Każdego miesiąca będziemy przyznawać nagrodę dla zwycięzcy (medal + 100 zł!) i punkty dla pierwszej trzydziestki w następujących kategoriach:
  • Najwięcej rozegranych turniejów w różnych klubach. Jeden lub więcej turniejów w jednym klubie = 1 punkt.
  • Najwięcej rozegranych wszystkich lig i turniejów w różnych klubach. Jeden turniej, jedna kolejka ligi = 1 punkt.
  • Ze wszystkich turniejów i lig różnica pomiędzy liczbą punktów zdobytych, a straconych.
  • Najwięcej rozegranych setów w turniejach.

Dodatkowo, nagroda specjalna do rozlosowana spośród graczy, którzy zapisują się na wydarzenia (ligi i turnieje) aplikacją mobilną w ciągu całej akcji. Jeden zapis = jeden los.
Nagroda SPECJALNA!
Rakieta BLACK KNIGHT ION CANNON PS 2017 o wartości 609 zł z podpisem MATHIEU CASTAGNET, brązowego medalisty World Games 2017!
Miejsce Gracz Wszystkich
punktów
Październik
2017
Listopad
2017
Grudzień
2017
Styczeń
2018
Luty
2018
Marzec
2018
1.Chomicki Piotr125125
2.Jabłoński Paweł115115
3.Kucharski Marcin105105
4.Tomczyk Konrad100100
5.Giemza Mikołaj100100
6.Kowal Michał8080
7.Bartolewski Marcin8080
8.Zarwański Piotr8080
9.Rembowiecki Arkadiusz7878
10.Bulczyński Rafał7272
11.Piergies Krzysztof6868
12.Stachurski Jakub6464
13.Wieczorek Maciej6262
14.Dobosz Mariusz6060
15.Bąkała Piotr6060
16.Czarnota Kacper5656
17.Przygocki Przemysław5151
18.Radłowski Tomasz5050
19.Nowak Mariusz5050
20.Hajnrych Jacek5050
21.Wolski Maciej4545
22.Bazyl Krzysztof4040
23.Rosiak Robert4040
24.Cendal Szymon4040
25.Jędras Jakub3636
26.Krawczyk Jan3636
27.Kowalski Dariusz3636
28.Osowski Remigiusz3232
29.Gurdak Łukasz3232
30.Czajczyński Daniel3232
31.Jarmułowicz Eliasz3232
32.Sawicki Łukasz3030
33.Parpura Jacek2929
34.Burza Marcin2929
35.Waszkiewicz Magdalena2929
36.Popko Łukasz2929
37.Mastalski Marcin2929
38.Pędzik Grzegorz2626
39.Królewski Edward2626
40.Standziak Maciej2626
41.Wilas Dawid2424
42.Wyskiel Maciej2424
43.Smuniewski Marcin2424
44.Romański Krzysztof2323
45.Krymarys Marcin2323
46.Łabaniec Marek2222
47.Balikowski Przemysław2222
48.Janiszewski Paweł2222
49.Rozestwiński Jacek2020
50.Kleczyński Marcin2020
51.Wójcik Michał2020
52.Kraczkowski Przemysław1818
53.Gidziński Andrzej1818
54.Cieśluk Patryk1818
55.Kumański Łukasz1818
56.Manow Stefan1717
57.Teszner Dominik1616
58.Misiak Grzegorz1616
59.Soszka Stefan1515
60.Owczarek Małgorzata1515
61.Parpura Michał1515
62.Niklas Jakub1414
63.Michałowski Krzysztof1414
64.Kralewska Olga1313
65.Stolicki Norbert1313
66.Piotrowski Karol1313
67.Borysowski Marcin1313
68.Czerwinska Iwona1212
69.Zawadzki Kacper1212
70.Szulc Dominika1212
71.Urban Bartosz1111
72.Kazanowski Nikodem1111
73.Shinnie Chris1111
74.Gołębiewski Sławomir1010
75.Nowak Michał1010
76.Znojkiewicz Rafał1010
77.Daniluk Rafał99
78.Mohamed Nazia99
79.Jackowski Michał99
80.Tomczyk Aleksandra88
81.Kiepiela Piotr88
82.Suchowolak Jacek88
83.Kowalski Tomasz77
84.Szymkowiak Mariusz77
85.Rybarczyk Kamil77
86.Borowczyński Przemysław77
87.Łuczak Michał66
88.Stolecki Paweł55
89.Sieradzan Michał55
90.Wilińska Joanna44
91.Orzechowski Tomasz44
92.Wilas Paweł33
93.Kaczmarek Grzegorz33
94.Pacer Bartosz33
95.Czajkowski Marcin22
96.Chocaj Patryk22
97.Lis Andrii 22
98.Leitgeber Artur22
99.Grala Paweł11
100.Borowski Maciej11
101.Mikulski Bartosz11
Podziel się informacją o konkursie ze znajomymi!  
Share