Środowe Granie z Eye Rackets PFS +300 - Luty - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Ladziński MichałPotwierdzony Bydgoszcz 348 1
4 Sokołowski AndrzejPotwierdzony Bydgoszcz 428 2
2 Kapuściński RafałPotwierdzony Bydgoszcz 350 3
10 Ornowski MarcinPotwierdzony Bydgoszcz 920 4
5 Rudnicki MichałPotwierdzony Nowa Wieś Wielka 612 5
6 Mituś KrzysztofPotwierdzony Bydgoszcz 662 6
7 Skarbińska AgnieszkaPotwierdzony Bydgoszcz 749 7
3 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 400 8
9 Kempa MaciejPotwierdzony Osielsko 877 9
13 Bielicki BartoszBrak informacji Bydgoszcz 1923 10
15 Wąsowicz LesławBrak informacji 11
8 Zakrzewski MateuszPotwierdzony Ciele 849 12
12 Zachwieja PiotrPotwierdzony Bydgoszcz 1851 13
17 Błaszkowski ŁukaszBrak informacji Bydgoszcz 14
18 Godziński DawidBrak informacji Bydgoszcz 1705 15
16 Waszak DariuszBrak informacji Bydgoszcz 16
14 Pacer BartoszPotwierdzony Bydgoszcz 2946 17
11 Hoppe DawidPotwierdzony Niemcz 1640 18


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 20-02-2017



    o miejsce 17 Pacer BartoszHoppe Dawid Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Pacer BartoszX
    2 1 8 11 11    
    11 7 8    
    Hoppe Dawid
    1 2 11 7 8    
    8 11 11    
    X
    o 1 Ladziński MichałSokołowski Andrzej Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Ladziński MichałX
    3 0 11 11 11    
    6 7 8    
    Sokołowski Andrzej
    0 3 6 7 8    
    11 11 11    
    X
    o 3 Kapuściński RafałOrnowski Marcin Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Kapuściński RafałX
    2 0 11 11      
    7 8      
    Ornowski Marcin
    0 2 7 8      
    11 11      
    X
    o 5 Rudnicki MichałMituś Krzysztof Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Rudnicki MichałX
    2 0 11 11      
    5 9      
    Mituś Krzysztof
    0 2 5 9      
    11 11      
    X
    o 7 Firfas RafałSkarbińska Agnieszka Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Firfas RafałX
    0 3 0 0 0    
    11 11 11    
    Skarbińska Agnieszka
    3 0 11 11 11    
    0 0 0    
    X
    o 9 Kempa MaciejBielicki Bartosz Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Kempa MaciejX
    2 0 11 11      
    9 8      
    Bielicki Bartosz
    0 2 9 8      
    11 11      
    X
    o 11 Zakrzewski MateuszWąsowicz Lesław Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Zakrzewski MateuszX
    0 2 10 9      
    12 11      
    Wąsowicz Lesław
    2 0 12 11      
    10 9      
    X
    o 13 Zachwieja PiotrBłaszkowski Łukasz Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Zachwieja PiotrX
    2 0 11 11      
    7 8      
    Błaszkowski Łukasz
    0 2 7 8      
    11 11      
    X
    o 15 Waszak DariuszGodziński Dawid Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Waszak DariuszX
    0 2 6 9      
    11 11      
    Godziński Dawid
    2 0 11 11      
    6 9      
    X