Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIROSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
73"37'Spoljar Domagoj2
Pełczyński Adam3
63"59'Hemmerling Piotr1
Kondratowicz Łukasz3
31"39'Popko Łukasz2
Szymczak Marcin1
30"17'Beresford Bez2
Daniluk Rafał1
29"43'Popko Łukasz2
Michałowski Krzysztof1
28"20'Soszka Stefan2
Hrycaj Marcin1
27"35'Górski Artur2
Mosur Marcin1
26"48'Michałowski Krzysztof2
Włodarczyk Szymon1
26"35'Soszka Stefan1
Gnitecki Przemysław2
26"30'Piskórz Tomasz1
Dudek Kamil2
33"46'Grzechowiak Dorota3
Honkisz Agnieszka2
24"58'Grzechowiak Dorota0
Zawartka Anna3
23"37'Kaniewska Emilia2
Rzeszutko Małgorzata1
21"50'Zawartka Anna3
Huseynova Anna0
21"15'Kęsicka Karolina2
Obukowicz Monika1
14"45'Huseynova Anna2
Rzeszutko Małgorzata0
14"17'Wilińska Joanna0
Dąbrowska Iwona2
14"17'Honkisz Agnieszka2
Kaniewska Emilia0
13"13'Kęsicka Karolina0
Rzeszutko Małgorzata2
13"8'Obukowicz Monika0
Dąbrowska Iwona2
19"3'Campbell Bruno3
Zasadzki Filip0
14"12'Lohmann Szymon3
Mozer Dominik0
14"0'Mozer Dominik3
Zasadzki Filip0
12"53'Campbell Bruno0
Lohmann Szymon3
12"29'Lohmann Szymon2
Zubek Sebastian0
11"13'Mozer Dominik2
Lohmann Mateusz0
11"9'Zubek Sebastian0
Lohmann Mateusz2
10"54'Kowalczyk Szymon0
Campbell Bruno2
7"0'Kowalczyk Szymon0
Zubek Sebastian2
17"30'Binasik Antoni3
Sieradzan Wojciech 0
15"22'Sieradzan Wojciech 0
Krysiak Leon3
15"8'Sienkiewicz Michał0
Krysiak Leon3
13"11'Wilk Joanna2
Łomżyński Jan1
11"53'Binasik Antoni0
Sienkiewicz Michał3
11"0'Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni2
10"46'Kazanowski Nikodem2
Winter Alex0
10"34'Sieradzan Wojciech 2
Łomżyński Jan0
10"4'Sienkiewicz Michał2
Winter Alex0
8"1'Wilk Joanna0
Kazanowski Nikodem2
41"50'Ostrowski Jakub3
Janasiewicz Robert2
20"0'Dąbrowski Michał0
Janasiewicz Robert2
18"54'Wiąckiewicz Maria2
Kazanowski Nikodem1
17"55'Sieradzan Wojciech 2
Binasik Antoni1
17"34'Sienkiewicz Michał3
Dąbrowski Michał0
15"31'Krysiak Leon1
Janasiewicz Robert2
14"10'Wiąckiewicz Maria0
Dąbrowski Michał2
14"1'Binasik Antoni2
Kazanowski Nikodem0
14"0'Sienkiewicz Michał0
Ostrowski Jakub3
10"28'Sieradzan Wojciech 2
Wiąckiewicz Maria0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIROSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
Pełczyński Adam132"48'
Kondratowicz Łukasz125"18'
Spoljar Domagoj123"6'
Popko Łukasz102"56'
Hemmerling Piotr101"51'
Brewin Martin99"57'
Soszka Stefan98"39'
Gnitecki Przemysław95"38'
Busłowski Leszek94"21'
Barker Simon93"35'
Grzechowiak Dorota63"24'
Honkisz Agnieszka56"31'
Kęsicka Karolina55"11'
Zawartka Anna53"10'
Huseynova Anna48"13'
Kaniewska Emilia46"12'
Rynska Barbara44"56'
Rzeszutko Małgorzata44"33'
Obukowicz Monika43"35'
Dąbrowska Iwona40"39'
Campbell Bruno34"39'
Lohmann Szymon31"45'
Mozer Dominik31"9'
Zasadzki Filip26"18'
Zubek Sebastian25"17'
Lohmann Mateusz18"8'
Kowalczyk Szymon14"54'
Sieradzan Wojciech 40"2'
Binasik Antoni35"18'
Krysiak Leon34"19'
Kazanowski Nikodem32"42'
Sienkiewicz Michał31"5'
Łomżyński Jan20"24'
Winter Alex17"34'
Wilk Joanna16"17'
Campbell Bruno13"21'
Janasiewicz Robert53"51'
Ostrowski Jakub53"15'
Wiąckiewicz Maria41"28'
Sieradzan Wojciech 39"10'
Dąbrowski Michał34"51'
Sienkiewicz Michał33"52'
Krysiak Leon24"37'
Binasik Antoni22"45'
Kazanowski Nikodem22"26'
Puzio Kuba22"23'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIROSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

