Rozegrane turnieje:
Turniej Urodzinowy Damiana B+
21 paź 2017, Squash Club Wałbrzych, Wałbrzych.
  • Gotówko Damian
  • Kowalewski Jacek
  • Więcław Bartłomiej
B+
SQUASH CHALLENGE - Turniej rozpoczęcia sezonu
21 paź 2017, Squash w Łodzi, Łódź.
  • Krysicki Jakub
  • Krzyżaniak Tomasz
  • Kopiec Tomasz
B
fairPlayce Squash Series Season02 Episode02
20 paź 2017, fairPlayce, Poznań, Naramowice.
  • Kotkowiak Mateusz
  • Paczesny Hubert
  • Cendal Szymon
C
Turniej Klubowy kat. D
20 paź 2017, 11punkt, Poznań.
  • Czarnota Kacper
  • Jędrzejczak Marcin
Luźne Piątki vol.5
20 paź 2017, Profi Squash & Fitness Sosnowiec, Sosnowiec.
  • Widera Daniel
  • Ludwig Rafał
  • Jędryka Krzysztof
Turniej Juniorski B+
20 paź 2017, Squash Club Wałbrzych, Wałbrzych.
  • Zieliński Antoni
  • Stączek Karol
  • Hryń Adam
  • Nogawka Maciej
  • Poniatowski Mateusz
  • Malon Jakub
  • Zawadzki Kacper
  • Filipkowska Alicja
  • Czajkowski Aleksy
B+
Akamai Kraków World Squash Day Tournament 2017
19 paź 2017, Squash4You Północ, Kraków.
  • Protas Krzysztof
  • Rabjasz Gabriela
I Turniej Ligowy B
19 paź 2017, SPORTSpark, Lublin.
  • Martynowski Michał
  • Kołodziński Michał
  • Osiniak Bartłomiej
B
Squash Fight Night vol.3 - 16.10.17
16 paź 2017, Scout Fitness Club, Częstochowa.
  • Bartolewski Marcin
  • Wieczorek Maciej
  • Wolski Maciej
Turniej Rozpoczęcia sezonu 2017 -18
15 paź 2017, Squash Oaza, Kalisz.
  • Czajczyński Daniel
  • Jędras Jakub
  • Chocaj Patryk
  • Bazela Kamil
  • Fokt Adam
C
ASICS Kahuna Tour vol. 2
14 paź 2017, Kahuna, Warszawa.
  • Pełczyński Adam
  • Jaworski Jakub
  • Kurek Michał
  • Witkowska Dominika
  • Rzeszutko Małgorzata
  • Kaniewska Emilia
  • Pietrzyk Wiktoria
  • Wilk Alicja
  • Łukawska Natalia
  • Popko Aleksandra
  • Parafiniuk Zofia
  • Wilk Joanna
  • Lohmann Szymon
  • Lohmann Mateusz
  • Gnitecki Aleksander
  • Jakubiec Antek
  • Sienkiewicz Michał
  • Kazanowski Nikodem
  • Sienkiewicz Michał
  • Kuc Krzysztof
  • Szcześniak Jan
B+
Turniej SSA500
14 paź 2017, Squash Zone Club Centrum, Szczecin.
  • Chomicki Piotr
  • Smuniewski Marcin
  • Dworakowski Robert
HEAD S4S Silesia Cup vol 14
14 paź 2017, Squash for Silesia, Bytom.
  • Frej Michał
  • Kossowski Krzysztof
  • Kowalewski Tomasz
C
Gym Factory & Ecorson Cup 2017
14 paź 2017, Gym Factory Fitness & Squash Center, Piła.
  • Shinnie Chris
  • Khan Faizan
  • Dominiak Kamil
B
Tecnifibre & Stacja Squash Cup vol.2
13 paź 2017, Stacja Squash, Poznań.
  • Szymaczek Piotr
  • Grzelczak Włodzimierz
  • Kieruzal Piotr
C
Piątkowy turniej kat. C godz. 19:00
13 paź 2017, Stangiel, Gdańsk.
