NIEDZIELNY Sierpniowy B+ (28.08.2016) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Daniluk RafałPotwierdzony Białystok 122 1
3 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 130 2
4 Busłowski LeszekPotwierdzony 156 3
1 Królewski EdwardPotwierdzony Białystok 107 4
5 Karwowski WojciechPotwierdzony Warszawa 246 5
7 Janowicz MarekPotwierdzony 478 6
6 Gawryluk OlafPotwierdzony Białystok 259 7
8 Wojszel PawełPotwierdzony Białystok 648 8
15 Łukaszewicz AdamPotwierdzony Białystok 939 9
11 Chojnowski RafałPotwierdzony 800 10
9 Olędzki KrzysztofPotwierdzony Białystok 665 11
10 Dębicki GrzegorzPotwierdzony 789 12
17 Brzóska TomaszPotwierdzony 1153 13
13 Królewska ElżbietaPotwierdzony 850 14
16 Kozak AgataPotwierdzony Białystok 1127 15
14 Zdrodowska MałgorzataPotwierdzony Białystok 923 16
25 Purzewski MateuszPotwierdzony Białystok 17
21 Wojtecki PiotrPotwierdzony Białystok 2259 18
23 Bycul MichałPotwierdzony Białystok 3029 19
22 Tyszkiewicz RadosławPotwierdzony Białystok 2934 20
18 Popko KingaPotwierdzony 1211 21
20 Daniluk MonikaPotwierdzony Białystok 1787 22
24 Sawicka AnnaPotwierdzony Białystok 3051 23
12 Suchowierski TomaszPotwierdzony 804 25
19 Ołtarzewski JakubWalkover 1669 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 22-08-2016


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Królewski Edward
Bye
Bycul Michał
0
  7:11  0:11  1:11
Olędzki Krzysztof
3
Kozak Agata
3
WALKOVER
Ołtarzewski Jakub
W
Bye
Wojszel Paweł
Karwowski Wojciech
Bye
Popko Kinga
0
  4:11  8:11  5:11
Królewska Elżbieta
3
Chojnowski Rafał
3
  11:6  11:2  11:5
Wojtecki Piotr
0
Bye
Soszka Stefan
Busłowski Leszek
3
  11:7  11:1  11:3
Suchowierski Tomasz
0
Purzewski Mateusz
1
  5:11  5:11  11:9  4:11
Łukaszewicz Adam
3
Zdrodowska Małgorzata
3
  11:6  10:12  11:3  11:8
Sawicka Anna
1
Bye
Gawryluk Olaf
Janowicz Marek
Bye
Tyszkiewicz Radosław
2
  11:7  9:11  11:6  4:11  7:11
Dębicki Grzegorz
3
Brzóska Tomasz
3
  11:5  11:2  13:15  11:2
Daniluk Monika
1
Bye
Daniluk Rafał
Królewski Edward
3
  11:2  11:0  11:5
Olędzki Krzysztof
0
Kozak Agata
0
  3:11  6:11  5:11
Wojszel Paweł
3
Karwowski Wojciech
3
  11:2  11:2  11:3
Królewska Elżbieta
0
Chojnowski Rafał
0
  5:11  5:11  4:11
Soszka Stefan
3
Busłowski Leszek
3
  11:6  11:6  11:3
Łukaszewicz Adam
0
Zdrodowska Małgorzata
0
  1:11  3:11  3:11
Gawryluk Olaf
3
Janowicz Marek
3
  11:4  11:6  11:4
Dębicki Grzegorz
0
Brzóska Tomasz
0
  6:11  2:11  4:11
Daniluk Rafał
3
Królewski Edward
3
  11:3  11:9  11:6
Wojszel Paweł
0
Karwowski Wojciech
2
  2:11  11:7  11:9  4:11  3:11
Soszka Stefan
3
Busłowski Leszek
3
  12:10  11:6  11:8
Gawryluk Olaf
0
Janowicz Marek
0
  1:11  7:11  6:11
