fairPlayce Squash Series - Season01 Episode03 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Stefański MikołajPotwierdzony Poznań 342 1
4 Szymaczek RafałPotwierdzony Poznań 474 2
3 Paczesny HubertPotwierdzony Kalisz 419 3
1 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 297 4
15 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 1844 5
8 Markiewicz PatrykPotwierdzony Poznań 794 6
7 Leitgeber ArturPotwierdzony Poznań 745 7
14 Kotkowiak MateuszPotwierdzony Mosina 1618 8
24 Wawrzyniak JacekPotwierdzony Swarzędz 1099 9
18 Baraniak MateuszPotwierdzony Poznań 2788 10
13 Roszkowski MaciejPotwierdzony Poznań 1551 11
10 Chudziak DariuszPotwierdzony Poznań 972 12
5 Szarafiński MikołajPotwierdzony 727 13
6 Grala PawełPotwierdzony Poznań 728 14
12 Piechocki MaciejPotwierdzony Poznań 1524 15
16 Marcinkowski JakubWalkover Komorniki 2305 16
23 Jankowski TomaszPotwierdzony 17
22 Tomczak TymoteuszPotwierdzony Poznań 18
17 Juszczak GrzegorzPotwierdzony Kwileń 2316 19
9 Jankowski ArturPotwierdzony Poznań 20
19 Marmurowicz MaciejPotwierdzony 2892 21
11 Tomczak DanielPotwierdzony Kowanówko 1258 22
20 Budek PiotrPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 3096 23
21 Konarzewski ArturPotwierdzony Koziegłowy 24


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 16-01-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cendal Szymon
Bye
Jankowski Artur
0
  2:11  1:11
Wawrzyniak Jacek
2
Kotkowiak Mateusz
2
  11:0  11:2
Budek Piotr
0
Bye
Grala Paweł
Markiewicz Patryk
Bye
Tomczak Tymoteusz
0
  6:11  3:11
Piechocki Maciej
2
Roszkowski Maciej
2
  11:7  3:11  11:7
Marmurowicz Maciej
1
Bye
Szymaczek Rafał
Paczesny Hubert
Bye
Konarzewski Artur
0
  6:11  9:11
Marcinkowski Jakub
2
Chudziak Dariusz
2
  11:3  11:5
Juszczak Grzegorz
0
Bye
Leitgeber Artur
Szarafiński Mikołaj
Bye
Jankowski Tomasz
1
  3:11  11:9  5:11
Dolata Szymon
2
Tomczak Daniel
1
  9:11  11:8  3:11
Baraniak Mateusz
2
Bye
Stefański Mikołaj
Cendal Szymon
2
  11:2  11:9
Wawrzyniak Jacek
0
Kotkowiak Mateusz
2
  13:11  11:6
Grala Paweł
0
Markiewicz Patryk
2
  11:9  11:7
Piechocki Maciej
0
Roszkowski Maciej
0
  5:11  6:11
Szymaczek Rafał
2
Paczesny Hubert
2
  11:4  11:9
Marcinkowski Jakub
0
Chudziak Dariusz
0
  2:11  3:11
Leitgeber Artur
2
Szarafiński Mikołaj
0
  7:11  4:11
Dolata Szymon
2
Baraniak Mateusz
0
  7:11  5:11
Stefański Mikołaj
2
Cendal Szymon
2
  14:12  11:3
Kotkowiak Mateusz
0
Markiewicz Patryk
0
  5:11  10:12
Szymaczek Rafał
2
Paczesny Hubert
2
  11:9  11:6
Leitgeber Artur
0
Dolata Szymon
0
  3:11  9:11
Stefański Mikołaj
2
Cendal Szymon
0
  9:11  13:15  5:11
Szymaczek Rafał
3
Paczesny Hubert
0
  10:12  11:13  9:11
Stefański Mikołaj
3
Szymaczek Rafał
1
  6:11  9:11  11:8  8:11
Stefański Mikołaj
3
Stefański Mikołaj
Miejsca 3 - 4
Cendal Szymon
2
  2:11  12:14  11:3  12:10  10:12
Paczesny Hubert
3
Paczesny Hubert
Miejsca 5 - 8
Kotkowiak Mateusz
1
  11:8  10:12  10:12
Markiewicz Patryk
2
Leitgeber Artur
0
  8:11  9:11
Dolata Szymon
2
Markiewicz Patryk
0
  7:11  7:11
Dolata Szymon
2
Dolata Szymon
Miejsca 7 - 8
Kotkowiak Mateusz
0
  9:11  4:11
Leitgeber Artur
2
Leitgeber Artur
Miejsca 9 - 16
Wawrzyniak Jacek
2
  12:10  11:7
Grala Paweł
0
Piechocki Maciej
0
  9:11  5:11
Roszkowski Maciej
2
Marcinkowski Jakub
W
WALKOVER
Chudziak Dariusz
2
Szarafiński Mikołaj
0
  9:11  9:11
Baraniak Mateusz
2
Wawrzyniak Jacek
2
  8:11  11:8  11:6
Roszkowski Maciej
1
Chudziak Dariusz
0
  6:11  2:11
Baraniak Mateusz
2
Wawrzyniak Jacek
2
  11:7  11:8
Baraniak Mateusz
0
Wawrzyniak Jacek
Miejsca 11 - 12
Roszkowski Maciej
2
  11:2  11:1
Chudziak Dariusz
0
Roszkowski Maciej
Miejsca 13 - 16
Grala Paweł
2
  11:2  11:7
Piechocki Maciej
0
Bye
Szarafiński Mikołaj
Grala Paweł
1
  10:12  11:7  8:11
Szarafiński Mikołaj
2
Szarafiński Mikołaj
Miejsca 15 - 16
Piechocki Maciej
Bye
Piechocki Maciej
Miejsca 17 - 32
Bye
Jankowski Artur
Budek Piotr
Bye
Bye
Tomczak Tymoteusz
Marmurowicz Maciej
Bye
Bye
Konarzewski Artur
Juszczak Grzegorz
Bye
Bye
Jankowski Tomasz
Tomczak Daniel
Bye
Jankowski Artur
2
  8:11  11:5  12:10
Budek Piotr
1
Tomczak Tymoteusz
2
  11:4  14:12
Marmurowicz Maciej
0
Konarzewski Artur
0
  6:11  6:11
Juszczak Grzegorz
2
Jankowski Tomasz
2
  11:7  12:10
Tomczak Daniel
0
Jankowski Artur
0
  6:11  9:11
Tomczak Tymoteusz
2
Juszczak Grzegorz
0
  11:13  6:11
Jankowski Tomasz
2
Tomczak Tymoteusz
1
  9:11  11:6  3:11
Jankowski Tomasz
2
Jankowski Tomasz
Miejsca 19 - 20
Jankowski Artur
0
  3:11  4:11
Juszczak Grzegorz
2
Juszczak Grzegorz
Miejsca 21 - 24
Budek Piotr
0
  3:11  4:11
Marmurowicz Maciej
2
Konarzewski Artur
0
  7:11  9:11
Tomczak Daniel
2
Marmurowicz Maciej
2
  12:14  11:4  11:9
Tomczak Daniel
1
Marmurowicz Maciej
Miejsca 23 - 24
Budek Piotr
2
  11:7  5:11  11:9
Konarzewski Artur
1
Budek Piotr
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:26:23 21-09-2017