ASICS Kahuna Tour vol. 4 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
33 Podleś DawidPotwierdzony 550
1 Pełczyński AdamPotwierdzony Poznań 7 1
3 Kondratowicz ŁukaszPotwierdzony Warszawa 12 2
2 Hemmerling PiotrPotwierdzony Poznań 10 3
4 Spoljar DomagojWalkover Chorwacja 16 4
6 Popko ŁukaszPotwierdzony Białystok 36 5
22 Rubczyński SzczepanPotwierdzony 150 6
5 Jankowski MarekPotwierdzony Warszawa 34 7
15 Szymczak MarcinPotwierdzony Siedlce 102 8
10 Pieńkowski KrzysztofPotwierdzony Strzelce Krajeńskie 70 9
14 Michalczuk PawełPotwierdzony Białystok 97 10
7 Gnitecki PrzemysławPotwierdzony Warszawa 57 11
13 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 94 12
17 Kozłowski RafałPotwierdzony Lublin 112 13
11 Michałowski KrzysztofWalkover Lublin 75 14
20 Włodarczyk SzymonPotwierdzony Lublin 128 15
9 Ratigowski MarcinWalkover Warszawa 68 16
62 Beresford BezPotwierdzony Stamford 17
58 Spooner DavidPotwierdzony Stamford 18
29 Grzeczyński MichałBrak informacji 251 19
18 Gajl JanWalkover Warszawa 121 20
28 Martynowski MichałPotwierdzony Lublin 248 21
26 Dudek KamilBrak informacji Katowice 209 22
30 Sienkiewicz LeszekWalkover 369 24
8 Daniluk RafałWalkover Białystok 67 24
16 Busłowski LeszekPotwierdzony 110 25
32 Hrycaj MarcinPotwierdzony Warszawa 539 26
21 Rogalski ArturPotwierdzony Warszawa 142 27
19 Somoza-Suarez RubenPotwierdzony Szczecin 124 28
42 Słowikowski AndrzejPotwierdzony Warszawa 790 29
24 Piskórz TomaszWalkover Lublin 160 30
54 Sołtys PrzemysławPotwierdzony Warszawa 2185 31
44 Fordoński JakubWalkover Warszawa 820 32
61 Brewin MartinPotwierdzony Stamford 33
27 Słaboszewski BartłomiejPotwierdzony Łódź 241 34
40 Gorzelak PiotrBrak informacji 705 35
63 Barker SimonPotwierdzony Stamford 36
47 Wójcicki MarcinPotwierdzony Warszawa 938 37
60 Oakley JonathanPotwierdzony Stamford 38
65 Spice TonyPotwierdzony Stamford 39
57 McEwen IainPotwierdzony Stamford 40
59 Morris SimonPotwierdzony Stamford 41
34 Zienkiewicz PawełBrak informacji Lublin 561 42
39 Król RafałPotwierdzony Lublin 687 43
37 Lis ErnestWalkover Lublin 618 44
35 Wryk MaciejBrak informacji 578 45
64 Smith DarrenPotwierdzony Stamford 46
25 Kołodziński MichałBrak informacji Lublin 202 47
38 Ryfa NataliaWalkover Poznań 658 48
31 Górski ArturPotwierdzony Lublin 419 49
53 Kawecki TomaszPotwierdzony 1760 50
48 Kotowski ZbigniewBrak informacji Lublin 1067 51
49 Sanz Blanco EnriqueWalkover Radom 1285 52
46 Purzewski MateuszPotwierdzony Białystok 906 53
45 Fordoński AleksanderWalkover Warszawa 839 54
