fairPlayce Squash Series - Season01 Episode01 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
13 Fadl AssemWalkover Kair
1 Szymaczek RafałPotwierdzony Poznań 465 1
14 Frieske PawełPotwierdzony 2
9 Pawłowski HubertPotwierdzony Poznań 2335 3
4 Flisikowski RyszardPotwierdzony Poznań 1898 4
2 Chudziak DariuszPotwierdzony Poznań 1294 5
7 Ostapiński ŁukaszPotwierdzony Poznań 2231 6
5 Kolasiński MikołajPotwierdzony Poznań 2056 7
8 Pawłowski MarcelWalkover Poznań 2261 8
11 Roszkowski MaciejPotwierdzony Poznań 3225 9
6 Budzyński GrzegorzPotwierdzony Poznań 2198 10
3 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 1703 11
10 Marcinkowski JakubPotwierdzony Komorniki 3224 12
12 Baraniak MateuszPotwierdzony Poznań 13


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 14-11-2016


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Szymaczek Rafał
Bye
Roszkowski Maciej
0
  11:13  5:11
Ostapiński Łukasz
2
Pawłowski Marcel
2
  11:4  11:9
Marcinkowski Jakub
0
Fadl Assem
W
WALKOVER
Flisikowski Ryszard
2
Dolata Szymon
1
  11:8  7:11  7:11
Frieske Paweł
2
Baraniak Mateusz
1
  13:15  11:7  8:11
Kolasiński Mikołaj
2
Budzyński Grzegorz
0
  10:12  3:11
Pawłowski Hubert
2
Bye
Chudziak Dariusz
Szymaczek Rafał
3
  11:8  8:11  11:4  11:3
Ostapiński Łukasz
1
Pawłowski Marcel
0
  6:11  6:11  3:11
Flisikowski Ryszard
3
Frieske Paweł
3
  11:0  11:4  11:5
Kolasiński Mikołaj
0
Pawłowski Hubert
3
  11:5  11:6  11:4
Chudziak Dariusz
0
Szymaczek Rafał
3
  9:11  11:8  11:4  11:6
Flisikowski Ryszard
1
Frieske Paweł
3
  11:9  12:10  11:4
Pawłowski Hubert
0
Szymaczek Rafał
3
  11:9  11:5  9:11  9:11  11:7
Frieske Paweł
2
Szymaczek Rafał
Miejsca 3 - 4
Flisikowski Ryszard
2
  9:11  11:4  11:7  7:11  9:11
Pawłowski Hubert
3
Pawłowski Hubert
Miejsca 5 - 8
Ostapiński Łukasz
2
  11:4  11:6
Pawłowski Marcel
0
Kolasiński Mikołaj
1
  11:9  12:14  7:11
Chudziak Dariusz
2
Ostapiński Łukasz
1
  7:11  11:6  9:11
Chudziak Dariusz
2
Chudziak Dariusz
Miejsca 7 - 8
Pawłowski Marcel
W
WALKOVER
Kolasiński Mikołaj
2
Kolasiński Mikołaj
Miejsca 9 - 16
Bye
Roszkowski Maciej
Marcinkowski Jakub
Bye
Dolata Szymon
2
  11:6  14:12
Baraniak Mateusz
0
Budzyński Grzegorz
Bye
Roszkowski Maciej
2
  12:10  11:7
Marcinkowski Jakub
0
Dolata Szymon
0
  9:11  4:11
Budzyński Grzegorz
2
Roszkowski Maciej
2
  13:11  11:8
Budzyński Grzegorz
0
Roszkowski Maciej
Miejsca 11 - 12
Marcinkowski Jakub
0
  7:11  9:11
Dolata Szymon
2
Dolata Szymon
Miejsca 13 - 16
Bye
Bye
Baraniak Mateusz
Bye
Bye
Baraniak Mateusz
Baraniak Mateusz
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 18:59:12 25-09-2017