Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA
32"38'Kaczyński Emil1
Słaboszewski Bartłomiej2
29"25'Olczak Mateusz2
Supeł Tomasz1
27"36'Słaboszewski Bartłomiej1
Gajos Jakub2
26"29'Kondratowicz Łukasz3
Pieńkowski Krzysztof0
25"40'Banaszek Arkadiusz2
Kaźmierczak Kacper1
22"52'Słaboszewski Bartłomiej1
Krzywicka Paulina2
21"5'Rybarczyk Kamil2
Kucharski Marcin1
20"0'Tarsalewski RafałW
Kaczyński Emil2
19"56'Słaboszewski Bartłomiej2
Gwóźdź Marcin0
19"52'Mościcki Artur2
Suwalski Hubert1
40"4'Kaniewska Emilia3
Nowak Joanna2
26"46'Jarzembowska Maria2
Rynska Barbara1
21"48'Krzywicka Paulina3
Kaniewska Emilia1
20"0'Krzywicka Paulina3
Witkowska Dominika1
16"37'Nowak Joanna0
Witkowska Dominika3
16"15'Sawicka Agnieszka1
Rynska Barbara2
12"52'Sawicka Agnieszka0
Cielecka Justyna2
12"39'Cielecka Justyna2
Jarzembowska Maria0
11"30'Saad Szeherezada0
Egeman Anna2
11"13'Jarzembowska Maria0
Nowak Joanna2
26"40'Wojcieszek Wojciech1
Kazanowski Nikodem3
22"41'Przybyłek Jakub1
Kolenda Łukasz3
21"41'Kazanowski Nikodem3
Kwiatkowski Olaf1
21"9'Sztyber Aleksander3
Przybyłek Jakub1
20"5'Kolenda Łukasz1
Wojcieszek Wojciech3
16"56'Sztyber Aleksander1
Wojcieszek Wojciech3
16"8'Kolenda Łukasz3
Kośliński Jan0
13"7'Sztyber Aleksander0
Kwiatkowski Olaf3
11"12'Kośliński Jan0
Kazanowski Nikodem3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA
Słaboszewski Bartłomiej95"58'
Olczak Mateusz85"50'
Banaszek Arkadiusz72"13'
Gajos Jakub70"41'
Krzywicka Paulina68"54'
Kaczyński Emil66"20'
Kijewicz Piotr65"58'
Kondratowicz Łukasz63"10'
Pieńkowski Krzysztof61"59'
Supeł Tomasz57"8'
Kaniewska Emilia59"7'
Nowak Joanna56"34'
Jarzembowska Maria51"57'
Rynska Barbara51"15'
Sawicka Agnieszka39"21'
Krzywicka Paulina32"13'
Cielecka Justyna31"39'
Egeman Anna28"18'
Witkowska Dominika27"10'
Saad Szeherezada18"1'
Wojcieszek Wojciech47"0'
Kolenda Łukasz46"52'
Kazanowski Nikodem43"21'
Sztyber Aleksander37"20'
Przybyłek Jakub34"27'
Kwiatkowski Olaf25"50'
Kośliński Jan20"16'

Czas setów

ALL STATSOPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA

1104 min
56 s



18 h 24 min 56 s

771 min 30 s

12"17'
2 set
Kaczyński Emil1
Słaboszewski Bartłomiej2
11"43'
2 set
Olczak Mateusz2
Supeł Tomasz1
11"9'
1 set
Kondratowicz Łukasz3
Pieńkowski Krzysztof0
10"26'
2 set
Suwalski Hubert0
Banaszek Arkadiusz2
10"24'
2 set
Słaboszewski Bartłomiej2
Gwóźdź Marcin0
10"9'
3 set
Kaczyński Emil1
Słaboszewski Bartłomiej2
10"6'
2 set
Kaczyński Emil0
Olczak Mateusz2
9"52'
2 set
Słaboszewski Bartłomiej1
Krzywicka Paulina2
9"41'
1 set
Olczak Mateusz2
Wojciechowski Krzysztof0
9"2'
1 set
Krzywicka Paulina2
Olczak Mateusz0

205 min 53 s

10"31'
5 set
Kaniewska Emilia3
Nowak Joanna2
8"58'
2 set
Jarzembowska Maria2
Rynska Barbara1
7"59'
1 set
Jarzembowska Maria2
Rynska Barbara1
7"23'
1 set
Krzywicka Paulina3
Witkowska Dominika1
6"50'
1 set
Cielecka Justyna2
Jarzembowska Maria0
6"47'
2 set
Sawicka Agnieszka0
Cielecka Justyna2
6"29'
1 set
Kaniewska Emilia3
Nowak Joanna2
6"22'
3 set
Jarzembowska Maria2
Rynska Barbara1
6"0'
2 set
Kaniewska Emilia3
Nowak Joanna2
5"30'
3 set
Sawicka Agnieszka1
Rynska Barbara2