41 Nocuń MarcinPotwierdzony Lublin 756 55
36 Sienkiewicz PiotrWalkover Warszawa 594 56
51 Mosur MarcinBrak informacji Kobyłka 1343 57
43 Kocieł PawełPotwierdzony Łańcut 797 58
56 Barnard FerlinPotwierdzony Stamford 59
52 Krzemińska OlgaWalkover Warszawa 1572 60
50 Zasadzki PiotrPotwierdzony Warszawa 1324 61
55 Łopaciuk PiotrPotwierdzony Siedlce 3260 63
23 Prokop PiotrWalkover Lublin 151 64
12 Królewski EdwardWalkover Białystok 76 64
66 Van Westhuizen JasonPotwierdzony Stamford 65
68 Wójcik MaciejPotwierdzony Warszawa 66
67 Priestley JamesPotwierdzony Stamford 67


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 27-02-2017


Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Pełczyński Adam
Bye
Bye
Wójcicki Marcin
Spooner David
Bye
Bye
Górski Artur
Włodarczyk Szymon
Bye
Bye
Mosur Marcin
Lis Ernest
Bye
Bye
Busłowski Leszek
Szymczak Marcin
Bye
Van Westhuizen Jason
0
  3:11  6:11
Barker Simon
2
Łopaciuk Piotr
Bye
Bye
Dudek Kamil
Piskórz Tomasz
Bye
Bye
Fordoński Aleksander
Ryfa Natalia
Bye
Bye
Gnitecki Przemysław
Popko Łukasz
Bye
Bye
Smith Darren
Barnard Ferlin
Bye
Bye
Sienkiewicz Leszek
Słaboszewski Bartłomiej
Bye
Bye
Fordoński Jakub
Kotowski Zbigniew
Bye
Bye
Michałowski Krzysztof
Pieńkowski Krzysztof
Bye
Bye
Zienkiewicz Paweł
Nocuń Marcin
Bye
Bye
Somoza-Suarez Ruben
Gajl Jan
Bye
Bye
McEwen Iain
Zasadzki Piotr
Bye
Bye
Spoljar Domagoj
Kondratowicz Łukasz
Bye
Bye
Sanz Blanco Enrique
Beresford Bez
2
  11:2  11:2
Wójcik Maciej
0
Bye
Kołodziński Michał
Hrycaj Marcin
Bye
Bye
Kocieł Paweł
Gorzelak Piotr
Bye
Bye
Soszka Stefan
Królewski Edward
Bye
Bye
Słowikowski Andrzej
Król Rafał
Bye
Bye
Kozłowski Rafał
Rubczyński Szczepan
Bye
Bye
Sienkiewicz Piotr
Spice Tony
Bye
Bye
Daniluk Rafał
Jankowski Marek
Bye
Bye
Oakley Jonathan
Sołtys Przemysław
Bye
Bye
Prokop Piotr
Grzeczyński Michał
Bye
Bye
Kawecki Tomasz
Morris Simon
Bye
Bye
Michalczuk Paweł
Ratigowski Marcin
Bye
Priestley James
0
  8:11  4:11
Brewin Martin
2
Krzemińska Olga
Bye
Bye
Rogalski Artur
Martynowski Michał
Bye
Bye
Wryk Maciej
Purzewski Mateusz
Bye
Bye
Hemmerling Piotr
Pełczyński Adam
2
  11:3  11:7
Wójcicki Marcin
0
Spooner David
2
  8:11  11:6  11:5
Górski Artur
1
Włodarczyk Szymon
2
  11:6  11:4
Mosur Marcin
0
Lis Ernest
1
  10:12  12:10  3:11
Busłowski Leszek
2
Szymczak Marcin
2
  10:12  11:9  11:7
Barker Simon
1
Łopaciuk Piotr
0
  5:11  5:11
Dudek Kamil
2
Piskórz Tomasz
2
  8:11  11:6  11:9
Fordoński Aleksander
1
Ryfa Natalia
0
  8:11  3:11
Gnitecki Przemysław
2
Popko Łukasz
2
  11:4  11:2
Smith Darren
0