2823 min
25 s



47 h 3 min 25 s

2117 min 28 s

19"48'
5 set
Spoljar Domagoj2
Pełczyński Adam3
18"57'
4 set
Hemmerling Piotr1
Kondratowicz Łukasz3
17"48'
3 set
Spoljar Domagoj2
Pełczyński Adam3
16"53'
2 set
Hemmerling Piotr1
Kondratowicz Łukasz3
13"12'
1 set
Gnitecki Przemysław0
Szymczak Marcin2
12"55'
1 set
Hemmerling Piotr1
Kondratowicz Łukasz3
12"12'
1 set
Fordoński Jakub2
Słaboszewski Bartłomiej0
11"59'
1 set
Sanz Blanco Enrique2
Sienkiewicz Piotr0
11"36'
3 set
Michałowski Krzysztof2
Włodarczyk Szymon1
11"30'
1 set
Rubczyński Szczepan0
Popko Łukasz2

320 min 2 s

9"28'
3 set
Grzechowiak Dorota0
Zawartka Anna3
7"42'
3 set
Grzechowiak Dorota3
Honkisz Agnieszka2
7"9'
2 set
Kaniewska Emilia2
Rzeszutko Małgorzata1
7"4'
1 set
Grzechowiak Dorota0
Zawartka Anna3
7"3'
3 set
Kaniewska Emilia2
Rzeszutko Małgorzata1
7"0'
2 set
Huseynova Anna2
Rzeszutko Małgorzata0
6"59'
4 set
Grzechowiak Dorota3
Honkisz Agnieszka2
6"43'
2 set
Wilińska Joanna0
Dąbrowska Iwona2
6"36'
1 set
Zawartka Anna3
Huseynova Anna0
6"18'
2 set
Honkisz Agnieszka2
Kaniewska Emilia0

91 min 5 s

7"21'
1 set
Lohmann Szymon2
Zubek Sebastian0
5"59'
1 set
Mozer Dominik2
Lohmann Mateusz0
5"38'
2 set
Campbell Bruno3
Zasadzki Filip0
5"11'
2 set
Kowalczyk Szymon0
Campbell Bruno2
5"10'
1 set
Zubek Sebastian0
Lohmann Mateusz2
4"46'
1 set
Campbell Bruno3
Zasadzki Filip0
4"41'
3 set
Campbell Bruno3
Zasadzki Filip0
4"28'
1 set
Lohmann Szymon3
Mozer Dominik0
4"13'
2 set
Campbell Bruno0
Lohmann Szymon3
4"7'
3 set
Mozer Dominik3
Zasadzki Filip0

120 min 31 s

6"6'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni2
6"0'
3 set
Binasik Antoni3
Sieradzan Wojciech 0
5"45'
3 set
Sieradzan Wojciech 0
Krysiak Leon3
5"35'
1 set
Kazanowski Nikodem2
Winter Alex0
5"33'
2 set
Sieradzan Wojciech 2
Łomżyński Jan0
5"17'
1 set
Sienkiewicz Michał0
Krysiak Leon3
5"3'
1 set
Binasik Antoni3
Sieradzan Wojciech 0
4"42'
3 set
Sienkiewicz Michał0
Krysiak Leon3
4"35'
1 set
Sieradzan Wojciech 0
Krysiak Leon3
4"32'
1 set
Sieradzan Wojciech 2
Łomżyński Jan0

174 min 19 s

9"55'
3 set
Ostrowski Jakub3
Janasiewicz Robert2
7"52'
5 set
Ostrowski Jakub3
Janasiewicz Robert2
7"17'
1 set
Wiąckiewicz Maria0
Dąbrowski Michał2
6"23'
4 set
Ostrowski Jakub3
Janasiewicz Robert2
5"58'
2 set
Sieradzan Wojciech 2
Binasik Antoni1
5"26'
2 set
Sienkiewicz Michał3
Dąbrowski Michał0
5"23'
1 set
Wiąckiewicz Maria2
Kazanowski Nikodem1
5"18'
1 set
Sieradzan Wojciech 2
Wiąckiewicz Maria0
5"17'
3 set
Wiąckiewicz Maria2
Kazanowski Nikodem1
5"9'
1 set
Ostrowski Jakub3
Janasiewicz Robert2

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIROSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

9038

6371

Brewin Martin170
Pełczyński Adam167
Barker Simon159
Beresford Bez158
Popko Łukasz149
Kondratowicz Łukasz148
Busłowski Leszek141
Spoljar Domagoj139
Gnitecki Przemysław137
Mosur Marcin136

1148

Zawartka Anna113
Grzechowiak Dorota113
Huseynova Anna101
Kęsicka Karolina99
Honkisz Agnieszka91
Obukowicz Monika90
Kaniewska Emilia89
Wilińska Joanna77
Rynska Barbara74
Dąbrowska Iwona73