Daniluk Rafał
3
Królewski Edward
2
  11:8  8:11  11:9  12:14  6:11
Soszka Stefan
3
Busłowski Leszek
1
  7:11  8:11  15:13  9:11
Daniluk Rafał
3
Soszka Stefan
2
  13:11  11:4  6:11  9:11  11:13
Daniluk Rafał
3
Daniluk Rafał
Miejsca 3 - 4
Królewski Edward
1
  11:7  7:11  7:11  10:12
Busłowski Leszek
3
Busłowski Leszek
Miejsca 5 - 8
Wojszel Paweł
0
  6:11  5:11  4:11
Karwowski Wojciech
3
Gawryluk Olaf
1
  11:4  9:11  10:12  5:11
Janowicz Marek
3
Karwowski Wojciech
3
  11:5  11:3  11:4
Janowicz Marek
0
Karwowski Wojciech
Miejsca 7 - 8
Wojszel Paweł
2
  3:11  14:12  8:11  11:5  8:11
Gawryluk Olaf
3
Gawryluk Olaf
Miejsca 9 - 16
Olędzki Krzysztof
3
  14:12  11:9  10:12  11:9
Kozak Agata
1
Królewska Elżbieta
0
  4:11  8:11  6:11
Chojnowski Rafał
3
Łukaszewicz Adam
3
  12:10  11:9  12:10
Zdrodowska Małgorzata
0
Dębicki Grzegorz
3
  11:6  11:6  10:12  11:9
Brzóska Tomasz
1
Olędzki Krzysztof
0
  5:11  10:12  5:11
Chojnowski Rafał
3
Łukaszewicz Adam
3
  9:11  11:9  11:9  11:4
Dębicki Grzegorz
1
Chojnowski Rafał
2
  7:11  9:11  11:7  11:4  7:11
Łukaszewicz Adam
3
Łukaszewicz Adam
Miejsca 11 - 12
Olędzki Krzysztof
3
  11:13  11:4  11:9  11:1
Dębicki Grzegorz
1
Olędzki Krzysztof
Miejsca 13 - 16
Kozak Agata
0
  6:11  10:12  7:11
Królewska Elżbieta
3
Zdrodowska Małgorzata
0
  2:11  5:11  4:11
Brzóska Tomasz
3
Królewska Elżbieta
0
  6:11  4:11  7:11
Brzóska Tomasz
3
Brzóska Tomasz
Miejsca 15 - 16
Kozak Agata
3
  11:5  11:9  11:1
Zdrodowska Małgorzata
0
Kozak Agata
Miejsca 17 - 32
Bye
Bycul Michał
Bye
Bye
Bye
Popko Kinga
Wojtecki Piotr
Bye
Suchowierski Tomasz
1
  3:11  8:11  11:2  3:11
Purzewski Mateusz
3
Sawicka Anna
Bye
Bye
Tyszkiewicz Radosław
Daniluk Monika
Bye
Bycul Michał
Bye
Popko Kinga
1
  5:11  12:10  4:11  8:11
Wojtecki Piotr
3
Purzewski Mateusz
3
  11:9  11:6  11:3
Sawicka Anna
0
Tyszkiewicz Radosław
3
  11:5  11:13  11:9  11:3
Daniluk Monika
1
Bycul Michał
0
  2:11  8:11  12:14
Wojtecki Piotr
3
Purzewski Mateusz
3
  11:3  7:11  11:7  11:6
Tyszkiewicz Radosław
1
Wojtecki Piotr
2
  11:5  15:13  5:11  9:11  4:11
Purzewski Mateusz
3
Purzewski Mateusz
Miejsca 19 - 20
Bycul Michał
3
  11:0  11:0  11:0
Tyszkiewicz Radosław
0
Bycul Michał
Miejsca 21 - 24
Bye
Popko Kinga
Sawicka Anna
1
  7:11  10:12  11:4  8:11
Daniluk Monika
3
Popko Kinga
3
  11:2  11:4  11:4
Daniluk Monika
0
Popko Kinga
Miejsca 23 - 24
Bye
Sawicka Anna
Sawicka Anna
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Suchowierski Tomasz
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Suchowierski Tomasz
Bye
Bye
Suchowierski Tomasz
Suchowierski Tomasz
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 03:36:09 24-09-2017