Barnard Ferlin
0
  7:11  3:11
Sienkiewicz Leszek
2
Słaboszewski Bartłomiej
0
  11:13  7:11
Fordoński Jakub
2
Kotowski Zbigniew
0
  3:11  7:11
Michałowski Krzysztof
2
Pieńkowski Krzysztof
2
  11:0  11:2
Zienkiewicz Paweł
0
Nocuń Marcin
0
  3:11  0:11
Somoza-Suarez Ruben
2
Gajl Jan
2
  11:4  11:4
McEwen Iain
0
Zasadzki Piotr
0
  8:11  2:11
Spoljar Domagoj
2
Kondratowicz Łukasz
2
  11:5  11:5
Sanz Blanco Enrique
0
Beresford Bez
2
  11:3  11:3
Kołodziński Michał
0
Hrycaj Marcin
2
  11:5  12:10
Kocieł Paweł
0
Gorzelak Piotr
0
  6:11  8:11
Soszka Stefan
2
Królewski Edward
W
WALKOVER
Słowikowski Andrzej
2
Król Rafał
0
  6:11  5:11
Kozłowski Rafał
2
Rubczyński Szczepan
2
  11:3  11:4
Sienkiewicz Piotr
0
Spice Tony
0
  6:11  6:11
Daniluk Rafał
2
Jankowski Marek
2
  11:5  11:4
Oakley Jonathan
0
Sołtys Przemysław
2
WALKOVER
Prokop Piotr
W
Grzeczyński Michał
2
  11:4  11:7
Kawecki Tomasz
0
Morris Simon
0
  6:11  5:11
Michalczuk Paweł
2
Ratigowski Marcin
2
  11:7  11:8
Brewin Martin
0
Krzemińska Olga
0
  9:11  10:12
Rogalski Artur
2
Martynowski Michał
2
  11:5  11:7
Wryk Maciej
0
Purzewski Mateusz
0
  0:11  1:11
Hemmerling Piotr
2
Pełczyński Adam
2
  11:4  11:6
Spooner David
0
Włodarczyk Szymon
2
  8:11  11:4  11:4
Busłowski Leszek
1
Szymczak Marcin
2
  11:6  11:3
Dudek Kamil
0
Piskórz Tomasz
0
  6:11  4:11
Gnitecki Przemysław
2
Popko Łukasz
2
  11:3  11:4
Sienkiewicz Leszek
0
Fordoński Jakub
0
  7:11  7:11
Michałowski Krzysztof
2
Pieńkowski Krzysztof
2
  11:7  11:4
Somoza-Suarez Ruben
0
Gajl Jan
0
  4:11  7:11
Spoljar Domagoj
2
Kondratowicz Łukasz
2
  11:7  11:6
Beresford Bez
0
Hrycaj Marcin
1
  8:11  11:6  11:13
Soszka Stefan
2
Słowikowski Andrzej
0
  4:11  7:11
Kozłowski Rafał
2
Rubczyński Szczepan
2
  11:7  11:9
Daniluk Rafał
0
Jankowski Marek
2
  11:4  11:4
Sołtys Przemysław
0
Grzeczyński Michał
0
  3:11  9:11
Michalczuk Paweł
2
Ratigowski Marcin
2
  11:7  11:9
Rogalski Artur
0
Martynowski Michał
0
  2:11  3:11
Hemmerling Piotr
2
Pełczyński Adam
2
  11:1  11:7
Włodarczyk Szymon
0
Szymczak Marcin
2
  12:10  11:6
Gnitecki Przemysław
0
Popko Łukasz
2
  12:10  5:11  11:9
Michałowski Krzysztof
1
Pieńkowski Krzysztof
1
  11:5  3:11  4:11
Spoljar Domagoj
2
Kondratowicz Łukasz
2
  11:4  11:8
Soszka Stefan
0
Kozłowski Rafał
0
  6:11  4:11
Rubczyński Szczepan
2
Jankowski Marek
2
  11:4  11:2
Michalczuk Paweł
0
Ratigowski Marcin
0
  2:11  4:11
Hemmerling Piotr
2
Pełczyński Adam
2
  11:3  11:6
Szymczak Marcin
0
Popko Łukasz
0
  9:11  9:11
Spoljar Domagoj
2
Kondratowicz Łukasz
2
