Kahuna Cup kat.C 300+ vol. 4 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
9 Mosur MarcinPotwierdzony Kobyłka 1212 1
2 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 498 2
19 Chiziak JacekPotwierdzony Warszawa 2224 3
15 Zawadzki BartoszPotwierdzony Warszawa 1650 4
3 Olczak MateuszPotwierdzony 522 5
4 Kołodziejczyk MarcinPotwierdzony Warszawa 603 6
31 Złotnicki WojciechPotwierdzony Wola Gołkowska 7
6 Skonieczny MateuszPotwierdzony Warszawa 892 8
1 Zielak JarosławPotwierdzony Kutno 467 9
28 Timofiejuk AdamPotwierdzony Warszawa 3121 10
21 Działowski MichałPotwierdzony Warszawa 2388 11
17 Czarzasty PiotrPotwierdzony Warszawa 2164 12
30 Bartnikowski PiotrPotwierdzony Warszawa 13
13 Rutkowski KrzysztofPotwierdzony Warszawa 1446 14
20 Kowieski AdamPotwierdzony Warszawa 2236 15
18 Kozielewicz PawełPotwierdzony Grodzisk Mazowiecki 2172 16
10 Leszczyński StanisławPotwierdzony Warszawa 1300 17
27 Ostrowski PiotrPotwierdzony Łoziska 3085 18
26 Wójcik MaciejPotwierdzony Warszawa 3056 19
7 Sztyber JakubPotwierdzony Ząbki 1049 20
23 Grzesiński MateuszPotwierdzony Warszawa 2513 21
5 Waryszak SławomirPotwierdzony Ząbki 759 22
24 Żdanuk WojciechPotwierdzony Warszawa 2885 23
16 Choiński MaciejPotwierdzony Żyrardów 2129 24
32 Kosakowski SebastianPotwierdzony Warszawa 25
11 Marcinkowska KarolinaPotwierdzony 1301 26
8 Zasadzki PiotrPotwierdzony Warszawa 1196 27
14 Smagowski RafałPotwierdzony Warszawa 1625 28
25 Łabuś MarcinPotwierdzony Warszawa 2929 29
12 Krzemińska OlgaPotwierdzony Warszawa 1404 30
29 Nitka JacekPotwierdzony Warszawa 3228 31
22 Łopaciuk PiotrWalkover Siedlce 2452 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 13-03-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Zielak Jarosław
2
  11:8  11:8
Kosakowski Sebastian
0
Chiziak Jacek
2
  8:11  11:5  11:5
Leszczyński Stanisław
1
Choiński Maciej
1
  3:11  11:4  5:11
Kozielewicz Paweł
2
Łabuś Marcin
0
  7:11  5:11
Skonieczny Mateusz
2
Waryszak Sławomir
0
  1:11  7:11
Bartnikowski Piotr
2
Nitka Jacek
0
  1:11  2:11
Mosur Marcin
2
Smagowski Rafał
0
  4:11  2:11
Działowski Michał
2
Wójcik Maciej
0
  7:11  6:11
Olczak Mateusz
2
Kołodziejczyk Marcin
2
  13:11  11:4
Ostrowski Piotr
0
Kowieski Adam
2
  6:11  13:11  12:10
Krzemińska Olga
1
Zawadzki Bartosz
2
  9:11  11:6  14:12
Grzesiński Mateusz
1
Timofiejuk Adam
2
  12:14  11:5  11:7
Zasadzki Piotr
1
Sztyber Jakub
1
  11:8  4:11  9:11
Czarzasty Piotr
2
Złotnicki Wojciech
2
  11:4  11:5
Marcinkowska Karolina
0
Rutkowski Krzysztof
2
WALKOVER
Łopaciuk Piotr
W
Żdanuk Wojciech
0
  2:11  6:11
Rzeszutko Małgorzata
2
Zielak Jarosław
0
  8:11  3:11
Chiziak Jacek
2
Kozielewicz Paweł
0
  2:11  3:11
Skonieczny Mateusz
2
Bartnikowski Piotr
0
  6:11  3:11
Mosur Marcin
2
Działowski Michał
1
  10:12  11:5  1:11
Olczak Mateusz
2
Kołodziejczyk Marcin
2
  11:7  11:8
Kowieski Adam
0
Zawadzki Bartosz
2
  11:3  11:2
Timofiejuk Adam
0
Czarzasty Piotr
0
  5:11  8:11
Złotnicki Wojciech
2
Rutkowski Krzysztof
0
  2:11  4:11
Rzeszutko Małgorzata
2
Chiziak Jacek
2
  11:3  11:1
Skonieczny Mateusz
0
Mosur Marcin
2
  11:9  9:11  11:8
Olczak Mateusz
1
Kołodziejczyk Marcin
1
  8:11  11:5  11:13
Zawadzki Bartosz
2
Złotnicki Wojciech
0
  9:11  6:11
