Squashfit 300+ Open + Damski - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
15 Mazek PatrykNieobecny Katowice 861
5 Owczarczyk ŁukaszBrak informacji Katowice 369 1
6 Zeliasz-Nguyen DominikBrak informacji Chorzów 397 2
19 Kania TomaszBrak informacji Katowice 998 3
2 Dorniak RadosławPotwierdzony Katowice 332 4
4 Bara MichałBrak informacji Mikołów 354 5
8 Smolin BartoszPotwierdzony Tarnowskie Góry 469 6
1 Góra PrzemysławBrak informacji Katowice 307 7
3 Horzela SzymonBrak informacji 336 8
13 Zawartka AnnaBrak informacji Katowice 784 9
20 Jędrasik MariuszBrak informacji Katowice 1081 10
16 Stępień MarcinBrak informacji 927 11
14 Widuch MichałBrak informacji Ruda Śląska 798 12
10 Czakański MartinBrak informacji 563 13
9 Kopeć MichałBrak informacji Katowice 510 14
11 Oleaszewski ŁukaszBrak informacji Katowice 621 15
18 Liszkowicz KrzysztofBrak informacji 955 16
24 Kotula BartłomiejBrak informacji Dąbrowa Górnicza 2591 17
26 Pietrzyk BartoszBrak informacji Katowice 18
22 Sobula RochBrak informacji Katowice 2451 19
7 Kobielus PawełBrak informacji Katowice 399 20
17 Bondarenko OleksiiBrak informacji Katowice 944 21
25 Adolf AdrianBrak informacji Będzin 1388 22
12 Lipski MateuszBrak informacji 765 23
23 Karczewska KarolinaBrak informacji Katowice 2531 24
21 Szczerba MarcinBrak informacji Katowice 1214 25


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-01-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Góra Przemysław
Bye
Bondarenko Oleksii
0
  5:11  7:11
Widuch Michał
2
Kopeć Michał
2
  11:6  11:9
Pietrzyk Bartosz
0
Bye
Owczarczyk Łukasz
Kobielus Paweł
1
  5:11  11:7  6:11
Kania Tomasz
2
Liszkowicz Krzysztof
2
WALKOVER
Mazek Patryk
W
Lipski Mateusz
0
  3:11  5:11
Jędrasik Mariusz
2
Bye
Bara Michał
Horzela Szymon
Bye
Adolf Adrian
0
  3:11  3:11
Zawartka Anna
2
Czakański Martin
2
  11:3  11:6
Szczerba Marcin
0
Kotula Bartłomiej
0
  5:11  7:11
Zeliasz-Nguyen Dominik
2
Smolin Bartosz
Bye
Sobula Roch
0
  2:11  2:11
Oleaszewski Łukasz
2
Stępień Marcin
2
  11:2  11:3
Karczewska Karolina
0
Bye
Dorniak Radosław
Góra Przemysław
2
  11:6  11:4
Widuch Michał
0
Kopeć Michał
0
  5:11  4:11
Owczarczyk Łukasz
2
Kania Tomasz
2
  11:6  11:6
Liszkowicz Krzysztof
0
Jędrasik Mariusz
0
  2:11  11:13
Bara Michał
2
Horzela Szymon
2
  11:5  11:4
Zawartka Anna
0
Czakański Martin
1
  11:9  3:11  7:11
Zeliasz-Nguyen Dominik
2
Smolin Bartosz
2
  13:11  13:15  11:8
Oleaszewski Łukasz
1
Stępień Marcin
0
  6:11  8:11
Dorniak Radosław
2
Góra Przemysław
1
  11:13  12:10  9:11
Owczarczyk Łukasz
2
Kania Tomasz
2
  13:11  3:11  11:2