  11:4  11:9
Rubczyński Szczepan
0
Jankowski Marek
0
  11:13  7:11
Hemmerling Piotr
2
Pełczyński Adam
3
  9:11  11:4  11:9  3:11  12:10
Spoljar Domagoj
2
Kondratowicz Łukasz
3
  11:7  11:13  11:7  12:10
Hemmerling Piotr
1
Pełczyński Adam
3
  11:6  11:4  11:5
Kondratowicz Łukasz
0
Pełczyński Adam
Miejsca 3 - 4
Spoljar Domagoj
W
WALKOVER
Hemmerling Piotr
3
Hemmerling Piotr
Miejsca 5 - 8
Szymczak Marcin
1
  9:11  13:11  6:11
Popko Łukasz
2
Rubczyński Szczepan
2
  4:11  11:9  12:10
Jankowski Marek
1
Popko Łukasz
2
  15:13  11:4
Rubczyński Szczepan
0
Popko Łukasz
Miejsca 7 - 8
Szymczak Marcin
0
  6:11  9:11
Jankowski Marek
2
Jankowski Marek
Miejsca 9 - 16
Włodarczyk Szymon
0
  7:11  8:11
Gnitecki Przemysław
2
Michałowski Krzysztof
0
  6:11  5:11
Pieńkowski Krzysztof
2
Soszka Stefan
2
  11:6  13:11
Kozłowski Rafał
0
Michalczuk Paweł
2
  11:8  11:7
Ratigowski Marcin
0
Gnitecki Przemysław
0
  11:13  8:11
Pieńkowski Krzysztof
2
Soszka Stefan
0
  2:11  9:11
Michalczuk Paweł
2
Pieńkowski Krzysztof
2
  11:9  11:8
Michalczuk Paweł
0
Pieńkowski Krzysztof
Miejsca 11 - 12
Gnitecki Przemysław
2
  11:7  13:15  12:10
Soszka Stefan
1
Gnitecki Przemysław
Miejsca 13 - 16
Włodarczyk Szymon
1
  5:11  11:3  12:14
Michałowski Krzysztof
2
Kozłowski Rafał
2
WALKOVER
Ratigowski Marcin
W
Michałowski Krzysztof
W
WALKOVER
Kozłowski Rafał
2
Kozłowski Rafał
Miejsca 15 - 16
Włodarczyk Szymon
Bye
Włodarczyk Szymon
Miejsca 17 - 32
Spooner David
2
  11:4  5:11  11:8
Busłowski Leszek
1
Dudek Kamil
2
  11:8  7:11  11:9
Piskórz Tomasz
1
Sienkiewicz Leszek
2
WALKOVER
Fordoński Jakub
W
Somoza-Suarez Ruben
0
  7:11  7:11
Gajl Jan
2
Beresford Bez
2
  11:6  11:8
Hrycaj Marcin
0
Słowikowski Andrzej
0
  9:11  7:11
Daniluk Rafał
2
Sołtys Przemysław
0
  6:11  6:11
Grzeczyński Michał
2
Rogalski Artur
1
  11:5  5:11  4:11
Martynowski Michał
2
Spooner David
2
  11:8  9:11  12:10
Dudek Kamil
1
Sienkiewicz Leszek
0
  5:11  7:11
Gajl Jan
2
Beresford Bez
2
  13:15  11:5  11:9
Daniluk Rafał
1
Grzeczyński Michał
2
  11:6  11:8
Martynowski Michał
0
Spooner David
2
WALKOVER
Gajl Jan
W
Beresford Bez
2
  11:5  11:4
Grzeczyński Michał
0
Spooner David
0
  6:11  6:11
Beresford Bez
2
Beresford Bez
Miejsca 19 - 20
Bye
Grzeczyński Michał
Grzeczyński Michał
Miejsca 21 - 24
Dudek Kamil
2
WALKOVER
Sienkiewicz Leszek
W
Daniluk Rafał
W
WALKOVER
Martynowski Michał
2
Dudek Kamil
0
  8:11  8:11
Martynowski Michał
2
Martynowski Michał
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Busłowski Leszek
2
  11:7  11:7
Piskórz Tomasz
0
Bye