  • Kaczyński Emil
  • Gidziński Andrzej
  • Wilski Marcin
C
Friday Cup vol.3
13 paź 2017, Profi Squash & Fitness Sosnowiec, Sosnowiec.
  • Góra Przemysław
  • Świeca Bartosz
  • Mandrysz Damian
C
Piątek 13-tego Turniej kat.B+
13 paź 2017, Squash Point, Bydgoszcz.
  • Hełminiak Piotr
  • Kapuściński Bartosz
  • Wyskiel Maciej
  • Waszkiewicz Magdalena
  • Owczarek Małgorzata
  • Kralewska Olga
B+
Pierwszy klubowy turniej o ZGRZEWKĘ!
13 paź 2017, Enjoy, Bielsko-Biała.
  • Kondziołka Maciej
  • Figura Tomasz
  • Salitra Robert
Squash4You Open PFS kat. B+
13 paź 2017, Squash4You Północ, Kraków.
  • Rewilak Bartosz
  • Szotek Jakub
  • Krzyżaniak Mikołaj
    • Burmer Roch
    • Sałata Artur
    • Szaruga Nikodem
    • Pierwoch Jakub
    • Leżański Piotr
    • Szaruga Nikodem
    B+
    TURNIEJ B BEER CUP
    7 paź 2017, SPORTSpark, Lublin.
    • Prokop Piotr
    • Piskórz Tomasz
    • Górski Artur
    B
    POMARAŃCZA JUNIOR CUP KAT. A
    7 paź 2017, 11punkt, Poznań.
    • Michniewicz Franciszek
    • Lohmann Szymon
    • Ptaszek Mateusz
    • Zimecki Jakub
    • Sienkiewicz Michał
    • Jakubiec Antek
    • Durkalec Michał
    • Górecki Mateusz
    • Makowski Maksymilian
    • Nowak Piotr
    • Kuliński Wojciech
    • Felbór Tytus
    • Forreiter Maciej
    • Szabelski Mateusz
    • Kuliński Wojciech
    • Zimecka Weronika
    • Otrząsek Tola
    • Góra Zuzanna
    • Tomczyk Aleksandra
    • Góra Jagoda
    • Otrząsek Tola
    • Rak Sonia
    • Tomczyk Aleksandra
    • Grzechowiak Natasza
    • Lubińska Dominika
    • Rak Sonia
    • Górecka Aleksandra
    A
    Chełmża wita Squasha
    7 paź 2017, No Limit Fitness Squash Chełmża, Chełmża.
    • Mohamed Nazia
    • Majewski Kamil
    • Gudaczewski Paweł
    • Szulc Dominika
    • Urbańska Agnieszka
    • Zielińska Joanna
    C
    TURNIEJ B+ "UNITED SQUASH CHALLENGE"
    6 paź 2017, Squash FIT, Katowice.
    • Stolecki Maciej
    • Muszer Tomasz
    • Kasperek Michał
      B+
      Scout Squash CUP vol. II
      6 paź 2017, Scout Fitness Club, Częstochowa.
      • Wieczorek Maciej
      • Bartolewski Marcin
      • Nowak Mariusz
      • Lewandowska Anna
      • Kampschoer Agata
      • Stasińska Magdalena
      • Borkowski Sebastian
      • Kowalski Dariusz
      • Stasiński Jerzy
      Luźne Piątki vol.4
      6 paź 2017, Profi Squash & Fitness Sosnowiec, Sosnowiec.
      • Ludwig Rafał
      • Jarmułowicz Eliasz
      • Burza Marcin
      Rozpoczęcie sezonu z NorDan Squash Cup Vol. 4 kat. B
      6 paź 2017, Fala Park, Wolsztyn.
      • Kleczyński Marcin
      • Łukasik Patryk
      • Sanojca Maciej
      B


      Więcej rozegranych turniejów szukaj w archiwum danego klubu.