fairPlayce Squash Series - Season01 Episode02 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Śmiałek MaciejPotwierdzony Poznań 225 1
3 Stefański MikołajPotwierdzony Poznań 337 2
2 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 315 3
4 Szymaczek RafałPotwierdzony Poznań 439 4
13 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 1760 5
7 Leitgeber ArturPotwierdzony Poznań 922 6
17 Kotkowiak MateuszPotwierdzony Mosina 2079 7
8 Chudziak DariuszPotwierdzony Poznań 1029 8
5 Grala PawełPotwierdzony Poznań 722 9
14 Roszkowski MaciejPotwierdzony Poznań 1896 10
16 Frieske PawełPotwierdzony 2075 11
12 Zawalski BartoszPotwierdzony Poznań 1742 12
6 Markiewicz PatrykPotwierdzony Poznań 781 13
15 Piechocki MaciejPotwierdzony Poznań 1985 14
22 Marmurowicz MaciejPotwierdzony 15
10 Nosowicz MichałPotwierdzony Zalasewo 1208 16
9 Urbaniak PiotrPotwierdzony 1066 17
11 Huber EwaPotwierdzony Poznań 1635 18
18 Kotlarek MarcinPotwierdzony Poznań 2266 19
23 Nowak MichałPotwierdzony Poznań 20
19 Baszko KonradPotwierdzony Poznań 21
21 Budek PiotrPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 22
20 Kotkowiak MichałPotwierdzony Poznań 23
24 Czajkowski SzymonPotwierdzony Poznań 25


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 05-12-2016


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Śmiałek Maciej
Bye
Kotlarek Marcin
1
  11:8  8:11  4:11
Nosowicz Michał
2
Dolata Szymon
2
  11:2  11:6
Baszko Konrad
0
Bye
Grala Paweł
Markiewicz Patryk
2
  11:5  11:2
Czajkowski Szymon
0
Kotkowiak Mateusz
2
  13:11  5:11  11:4
Urbaniak Piotr
1
Frieske Paweł
2
  11:0  11:2
Kotkowiak Michał
0
Bye
Szymaczek Rafał
Stefański Mikołaj
Bye
Nowak Michał
0
  5:11  4:11
Zawalski Bartosz
2
Piechocki Maciej
Bye
Bye
Chudziak Dariusz
Leitgeber Artur
Bye
Marmurowicz Maciej
2
  11:6  11:4
Huber Ewa
0
Roszkowski Maciej
2
  11:4  11:1
Budek Piotr
0
Bye
Cendal Szymon
Śmiałek Maciej
2
  11:2  11:4
Nosowicz Michał
0
Dolata Szymon
2
  11:6  11:4
Grala Paweł
0
Markiewicz Patryk
0
  8:11  8:11
Kotkowiak Mateusz
2
Frieske Paweł
1
  11:8  7:11  10:12
Szymaczek Rafał
2
Stefański Mikołaj
2
  11:6  11:6
Zawalski Bartosz
0
Piechocki Maciej
0
  8:11  4:11
Chudziak Dariusz
2
Leitgeber Artur
2
  11:7  11:7
Marmurowicz Maciej
0
Roszkowski Maciej
0
  3:11  2:11
Cendal Szymon
2
Śmiałek Maciej
2
  12:10  11:8
Dolata Szymon
0
Kotkowiak Mateusz
1
  10:12  11:9  6:11
Szymaczek Rafał
2
Stefański Mikołaj
2
  11:4  11:6
Chudziak Dariusz
0
Leitgeber Artur
0
  7:11  6:11
Cendal Szymon
2
Śmiałek Maciej
3
  11:5  7:11  12:10  11:9
Szymaczek Rafał
1
Stefański Mikołaj
3
  11:7  11:5  11:4
Cendal Szymon
0
Śmiałek Maciej
3
  11:6  11:7  14:12
Stefański Mikołaj
0
Śmiałek Maciej
Miejsca 3 - 4
Szymaczek Rafał
0
  6:11  11:13  5:11
Cendal Szymon
3
Cendal Szymon
Miejsca 5 - 8
Dolata Szymon
2
  7:11  11:5  11:5
Kotkowiak Mateusz
1
Chudziak Dariusz
0
  7:11  5:11
Leitgeber Artur
2
Dolata Szymon
2
  7:11  11:5  11:6
Leitgeber Artur
1
Dolata Szymon
Miejsca 7 - 8
Kotkowiak Mateusz
2
  11:5  11:5
Chudziak Dariusz
0
Kotkowiak Mateusz
Miejsca 9 - 16
Nosowicz Michał
0
  3:11  7:11
Grala Paweł
2
Markiewicz Patryk
1
  9:11  11:6  4:11
Frieske Paweł
2
Zawalski Bartosz
2
  11:6  5:11  11:9
Piechocki Maciej
1
Marmurowicz Maciej
1
  12:14  11:5  10:12
Roszkowski Maciej
2
Grala Paweł
2
  5:11  11:9  11:6
Frieske Paweł
1
Zawalski Bartosz
0
  4:11  6:11
Roszkowski Maciej
2
Grala Paweł
2
  7:11  11:7  11:8
Roszkowski Maciej
1
Grala Paweł
Miejsca 11 - 12
Frieske Paweł
2
  11:7  11:4
Zawalski Bartosz
0
Frieske Paweł
Miejsca 13 - 16
Nosowicz Michał
0
  9:11  9:11
Markiewicz Patryk
2
Piechocki Maciej
2
  11:6  11:8
Marmurowicz Maciej
0
Markiewicz Patryk
2
  11:9  11:4
Piechocki Maciej
0
Markiewicz Patryk
Miejsca 15 - 16
Nosowicz Michał
1
  11:9  3:11  6:11
Marmurowicz Maciej
2
Marmurowicz Maciej
Miejsca 17 - 32
Bye
Kotlarek Marcin
Baszko Konrad
Bye
Czajkowski Szymon
0
  7:11  7:11
Urbaniak Piotr
2
Kotkowiak Michał
Bye
Bye
Nowak Michał
Bye
Bye
Bye
Huber Ewa
Budek Piotr
Bye
Kotlarek Marcin
2
  11:9  12:10
Baszko Konrad
0
Urbaniak Piotr
2
  11:5  11:4
Kotkowiak Michał
0
Nowak Michał
Bye
Huber Ewa
2
  11:4  11:4
Budek Piotr
0
Kotlarek Marcin
0
  3:11  5:11
Urbaniak Piotr
2
Nowak Michał
0
  10:12  9:11
Huber Ewa
2
Urbaniak Piotr
2
  11:4  14:12
Huber Ewa
0
Urbaniak Piotr
Miejsca 19 - 20
Kotlarek Marcin
2
  11:7  11:4
Nowak Michał
0
Kotlarek Marcin
Miejsca 21 - 24
Baszko Konrad
2
  11:8  11:2
Kotkowiak Michał
0
Bye
Budek Piotr
Baszko Konrad
2
  11:2  9:11  11:4
Budek Piotr
1
Baszko Konrad
Miejsca 23 - 24
Kotkowiak Michał
Bye
Kotkowiak Michał
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Czajkowski Szymon
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Czajkowski Szymon
Bye
Bye
Czajkowski Szymon
Bye
Czajkowski Szymon
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:20:42 17-11-2017