358

Lohmann Szymon89
Mozer Dominik74
Campbell Bruno68
Zubek Sebastian40
Zasadzki Filip37
Lohmann Mateusz32
Kowalczyk Szymon18

490

Krysiak Leon88
Kazanowski Nikodem83
Sieradzan Wojciech 71
Sienkiewicz Michał71
Binasik Antoni67
Łomżyński Jan41
Wilk Joanna36
Winter Alex22
Campbell Bruno11

671

Ostrowski Jakub106
Janasiewicz Robert105
Sieradzan Wojciech 77
Sienkiewicz Michał70
Krysiak Leon67
Wiąckiewicz Maria65
Dąbrowski Michał55
Binasik Antoni49
Kazanowski Nikodem39
Puzio Kuba38

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIROSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

229

163

30

9

12

15

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIROSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

523

366

68

22

29

38

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIROSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
0.27'
2 set
Somoza-Suarez Ruben0
Rogalski Artur2
0.36'
1 set
Somoza-Suarez Ruben0
Rogalski Artur2
0.73'
2 set
Jankowski Marek2
Szymczak Marcin0
0.91'
1 set
Jankowski Marek2
Szymczak Marcin0
11.45'
1 set
Zienkiewicz Paweł0
Pieńkowski Krzysztof2
12.82'
2 set
Spoljar Domagoj2
Zasadzki Piotr0
13.64'
2 set
Somoza-Suarez Ruben2
Nocuń Marcin0
13.73'
1 set
Łopaciuk Piotr0
Barker Simon2
14.73'
2 set
Zasadzki Piotr0
McEwen Iain2
15.00'
2 set
Hemmerling Piotr2
Purzewski Mateusz0
12.82'
1 set
Kozak Agata0
Grzechowiak Dorota2
13.27'
2 set
Zawartka Anna2
Krzemińska Olga0
13.55'
1 set
Zawartka Anna2
Krzemińska Olga0
14.00'
1 set
Kozak Agata0
Michnowska Katarzyna2
14.27'
2 set
Obukowicz Monika2
Maszczyk Sylwia0
15.18'
2 set
Kozak Agata0
Grzechowiak Dorota2
15.73'
2 set
Kozak Agata0
Michnowska Katarzyna2
15.91'
2 set
Sikora-Bobolewska Magdalena0
Kęsicka Karolina2
16.18'
1 set
Honkisz Agnieszka0
Huseynova Anna3
16.36'
2 set
Honkisz Agnieszka2
Dąbrowska Iwona0
9.91'
1 set
Kowalczyk Szymon0
Zubek Sebastian2
14.55'
1 set
Campbell Bruno0
Lohmann Szymon3
16.55'
3 set
Lohmann Szymon3
Mozer Dominik0
16.82'
2 set
Lohmann Szymon3
Mozer Dominik0
17.64'
2 set
Lohmann Szymon2
Zubek Sebastian0
18.36'
2 set
Mozer Dominik2
Lohmann Mateusz0
19.09'
2 set
Mozer Dominik3
Zasadzki Filip0
19.64'
1 set
Mozer Dominik3
Zasadzki Filip0
19.73'
2 set
Zubek Sebastian0
Lohmann Mateusz2
20.18'
3 set
Campbell Bruno0
Lohmann Szymon3
10.45'
1 set
Campbell Bruno0
Krysiak Leon2
14.27'
2 set
Binasik Antoni0
Sienkiewicz Michał3
14.45'
3 set
Wilk Joanna2
Łomżyński Jan1
14.64'
2 set
Wilk Joanna0
Kazanowski Nikodem2
15.55'
1 set
Binasik Antoni0
Sienkiewicz Michał3
17.64'
1 set
Kazanowski Nikodem2
Campbell Bruno0
17.91'
1 set
Wilk Joanna0
Kazanowski Nikodem2
19.09'
1 set
Wilk Joanna2
Łomżyński Jan1
19.45'
2 set
Sienkiewicz Michał0
Krysiak Leon3
19.45'
2 set
Kazanowski Nikodem2
Winter Alex0
11.82'
1 set
Wiąckiewicz Maria0
Krysiak Leon2
17.82'
2 set
Puzio Kuba0
Krysiak Leon2
17.91'
3 set
Sienkiewicz Michał0
Ostrowski Jakub3
18.09'
2 set
Sienkiewicz Michał0
Ostrowski Jakub3
18.09'
2 set
Sieradzan Wojciech 0
Sienkiewicz Michał2
19.09'
1 set
Krysiak Leon1
Janasiewicz Robert2
19.45'
1 set
Puzio Kuba0
Krysiak Leon2
19.55'
1 set
Sieradzan Wojciech 0
Puzio Kuba2
19.82'
2 set
Krysiak Leon1
Janasiewicz Robert2
20.18'
2 set
Sieradzan Wojciech 2
Wiąckiewicz Maria0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0