Kahuna Cup kat.C 300+ vol. 6 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Dorniak RadosławPotwierdzony Katowice 343 1
13 Dymel KrzysztofPotwierdzony Warszawa 1162 2
25 Perzanowski DariuszPotwierdzony Wołomin 2090 3
20 Nowisz SławomirPotwierdzony Warszawa 1643 4
8 Zasowski MichałPotwierdzony Kraków 953 5
29 Biczak TomaszPotwierdzony Stalowa Wola 6
18 Chiziak JacekPotwierdzony Warszawa 1632 7
3 Kołodziejczyk MarcinPotwierdzony Warszawa 643 8
12 Glina PatrykPotwierdzony Warszawa 1132 9
2 Słowikowski AndrzejPotwierdzony Warszawa 469 10
4 Zając RafałPotwierdzony Warszawa 752 11
5 Skonieczny MateuszPotwierdzony Warszawa 789 12
10 Roś AdamPotwierdzony Warszawa 969 13
22 Komar KacperPotwierdzony Stalowa Wola / Warszawa 1713 14
7 Sztyber JakubPotwierdzony Ząbki 940 15
14 Pałka JędrzejPotwierdzony Warszawa 1232 16
11 Janiak TomaszPotwierdzony Warszawa 1093 17
6 Pawlik MarcinPotwierdzony Andrespol 857 18
19 Kobylarz PrzemysławPotwierdzony Bojanów 1635 19
17 Wójcik MaciejPotwierdzony Warszawa 1614 20
26 Sierant ŁukaszPotwierdzony Warszawa 2196 21
16 Sołtys PrzemysławPotwierdzony Warszawa 1553 22
23 Lipiński PawełPotwierdzony Warszawa 1997 23
9 Rutkowski KrzysztofPotwierdzony Warszawa 964 24
15 Czarzasty PiotrPotwierdzony Warszawa 1348 25
27 Żdanuk WojciechPotwierdzony Warszawa 2254 26
30 Bertagnolio Jean-FrancoisPotwierdzony Francja 27
24 Łabuś MarcinPotwierdzony Warszawa 2089 28
28 Chrzanowski MichałPotwierdzony Warszawa 29
21 Kowieski AdamPotwierdzony Warszawa 1701 30


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 22-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Dorniak Radosław
Bye
Lipiński Paweł
0
  4:11  7:11
Glina Patryk
2
Roś Adam
2
  11:4  8:11  11:8
Kobylarz Przemysław
1
Łabuś Marcin
0
  3:11  5:11
Zasowski Michał
2
Sztyber Jakub
2
  11:9  11:7
Chrzanowski Michał
0
Perzanowski Dariusz
2
  11:4  11:7
Janiak Tomasz
0
Czarzasty Piotr
0
  4:11  5:11
Chiziak Jacek
2
Sierant Łukasz
0
  9:11  3:11
Zając Rafał
2
Kołodziejczyk Marcin
2
  11:2  11:6
Kowieski Adam
0
Komar Kacper
2
  14:12  11:13  11:4
Rutkowski Krzysztof
1
Dymel Krzysztof
2
  12:10  11:3
Wójcik Maciej
0
Bertagnolio Jean-Francois
0
  12:14  7:11
Skonieczny Mateusz
2
Pawlik Marcin
1
  11:3  9:11  6:11
Nowisz Sławomir
2
Żdanuk Wojciech
1
  9:11  11:5  7:11
Pałka Jędrzej
2
Sołtys Przemysław
0
  7:11  4:11
Biczak Tomasz
2
Bye
Słowikowski Andrzej
Dorniak Radosław
2
  11:3  11:9
Glina Patryk
0
Roś Adam
0
  8:11  7:11
Zasowski Michał
2
Sztyber Jakub
0
  2:11  5:11
Perzanowski Dariusz
2
Chiziak Jacek
2
  8:11  11:6  11:9
Zając Rafał
1
Kołodziejczyk Marcin
2
  11:6  11:9
Komar Kacper
0
Dymel Krzysztof
2
  11:3  8:11  11:4
Skonieczny Mateusz
1
Nowisz Sławomir
2
  11:1  8:11  11:7
Pałka Jędrzej
1
Biczak Tomasz
2
  11:7  11:7
Słowikowski Andrzej
0
Dorniak Radosław
2
  13:11  14:12
Zasowski Michał
0
Perzanowski Dariusz
2
  11:7  11:7
Chiziak Jacek
0
Kołodziejczyk Marcin
1
  12:10  6:11  4:11
Dymel Krzysztof
2
Nowisz Sławomir
2
  11:5  12:10
Biczak Tomasz
0
Dorniak Radosław
3
