Klubowe Piątki kat.C ZAKOŃCZENIE SEZONU - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Jóźwiak PiotrPotwierdzony Bielsko Biała 402 1
11 Figura TomaszPotwierdzony Bielsko-Biała 987 2
20 Dębski PawełPotwierdzony Bielsko-Biała 2995 3
3 Dziech JarosławPotwierdzony 543 4
5 Papierkowski SzymonPotwierdzony Bielsko-Biała 669 5
15 Łapa JerzyPotwierdzony Bielsko-Biała 1362 6
9 Micherdziński-Korczyk WiktorPotwierdzony 961 7
6 Zbijowski DariuszPotwierdzony 757 8
13 Rajzer MarcinPotwierdzony Bielsko-Biała 1190 9
2 Sztafa WojciechPotwierdzony 512 10
10 Mazur ŁukaszPotwierdzony 965 11
4 Grzybek PrzemysławPotwierdzony 627 12
17 Jaszczurowski PiotrPotwierdzony Bielsko-Biała 1781 13
12 Bambynek JarosławPotwierdzony Bielsko-Biała 1042 14
7 Badura JerzyPotwierdzony 812 15
8 Godzic MateuszPotwierdzony 847 16
19 Kręcioch WojciechPotwierdzony Bielsko-Biała 2672 17
18 Drabczyk JoannaPotwierdzony Bielsko-Biała 1922 18
16 Porębski KrzysztofPotwierdzony Bielsko-Biała 1776 19
14 Stefko Radosław Walkover Bielsko-Biała 1203 20


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 26-09-2016


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Jóźwiak Piotr
Bye
Bye
Bambynek Jarosław
Rajzer Marcin
3
  11:7  11:2  11:1
Drabczyk Joanna
0
Bye
Papierkowski Szymon
Godzic Mateusz
Bye
Bye
Micherdziński-Korczyk Wiktor
Stefko Radosław
0
  6:11  6:11  4:11
Dębski Paweł
3
Bye
Grzybek Przemysław
Dziech Jarosław
Bye
Kręcioch Wojciech
1
  8:11  11:13  11:4  5:11
Mazur Łukasz
3
Łapa Jerzy
Bye
Bye
Badura Jerzy
Zbijowski Dariusz
Bye
Jaszczurowski Piotr
3
  9:11  11:8  11:9  11:5
Porębski Krzysztof
1
Figura Tomasz
Bye
Bye
Sztafa Wojciech
Jóźwiak Piotr
3
  12:10  11:7  12:10
Bambynek Jarosław
0
Rajzer Marcin
2
  10:12  5:11  11:7  11:3  8:11
Papierkowski Szymon
3
Godzic Mateusz
2
  11:8  11:8  3:11  10:12  3:11
Micherdziński-Korczyk Wiktor
3
Dębski Paweł
3
  11:6  11:2  11:7
Grzybek Przemysław
0
Dziech Jarosław
3
  11:6  11:4  11:8
Mazur Łukasz
0
Łapa Jerzy
3
  11:7  11:6  11:9
Badura Jerzy
0
Zbijowski Dariusz
3
  11:9  11:8  5:11  8:11  11:1
Jaszczurowski Piotr
2
Figura Tomasz
3
  11:6  12:10  4:11  11:4
Sztafa Wojciech
1
Jóźwiak Piotr
3
  11:8  8:11  8:11  11:8  11:8
Papierkowski Szymon
2
Micherdziński-Korczyk Wiktor
0
  8:11  7:11  6:11
Dębski Paweł
3
Dziech Jarosław
3
  11:2  11:8  11:6
Łapa Jerzy
0
Zbijowski Dariusz
0
  4:11  6:11  8:11
Figura Tomasz
3
Jóźwiak Piotr
3
  11:5  6:11  11:4  11:5
Dębski Paweł
1
Dziech Jarosław
0
  7:11  9:11  6:11
Figura Tomasz
3
Jóźwiak Piotr
4
  11:8  11:9  11:9  9:11  11:4
Figura Tomasz
1
Jóźwiak Piotr
Miejsca 3 - 4
Dębski Paweł
3
  10:12  12:10  11:6  11:7
Dziech Jarosław
1
Dębski Paweł
Miejsca 5 - 8
Papierkowski Szymon
3
  11:1  11:2  11:9
Micherdziński-Korczyk Wiktor
0
Łapa Jerzy
3
  12:10  11:9  10:12  11:7
Zbijowski Dariusz
1
Papierkowski Szymon
3
  11:6  11:7  12:10
Łapa Jerzy
0
Papierkowski Szymon
Miejsca 7 - 8
Micherdziński-Korczyk Wiktor
3
  10:12  10:12  12:10  12:10  12:10
Zbijowski Dariusz
2
Micherdziński-Korczyk Wiktor
Miejsca 9 - 16
Bambynek Jarosław
0
  4:11  6:11  4:11
Rajzer Marcin
3
Godzic Mateusz
0
  4:11  10:12  8:11
Grzybek Przemysław
3
Mazur Łukasz
3
  11:9  16:14  11:8
Badura Jerzy
0
Jaszczurowski Piotr
0
  3:11  4:11  6:11
Sztafa Wojciech
3
Rajzer Marcin
3
  11:9  9:11  11:6  11:5
Grzybek Przemysław
1
Mazur Łukasz
0
  8:11  5:11  3:11
Sztafa Wojciech
3
Rajzer Marcin
3
  11:3  11:9  1:11  11:7
Sztafa Wojciech
1
Rajzer Marcin
Miejsca 11 - 12
Grzybek Przemysław
2
  6:11  11:2  13:11  7:11  6:11
Mazur Łukasz
3
Mazur Łukasz
Miejsca 13 - 16
Bambynek Jarosław
3
  11:6  11:9  4:11  13:11
Godzic Mateusz
1
Badura Jerzy
1
  7:11  11:7  6:11  4:11
Jaszczurowski Piotr
3
Bambynek Jarosław
1
  4:11  7:11  11:6  4:11
Jaszczurowski Piotr
3
Jaszczurowski Piotr
Miejsca 15 - 16
Godzic Mateusz
2
  11:9  9:11  11:8  7:11  9:11
Badura Jerzy
3
Badura Jerzy
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Drabczyk Joanna
Bye
Bye
Bye
Stefko Radosław
Bye
Bye
Kręcioch Wojciech
Bye
Bye
Bye
Porębski Krzysztof
Bye
Bye
Bye
Drabczyk Joanna
Bye
Stefko Radosław
Kręcioch Wojciech
Bye
Porębski Krzysztof
Bye
Drabczyk Joanna
3
  11:9  6:11  12:10  11:7
Stefko Radosław
1
Kręcioch Wojciech
3
  11:9  11:6  11:8
Porębski Krzysztof
0
Drabczyk Joanna
0
  12:14  6:11  9:11
Kręcioch Wojciech
3
Kręcioch Wojciech
Miejsca 19 - 20
Stefko Radosław
W
WALKOVER
Porębski Krzysztof
3
Porębski Krzysztof
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 22:16:20 26-04-2017