127 min 33 s

6"54'
4 set
Wojcieszek Wojciech1
Kazanowski Nikodem3
6"15'
1 set
Kolenda Łukasz3
Kośliński Jan0
5"58'
4 set
Przybyłek Jakub1
Kolenda Łukasz3
5"43'
2 set
Wojcieszek Wojciech1
Kazanowski Nikodem3
5"1'
3 set
Przybyłek Jakub1
Kolenda Łukasz3
4"36'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Kwiatkowski Olaf1
4"32'
1 set
Sztyber Aleksander3
Przybyłek Jakub1
4"30'
4 set
Kolenda Łukasz1
Wojcieszek Wojciech3
4"29'
4 set
Kazanowski Nikodem3
Kwiatkowski Olaf1
4"18'
1 set
Wojcieszek Wojciech1
Kazanowski Nikodem3

małych punktów

ALL STATSOPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA

3830

2506

Kondratowicz Łukasz132
Słaboszewski Bartłomiej126
Pieńkowski Krzysztof121
Kijewicz Piotr120
Krzywicka Paulina113
Gajos Jakub112
Supeł Tomasz109
Olczak Mateusz105
Janiszewski Paweł102
Rybarczyk Kamil102

764

Kaniewska Emilia104
Krzywicka Paulina100
Nowak Joanna90
Rynska Barbara83
Witkowska Dominika81
Sawicka Agnieszka78
Jarzembowska Maria74
Cielecka Justyna58
Egeman Anna51
Stępniewska Sylwia24

560

Kazanowski Nikodem122
Wojcieszek Wojciech117
Kolenda Łukasz106
Sztyber Aleksander73
Kwiatkowski Olaf61
Przybyłek Jakub61
Kośliński Jan20

Wszystkich rozegranych meczów

ALL STATSOPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA

88

62

17

9

Wszystkich rozegranych setów

ALL STATSOPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA

221

144

44

33

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA
1.18'
2 set
Kopiec Tomasz2
Kaźmierczak Kacper0
11.27'
3 set
Witkowska Dominika2
Mościcki Artur1
13.82'
1 set
Mościcki Artur0
Supeł Tomasz2
14.55'
1 set
Rybarczyk Kamil0
Pieńkowski Krzysztof2
14.73'
3 set
Kaczyński Emil2
Banaszek Arkadiusz1
15.73'
1 set
Pieńkowski Krzysztof2
Supeł Tomasz0
16.55'
2 set
Koliński Piotr0
Piątkowski Marcin2
17.00'
1 set
Gajos Jakub2
Olkowicz Radosław0
17.09'
1 set
Kondratowicz Łukasz2
Janiszewski Paweł0
17.91'
2 set
Krzywicka Paulina2
Witkowska Dominika1
12.64'
1 set
Rynska Barbara0
Witkowska Dominika2
15.09'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Stępniewska Sylwia0
16.64'
1 set
Sawicka Agnieszka0
Krzywicka Paulina2
17.00'
2 set
Rynska Barbara0
Witkowska Dominika2
19.27'
2 set
Egeman Anna0
Rynska Barbara2
19.36'
3 set
Nowak Joanna0
Witkowska Dominika3
19.45'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Stępniewska Sylwia0
19.82'
1 set
Cielecka Justyna0
Kaniewska Emilia2
20.82'
2 set
Krzywicka Paulina3
Kaniewska Emilia1
21.00'
1 set
Sawicka Agnieszka1
Rynska Barbara2
10.55'
3 set
Kośliński Jan0
Kazanowski Nikodem3
12.18'
1 set
Kośliński Jan0
Kazanowski Nikodem3
12.45'
3 set
Sztyber Aleksander1
Wojcieszek Wojciech3
14.09'
4 set
Sztyber Aleksander1
Wojcieszek Wojciech3
16.45'
3 set
Kolenda Łukasz3
Kośliński Jan0
16.73'
2 set
Kośliński Jan0
Kazanowski Nikodem3
16.82'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Kwiatkowski Olaf1
17.00'
1 set
Sztyber Aleksander1
Wojcieszek Wojciech3
17.36'
2 set
Kolenda Łukasz1
Wojcieszek Wojciech3
17.45'
2 set
Sztyber Aleksander1
Wojcieszek Wojciech3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0