Bara Michał
1
Horzela Szymon
1
  9:11  11:1  7:11
Zeliasz-Nguyen Dominik
2
Smolin Bartosz
1
  7:11  11:7  7:11
Dorniak Radosław
2
Owczarczyk Łukasz
3
  11:7  10:12  11:4  7:11  11:5
Kania Tomasz
2
Zeliasz-Nguyen Dominik
3
  11:8  11:7  11:9
Dorniak Radosław
0
Owczarczyk Łukasz
3
  11:7  11:2  15:13
Zeliasz-Nguyen Dominik
0
Owczarczyk Łukasz
Miejsca 3 - 4
Kania Tomasz
3
  11:9  11:9  11:9
Dorniak Radosław
0
Kania Tomasz
Miejsca 5 - 8
Góra Przemysław
1
  9:11  11:7  12:14
Bara Michał
2
Horzela Szymon
W
WALKOVER
Smolin Bartosz
2
Bara Michał
2
  11:4  11:7
Smolin Bartosz
0
Bara Michał
Miejsca 7 - 8
Góra Przemysław
2
WALKOVER
Horzela Szymon
W
Góra Przemysław
Miejsca 9 - 16
Widuch Michał
2
  9:11  11:6  13:11
Kopeć Michał
1
Liszkowicz Krzysztof
0
  5:11  7:11
Jędrasik Mariusz
2
Zawartka Anna
2
  12:10  9:11  11:7
Czakański Martin
1
Oleaszewski Łukasz
1
  11:9  9:11  8:11
Stępień Marcin
2
Widuch Michał
0
  8:11  9:11
Jędrasik Mariusz
2
Zawartka Anna
2
  10:12  11:5  11:4
Stępień Marcin
1
Jędrasik Mariusz
0
  8:11  5:11
Zawartka Anna
2
Zawartka Anna
Miejsca 11 - 12
Widuch Michał
W
WALKOVER
Stępień Marcin
2
Stępień Marcin
Miejsca 13 - 16
Kopeć Michał
2
  11:2  7:11  11:7
Liszkowicz Krzysztof
1
Czakański Martin
2
  12:10  11:6
Oleaszewski Łukasz
0
Kopeć Michał
0
  4:11  4:11
Czakański Martin
2
Czakański Martin
Miejsca 15 - 16
Liszkowicz Krzysztof
W
WALKOVER
Oleaszewski Łukasz
2
Oleaszewski Łukasz
Miejsca 17 - 32
Bye
Bondarenko Oleksii
Pietrzyk Bartosz
Bye
Kobielus Paweł
Bye
Lipski Mateusz
Bye
Bye
Adolf Adrian
Szczerba Marcin
0
  6:11  6:11
Kotula Bartłomiej
2
Bye
Sobula Roch
Karczewska Karolina
Bye
Bondarenko Oleksii
1
  10:12  12:10  9:11
Pietrzyk Bartosz
2
Kobielus Paweł
2
  11:9  11:8
Lipski Mateusz
0
Adolf Adrian
0
  7:11  7:11
Kotula Bartłomiej
2
Sobula Roch
2
  11:6  11:3
Karczewska Karolina
0
Pietrzyk Bartosz
2
WALKOVER
Kobielus Paweł
W
Kotula Bartłomiej
2
  11:8  11:3
Sobula Roch
0
Pietrzyk Bartosz
0
  1:11  4:11
Kotula Bartłomiej
2
Kotula Bartłomiej
Miejsca 19 - 20
Kobielus Paweł
W
WALKOVER
Sobula Roch
2
Sobula Roch
Miejsca 21 - 24
Bondarenko Oleksii
2
  5:11  11:9  12:10
Lipski Mateusz
1
Adolf Adrian
2
  11:4  11:6
Karczewska Karolina
0
Bondarenko Oleksii
2
  11:6  11:8
Adolf Adrian
0
Bondarenko Oleksii
Miejsca 23 - 24
Lipski Mateusz
2
  11:5  11:5
Karczewska Karolina
0
Lipski Mateusz
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Szczerba Marcin
Bye
Bye
Bye
Bye
Szczerba Marcin
Bye
Bye
Szczerba Marcin
Szczerba Marcin
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 22:06:51 20-09-2017