Somoza-Suarez Ruben
Hrycaj Marcin
2
  11:9  11:8
Słowikowski Andrzej
0
Sołtys Przemysław
0
  2:11  3:11
Rogalski Artur
2
Busłowski Leszek
2
  11:5  11:9
Somoza-Suarez Ruben
0
Hrycaj Marcin
2
  11:4  14:12
Rogalski Artur
0
Busłowski Leszek
2
  11:7  11:9
Hrycaj Marcin
0
Busłowski Leszek
Miejsca 27 - 28
Somoza-Suarez Ruben
0
  0:11  0:11
Rogalski Artur
2
Rogalski Artur
Miejsca 29 - 32
Piskórz Tomasz
Bye
Słowikowski Andrzej
2
  11:3  11:3
Sołtys Przemysław
0
Piskórz Tomasz
W
WALKOVER
Słowikowski Andrzej
2
Słowikowski Andrzej
Miejsca 31 - 32
Bye
Sołtys Przemysław
Sołtys Przemysław
Miejsca 33 - 64
Wójcicki Marcin
2
  11:5  11:5
Górski Artur
0
Mosur Marcin
1
  11:7  7:11  5:11
Lis Ernest
2
Barker Simon
2
  11:3  11:7
Łopaciuk Piotr
0
Fordoński Aleksander
0
  4:11  8:11
Ryfa Natalia
2
Smith Darren
2
  11:7  11:5
Barnard Ferlin
0
Słaboszewski Bartłomiej
2
  11:7  11:4
Kotowski Zbigniew
0
Zienkiewicz Paweł
2
  11:8  8:11  11:6
Nocuń Marcin
1
McEwen Iain
2
  11:1  11:3
Zasadzki Piotr
0
Sanz Blanco Enrique
0
  4:11  9:11
Kołodziński Michał
2
Kocieł Paweł
0
  10:12  12:14
Gorzelak Piotr
2
Bye
Król Rafał
Sienkiewicz Piotr
0
  5:11  4:11
Spice Tony
2
Oakley Jonathan
Bye
Kawecki Tomasz
0
  3:11  8:11
Morris Simon
2
Brewin Martin
2
  11:3  11:5
Krzemińska Olga
0
Wryk Maciej
2
  5:11  11:1  11:2
Purzewski Mateusz
1
Wójcicki Marcin
2
  11:0  11:3
Lis Ernest
0
Barker Simon
2
  11:9  8:11  11:9
Ryfa Natalia
1
Smith Darren
0
  5:11  6:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Zienkiewicz Paweł
0
  13:15  7:11
McEwen Iain
2
Kołodziński Michał
0
  6:11  5:11
Gorzelak Piotr
2
Król Rafał
1
  11:8  7:11  6:11
Spice Tony
2
Oakley Jonathan
2
  11:9  11:5
Morris Simon
0
Brewin Martin
2
  11:5  8:11  11:6
Wryk Maciej
1
Wójcicki Marcin
0
  7:11  11:13
Barker Simon
2
Słaboszewski Bartłomiej
2
  11:6  11:9
McEwen Iain
0
Gorzelak Piotr
2
  11:5  11:7
Spice Tony
0
Oakley Jonathan
0
  4:11  8:11
Brewin Martin
2
Barker Simon
0
  8:11  9:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Gorzelak Piotr
1
  11:6  3:11  9:11
Brewin Martin
2
Słaboszewski Bartłomiej
1
  11:9  7:11  9:11
Brewin Martin
2
Brewin Martin
Miejsca 35 - 36
Barker Simon
0
  9:11  7:11
Gorzelak Piotr
2
Gorzelak Piotr
Miejsca 37 - 40
Wójcicki Marcin
2
  11:7  11:6
McEwen Iain
0
Spice Tony
1
  11:9  8:11  7:11
Oakley Jonathan
2
Wójcicki Marcin
2
  12:10  11:8
Oakley Jonathan
0
Wójcicki Marcin
Miejsca 39 - 40
McEwen Iain
1
  13:11  5:11  9:11
Spice Tony
2
Spice Tony
Miejsca 41 - 48
Lis Ernest
2
WALKOVER
Ryfa Natalia
