INTEL


Miejsce GraczI rundaII rundaIII rundaIV rundaV rundaVI rundaVII rundaVIII rundaIX rundaX rundaXI rundaXII runda Suma 10 najlepszych
1Bernatowicz Marcin10090.5310089.41100100100679.94
2Wójcik Artur90.5310091.431009088.75560.71
3Makowski Paweł62.1166.8478.5768.248071.8868.24495.88
4Bukowski Michał71.5871.5865.7173.537038.1357.65448.18
5Makowski Maksymilian81.0581.0582.8666.2589.41400.62
6Leszczynski Krzysztof76.3274.2978.8277.578.82385.75
7Sztyber Konrad47.8952.6357.65755573.53361.7
8Bogusz Pniewski57.3743.1644.2947.066549.38306.26
9Witke Mateusz38.4233.6848.5741.764543.7552.35303.53
10Sikorski Mariusz52.8662.946060.6362.94299.37
11Dołasiński Adam66.8457.3761.4357.65243.29
12Skarżycki Leszek52.6338.4231.4336.474041.76240.71
13Nowak Michał33.6838.4257.1452.3535216.59
14Olczak Paweł76.3262.1170208.43
15Błaszkowski Przemysław43.164041.765026.88201.8
16Witke Magdalena38.4224.2127.1431.183036.47187.42
17Tobiasz Domagała24.2135.7125.8832.525.88144.18
18Bartosz Maciejewski19.471018.5720.592021.2520.59130.47
19Olczak Katarzyna47.8955102.89
20Łoś Paulina28.9519.4722.8671.28
21Siegert Grzegorz57.6557.65
22Kołodziej Paweł47.0647.06
23Osiński Piotr41.7641.76
24Świrydczuk Piotr1031.1841.18
25Twaróg Tomasz1010101040
26Blaszkowski Przemysław28.9528.95
27Świrydczuk Dominika1010