Kahuna Cup kat.C 300+ vol. 6 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Dorniak RadosławPotwierdzony Katowice 343
2 Słowikowski AndrzejPotwierdzony Warszawa 469
3 Kołodziejczyk MarcinPotwierdzony Warszawa 643
4 Zając RafałPotwierdzony Warszawa 752
5 Skonieczny MateuszPotwierdzony Warszawa 789
6 Pawlik MarcinPotwierdzony Andrespol 857
7 Sztyber JakubPotwierdzony Ząbki 940
8 Zasowski MichałPotwierdzony Kraków 953
9 Rutkowski KrzysztofPotwierdzony Warszawa 964
10 Roś AdamPotwierdzony Warszawa 969
11 Janiak TomaszPotwierdzony Warszawa 1093
12 Glina PatrykPotwierdzony Warszawa 1132
13 Dymel KrzysztofPotwierdzony Warszawa 1162
14 Pałka JędrzejPotwierdzony Warszawa 1232
15 Czarzasty PiotrPotwierdzony Warszawa 1348
16 Sołtys PrzemysławPotwierdzony Warszawa 1553
17 Wójcik MaciejPotwierdzony Warszawa 1614
18 Chiziak JacekPotwierdzony Warszawa 1632
19 Kobylarz PrzemysławPotwierdzony Bojanów 1635
20 Nowisz SławomirPotwierdzony Warszawa 1643
21 Kowieski AdamPotwierdzony Warszawa 1701
22 Komar KacperPotwierdzony Stalowa Wola / Warszawa 1713
23 Lipiński PawełPotwierdzony Warszawa 1997
24 Łabuś MarcinPotwierdzony Warszawa 2089
25 Perzanowski DariuszPotwierdzony Wołomin 2090
26 Sierant ŁukaszPotwierdzony Warszawa 2196
27 Żdanuk WojciechPotwierdzony Warszawa 2254
28 Chrzanowski MichałPotwierdzony Warszawa
29 Biczak TomaszPotwierdzony Stalowa Wola
30 Bertagnolio Jean-FrancoisPotwierdzony Francja


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 22-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Dorniak Radosław
Bye
Lipiński Paweł
0
Kort 1, 15:00 27.05.2017
Glina Patryk
0
Roś Adam
0
Kort 5, 15:00 27.05.2017
Kobylarz Przemysław
0
Łabuś Marcin
0
Kort 8, 15:00 27.05.2017
Zasowski Michał
0
Sztyber Jakub
0
Kort 7, 15:00 27.05.2017
Chrzanowski Michał
0
Perzanowski Dariusz
0
Kort 6, 15:00 27.05.2017
Janiak Tomasz
0
Czarzasty Piotr
0
Kort 1, 15:20 27.05.2017
Chiziak Jacek
0
Sierant Łukasz
0
Kort 5, 15:20 27.05.2017
Zając Rafał
0
Kołodziejczyk Marcin
0
Kort 8, 15:20 27.05.2017
Kowieski Adam
0
Komar Kacper
0
Kort 7, 15:20 27.05.2017
Rutkowski Krzysztof
0
Dymel Krzysztof
0
Kort 6, 15:20 27.05.2017
Wójcik Maciej
0
Bertagnolio Jean-Francois
0
Kort 1, 15:40 27.05.2017
Skonieczny Mateusz
0
Pawlik Marcin
0
Kort 5, 15:40 27.05.2017
Nowisz Sławomir
0
Żdanuk Wojciech
0
Kort 8, 15:40 27.05.2017
Pałka Jędrzej
0
Sołtys Przemysław
0
Kort 7, 15:40 27.05.2017
Biczak Tomasz
0
Bye
Słowikowski Andrzej
Dorniak Radosław
Słowikowski Andrzej
Miejsca 3 - 4
Miejsca 5 - 8
Miejsca 7 - 8
Miejsca 9 - 16
Miejsca 11 - 12
Miejsca 13 - 16
Miejsca 15 - 16
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Miejsca 19 - 20
Miejsca 21 - 24
Miejsca 23 - 24
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:03:47 27-05-2017