  1:11  7:11  11:6  11:7  11:8
Perzanowski Dariusz
2
Dymel Krzysztof
3
  11:6  11:6  11:4
Nowisz Sławomir
0
Dorniak Radosław
3
  11:6  11:8  9:11  11:9
Dymel Krzysztof
1
Dorniak Radosław
Miejsca 3 - 4
Perzanowski Dariusz
3
  6:11  11:8  11:9  11:7
Nowisz Sławomir
1
Perzanowski Dariusz
Miejsca 5 - 8
Zasowski Michał
2
  11:9  7:11  12:10
Chiziak Jacek
1
Kołodziejczyk Marcin
1
  11:9  9:11  4:11
Biczak Tomasz
2
Zasowski Michał
2
  11:7  11:8
Biczak Tomasz
0
Zasowski Michał
Miejsca 7 - 8
Chiziak Jacek
2
  11:9  11:8
Kołodziejczyk Marcin
0
Chiziak Jacek
Miejsca 9 - 16
Glina Patryk
2
  11:9  11:7
Roś Adam
0
Sztyber Jakub
0
  6:11  9:11
Zając Rafał
2
Komar Kacper
0
  5:11  6:11
Skonieczny Mateusz
2
Pałka Jędrzej
0
  6:11  4:11
Słowikowski Andrzej
2
Glina Patryk
2
  11:8  11:9
Zając Rafał
0
Skonieczny Mateusz
0
  2:11  7:11
Słowikowski Andrzej
2
Glina Patryk
2
  8:11  14:12  14:12
Słowikowski Andrzej
1
Glina Patryk
Miejsca 11 - 12
Zając Rafał
2
  11:8  11:6
Skonieczny Mateusz
0
Zając Rafał
Miejsca 13 - 16
Roś Adam
2
  8:11  11:2  11:2
Sztyber Jakub
1
Komar Kacper
2
  7:11  11:7  14:12
Pałka Jędrzej
1
Roś Adam
2
  11:5  11:4
Komar Kacper
0
Roś Adam
Miejsca 15 - 16
Sztyber Jakub
2
  11:5  8:11  11:9
Pałka Jędrzej
1
Sztyber Jakub
Miejsca 17 - 32
Bye
Lipiński Paweł
Kobylarz Przemysław
2
  11:2  11:7
Łabuś Marcin
0
Chrzanowski Michał
0
  7:11  9:11
Janiak Tomasz
2
Czarzasty Piotr
1
  5:11  13:11  8:11
Sierant Łukasz
2
Kowieski Adam
1
  11:7  8:11  11:13
Rutkowski Krzysztof
2
Wójcik Maciej
2
  11:4  12:10
Bertagnolio Jean-Francois
0
Pawlik Marcin
2
  8:11  11:0  11:7
Żdanuk Wojciech
1
Sołtys Przemysław
Bye
Lipiński Paweł
1
  8:11  11:6  10:12
Kobylarz Przemysław
2
Janiak Tomasz
2
  11:6  11:7
Sierant Łukasz
0
Rutkowski Krzysztof
1
  11:8  5:11  12:14
Wójcik Maciej
2
Pawlik Marcin
2
  11:8  11:9
Sołtys Przemysław
0
Kobylarz Przemysław
0
  6:11  4:11
Janiak Tomasz
2
Wójcik Maciej
0
  5:11  10:12
Pawlik Marcin
2
Janiak Tomasz
2
  11:7  5:11  11:4
Pawlik Marcin
1
Janiak Tomasz
Miejsca 19 - 20
Kobylarz Przemysław
2
  13:11  8:11  11:8
Wójcik Maciej
1
Kobylarz Przemysław
Miejsca 21 - 24
Lipiński Paweł
0
  3:11  1:11
Sierant Łukasz
2
Rutkowski Krzysztof
0
  8:11  3:11
Sołtys Przemysław
2
Sierant Łukasz
2
  11:8  9:11  11:6
Sołtys Przemysław
1
Sierant Łukasz
Miejsca 23 - 24
Lipiński Paweł
2
  5:11  11:8  11:4
Rutkowski Krzysztof
1
Lipiński Paweł
Miejsca 25 - 32
Bye
Łabuś Marcin
Chrzanowski Michał
0
  8:11  8:11
Czarzasty Piotr
2
Kowieski Adam
0
  9:11  9:11
Bertagnolio Jean-Francois
2
Żdanuk Wojciech
Bye
Łabuś Marcin
1
  11:5  3:11  8:11
Czarzasty Piotr
2
Bertagnolio Jean-Francois
0
  7:11  8:11
Żdanuk Wojciech
2
Czarzasty Piotr
2
  11:6  8:11  11:5
Żdanuk Wojciech
1
Czarzasty Piotr
Miejsca 27 - 28
Łabuś Marcin
1
  8:11  12:10  6:11
Bertagnolio Jean-Francois
2
Bertagnolio Jean-Francois
Miejsca 29 - 32
Bye
Chrzanowski Michał
Kowieski Adam
Bye
Chrzanowski Michał
2
  11:7  11:8
Kowieski Adam
0
Chrzanowski Michał
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:40:13 21-07-2017