INTEL

Pozycja GraczI rundaII rundaIII rundaIV rundaV rundaVI rundaVII rundaVIII rundaIX rundaX rundaXI rundaXII runda Suma 10 najlepszych Miejsce
Bernatowicz Marcin10090.5310089.4110010010010087.1410010090.53981.061
Wójcik Artur90.5310091.431009088.7574.2988.7589.41100913.162
Makowski Maksymilian81.0581.0582.8666.2589.4181.0510077.581.05740.223
Makowski Paweł62.1166.8478.5768.248071.8868.2461.4366.2568.24691.84
Bukowski Michał71.5871.5865.7173.537038.1357.6576.3278.8271.58674.95
Sztyber Konrad47.8952.6357.65755573.5362.1167.865562.9476.32638.046
Sikorski Mariusz52.8662.946060.6362.9490.5329.2943.7552.3566.84582.137
Leszczynski Krzysztof76.3274.2978.8277.578.8248.5773.5362.11569.968
Dołasiński Adam66.8457.3761.4357.6566.845571.8857.6557.37552.039
Bogusz Pniewski57.3743.1644.2947.066549.3852.6342.1449.3857.6547.89513.8110
Witke Mateusz38.4233.6848.5741.764543.7552.3547.8938.1336.4738.42430.7611
Błaszkowski Przemysław43.164041.765026.8838.4235.7141.7633.68351.3712
Skarżycki Leszek52.6338.4231.4336.474041.7633.6848.5724.21347.1713
Witke Magdalena38.4224.2127.1431.183036.4719.4721.2520.5919.47268.214
Olczak Katarzyna47.895557.3760.6341.76262.6515
Nowak Michał33.6838.4257.1452.3535216.5916
Olczak Paweł76.3262.1170208.4317
Siegert Grzegorz57.6538.4232.525.8828.95183.418
Domagała Tobiasz24.2135.7125.8832.525.8822.86167.0419
Osiński Piotr41.7643.1631.1838.42154.5220
Bartosz Maciejewski19.471018.5720.592021.2520.59130.4721
Twaróg Tomasz10101010101010108022
Piotrowska Dagmara71.5871.5823
Łoś Paulina28.9519.4722.8671.2824
Kołodziej Paweł47.0624.2171.2725
Świrydczuk Piotr1031.1828.9570.1326
Blaszkowski Przemysław28.9526.8855.8327
Kerlin Marcin52.6352.6328
Jeliński Szymon47.0647.0629
Jeliński Szymon43.1643.1630
Świrydczuk Dominika10102031