Rzeszutko Małgorzata
2
Chiziak Jacek
1
  7:11  9:11  12:10  12:14
Mosur Marcin
3
Zawadzki Bartosz
2
  11:9  6:11  11:8  6:11  5:11
Rzeszutko Małgorzata
3
Mosur Marcin
3
  16:14  11:6  9:11  11:7
Rzeszutko Małgorzata
1
Mosur Marcin
Miejsca 3 - 4
Chiziak Jacek
3
  11:1  9:11  11:4  11:7
Zawadzki Bartosz
1
Chiziak Jacek
Miejsca 5 - 8
Skonieczny Mateusz
0
  4:11  1:11
Olczak Mateusz
2
Kołodziejczyk Marcin
2
  11:9  11:6
Złotnicki Wojciech
0
Olczak Mateusz
2
  11:6  11:2
Kołodziejczyk Marcin
0
Olczak Mateusz
Miejsca 7 - 8
Skonieczny Mateusz
0
  7:11  5:11
Złotnicki Wojciech
2
Złotnicki Wojciech
Miejsca 9 - 16
Zielak Jarosław
2
  11:3  11:4
Kozielewicz Paweł
0
Bartnikowski Piotr
0
  6:11  7:11
Działowski Michał
2
Kowieski Adam
0
  5:11  3:11
Timofiejuk Adam
2
Czarzasty Piotr
2
  11:5  11:6
Rutkowski Krzysztof
0
Zielak Jarosław
2
  12:10  8:11  12:10
Działowski Michał
1
Timofiejuk Adam
2
  11:7  11:5
Czarzasty Piotr
0
Zielak Jarosław
2
  11:5  11:4
Timofiejuk Adam
0
Zielak Jarosław
Miejsca 11 - 12
Działowski Michał
2
  11:6  11:0
Czarzasty Piotr
0
Działowski Michał
Miejsca 13 - 16
Kozielewicz Paweł
0
  4:11  1:11
Bartnikowski Piotr
2
Kowieski Adam
0
  9:11  11:13
Rutkowski Krzysztof
2
Bartnikowski Piotr
2
  11:9  11:8
Rutkowski Krzysztof
0
Bartnikowski Piotr
Miejsca 15 - 16
Kozielewicz Paweł
1
  11:8  10:12  9:11
Kowieski Adam
2
Kowieski Adam
Miejsca 17 - 32
Kosakowski Sebastian
1
  11:5  4:11  9:11
Leszczyński Stanisław
2
Choiński Maciej
2
  11:3  5:11  12:10
Łabuś Marcin
1
Waryszak Sławomir
2
  11:6  11:3
Nitka Jacek
0
Smagowski Rafał
0
  7:11  1:11
Wójcik Maciej
2
Ostrowski Piotr
2
  11:8  11:2
Krzemińska Olga
0
Grzesiński Mateusz
2
  11:4  11:4
Zasadzki Piotr
0
Sztyber Jakub
2
  11:9  6:11  11:6
Marcinkowska Karolina
1
Bye
Żdanuk Wojciech
Leszczyński Stanisław
2
  11:8  11:6
Choiński Maciej
0
Waryszak Sławomir
0
  5:11  10:12
Wójcik Maciej
2
Ostrowski Piotr
2
  11:5  11:9
Grzesiński Mateusz
0
Sztyber Jakub
2
  11:9  3:11  11:9
Żdanuk Wojciech
1
Leszczyński Stanisław
2
  11:5  11:8
Wójcik Maciej
0
Ostrowski Piotr
2
  11:2  7:11  14:12
Sztyber Jakub
1
Leszczyński Stanisław
2
  11:8  11:8
Ostrowski Piotr
0
Leszczyński Stanisław
Miejsca 19 - 20
Wójcik Maciej
2
  11:1  11:9
Sztyber Jakub
0
Wójcik Maciej
Miejsca 21 - 24
Choiński Maciej
0
  6:11  6:11
Waryszak Sławomir
2
Grzesiński Mateusz
2
  4:11  11:6  11:6
Żdanuk Wojciech
1
Waryszak Sławomir
0
  5:11  8:11
Grzesiński Mateusz
2
Grzesiński Mateusz
Miejsca 23 - 24
Choiński Maciej
1
  11:8  12:14  3:11
Żdanuk Wojciech
2
Żdanuk Wojciech
Miejsca 25 - 32
Kosakowski Sebastian
2
  11:4  11:9
Łabuś Marcin
0
Nitka Jacek
0
  7:11  6:11
Smagowski Rafał
2
Krzemińska Olga
0
  10:12  11:13
Zasadzki Piotr
2
Marcinkowska Karolina
Bye
Kosakowski Sebastian
2
  11:3  11:2
Smagowski Rafał
0
Zasadzki Piotr
0
  3:11  9:11
Marcinkowska Karolina
2
Kosakowski Sebastian
2
  11:5  11:8
Marcinkowska Karolina
0
Kosakowski Sebastian
Miejsca 27 - 28
Smagowski Rafał
1
  11:9  8:11  10:12
Zasadzki Piotr
2
Zasadzki Piotr
Miejsca 29 - 32
Łabuś Marcin
2
  11:5  11:7
Nitka Jacek
0
Krzemińska Olga
Bye
Łabuś Marcin
2
  11:2  11:5
Krzemińska Olga
0
Łabuś Marcin
Miejsca 31 - 32
Nitka Jacek
Bye
Nitka Jacek
Stan na: 02:06:51 24-10-2017