Zasady i regulamin Bram-Stal Squash League

1. Zawodnicy podzieleni są na 3 grupy.

2. W ciągu 6tygodni zawodnicy muszą rozegrać 5-cio setowy mecz(każdy set do 11 punktów) z każdym zawodnikiem ze swojej grupy, tzw. rozgrywki "każdy z każdym". Każdy zawodnik zobowiązuje się do rozegrania jednego meczu w tygodniu. 

Organizator zobowiązuje się do przedstawienia listy meczów, kto z kim w danym tygodniu rozegra mecz.  Rezerwacja kortu leży po stronie zawodników.

3. Zawodnik aby był sklasyfikowany musi rozegrać 50% meczy. Jeśli nie rozegra takiej ilości spotkań to automatycznie spada do najniższej ligi.

4. Możliwe wyniki meczy to 5:0, 4:1, 3:2.

Po zakończeniu rozgrywek w grupach następuje podsumowanie wyników wszystkich spotkań w grupie: Dwie najlepsze osoby awansują, a dwie osoby, które zdobyły najmniej punktów spadają do niższej ligi.

Osoba, która zajmie trzecie miejsce w grupie będzie grała mecz barażowy z osobą, która w wyższej grupie zajmie miejsce piąte.

5. Szczegóły punktacji za mecze:

1pkt za rozegranie meczu

1pkt za wygranie seta

1pkt za wygranie meczu

5pkt za walkover

Maksymalnie do zdobycia 7pkt

O kolejności ligowej decydują:

a) suma punktów zdobytych we wszystkich meczach

b) przy takiej samej ilości punktów decyduje wynik meczu bezpośredniego

- w przypadku trzech osób z taką samą ilością decyduje mała tabelka

c) różnica wygranych setów

d) małe punty

6. Zawodnicy na mecz ligowy umawiają się telefonicznie bądź przez aplikację Bo5. W trakcie rozgrywanych meczy ligowych gracze pokrywają koszty wynajmu kortu w kwocie 25zł

7. Pierwsza kolejka spotkań w grupach wygląda identycznie. 1-7,2-6,3-5,4-pauzuje. Ten zawodnik, który jest wyżej rozstawiony jako pierwszy dzwoni do przeciwnika w celu umówienia się na mecz ligowy.

8. Zgłoszenia do udziału w lidze oraz wszelkie pytania dotyczące jej funkcjonowania należy wysyłać drogą mailową na adres: gsikorski@4-active.pl Treść maila powinna zawierać następujące dane: imię, nazwisko, e-mail,  oraz nr telefonu (dane te zostaną udostępnione pozostałym zawodnikom w celu umożliwienia umawiania się na mecze). W temacie maila należy wpisać zgłoszenie do Bram-Stal ligi.

9. Nasza amatorska Liga jest z zasady dobrą zabawą, dlatego proszę pamiętać, że na korcie obowiązuje tylko jeden styl grania/zachowania - czyli FAIR PLAY i koniecznie z uśmiechem :)

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Grzegorzem Sikorskim,

pod nr telefonu 884208868