W
Smith Darren
0
  10:12  10:12
Zienkiewicz Paweł
2
Kołodziński Michał
0
  8:11  9:11
Król Rafał
2
Morris Simon
2
  11:1  11:6
Wryk Maciej
0
Lis Ernest
0
  9:11  2:11
Zienkiewicz Paweł
2
Król Rafał
0
  4:11  4:11
Morris Simon
2
Zienkiewicz Paweł
0
  5:11  6:11
Morris Simon
2
Morris Simon
Miejsca 43 - 44
Lis Ernest
W
WALKOVER
Król Rafał
2
Król Rafał
Miejsca 45 - 48
Bye
Smith Darren
Kołodziński Michał
0
  11:13  9:11
Wryk Maciej
2
Smith Darren
0
  9:11  5:11
Wryk Maciej
2
Wryk Maciej
Miejsca 47 - 48
Bye
Kołodziński Michał
Kołodziński Michał
Miejsca 49 - 64
Górski Artur
2
  11:8  9:11  13:11
Mosur Marcin
1
Łopaciuk Piotr
0
  4:11  2:11
Fordoński Aleksander
2
Barnard Ferlin
1
  9:11  11:9  4:11
Kotowski Zbigniew
2
Nocuń Marcin
2
  11:4  11:0
Zasadzki Piotr
0
Sanz Blanco Enrique
2
  11:6  9:11  11:7
Kocieł Paweł
1
Bye
Sienkiewicz Piotr
Bye
Kawecki Tomasz
Krzemińska Olga
0
  4:11  4:11
Purzewski Mateusz
2
Górski Artur
2
  12:10  11:3
Fordoński Aleksander
0
Kotowski Zbigniew
2
  11:7  11:3
Nocuń Marcin
0
Sanz Blanco Enrique
2
  11:9  11:5
Sienkiewicz Piotr
0
Kawecki Tomasz
2
  11:8  3:11  11:5
Purzewski Mateusz
1
Górski Artur
2
  13:11  11:9
Kotowski Zbigniew
0
Sanz Blanco Enrique
W
WALKOVER
Kawecki Tomasz
2
Górski Artur
2
  11:8  11:9
Kawecki Tomasz
0
Górski Artur
Miejsca 51 - 52
Kotowski Zbigniew
2
WALKOVER
Sanz Blanco Enrique
W
Kotowski Zbigniew
Miejsca 53 - 56
Fordoński Aleksander
2
  11:6  11:9
Nocuń Marcin
0
Sienkiewicz Piotr
W
WALKOVER
Purzewski Mateusz
2
Fordoński Aleksander
W
WALKOVER
Purzewski Mateusz
2
Purzewski Mateusz
Miejsca 55 - 56
Nocuń Marcin
Bye
Nocuń Marcin
Miejsca 57 - 64
Mosur Marcin
2
  11:7  11:5
Łopaciuk Piotr
0
Barnard Ferlin
2
  11:2  11:7
Zasadzki Piotr
0
Kocieł Paweł
Bye
Bye
Krzemińska Olga
Mosur Marcin
2
  7:11  11:8  11:6
Barnard Ferlin
1
Kocieł Paweł
2
  11:6  11:8
Krzemińska Olga
0
Mosur Marcin
2
  11:5  11:6
Kocieł Paweł
0
Mosur Marcin
Miejsca 59 - 60
Barnard Ferlin
2
WALKOVER
Krzemińska Olga
W
Barnard Ferlin
Miejsca 61 - 64
Łopaciuk Piotr
0
  10:12  8:11
Zasadzki Piotr
2
Bye
Bye
Zasadzki Piotr
Bye
Zasadzki Piotr
Miejsca 63 - 64
Łopaciuk Piotr
Bye
Łopaciuk Piotr
Stan na: 09:22:47 29-06-2017

    O miejsca 65-68 Van Westhuizen JasonPriestley JamesWójcik Maciej Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Van Westhuizen JasonX
    2 0 11 11  
    4 6  
    2 0 11 11  
    3 6  
    Priestley James
    0 2 4 6  
    11 11  
    X
    0 2 6 9  
    11 11  
    Wójcik Maciej
    0 2 3 6  
    11 11  
    2 0 11 11  
    6 9  
    X