Środowe Granie z Eye Rackets PFS +300 - Marzec - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Ladziński MichałPotwierdzony Bydgoszcz 318 1
4 Sokołowski AndrzejPotwierdzony Bydgoszcz 415 2
3 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 384 3
2 Kapuściński RafałPotwierdzony Bydgoszcz 340 4
6 Rudnicki MichałPotwierdzony Nowa Wieś Wielka 580 5
9 Wojtczak MaciejPotwierdzony Bydgoszcz 1119 6
8 Kempa MaciejPotwierdzony Osielsko 859 7
5 Zielak JarosławPotwierdzony Kutno 467 8
10 Mickiewicz MaciejPotwierdzony Toruń 1183 9
7 Sulej MichałPotwierdzony Kutno 794 10
12 Zachwieja PiotrPotwierdzony Bydgoszcz 1559 11
16 Furman WojciechPotwierdzony Toruń 1757 12
11 Lipiński TomaszPotwierdzony Toruń 1489 13
14 Szufnarowski PrzemysławPotwierdzony Ostrów Wielkopolski 1734 14
13 Jamroszczak JarosławPotwierdzony Bydgoszcz 1640 15
15 Shneider KrystianPotwierdzony Bydgoszcz 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-03-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Ladziński Michał
3
  11:7  11:7  11:6
Jamroszczak Jarosław
0
Mickiewicz Maciej
1
  3:11  5:11  12:10  5:11
Zielak Jarosław
3
Rudnicki Michał
3
  11:5  11:7  8:11  11:4
Zachwieja Piotr
1
Lipiński Tomasz
1
  8:11  11:4  3:11  0:11
Firfas Rafał
3
Sokołowski Andrzej
3
  11:2  11:8  11:9
Shneider Krystian
0
Furman Wojciech
0
  7:11  13:15  6:11
Kempa Maciej
3
Sulej Michał
2
  5:11  11:2  14:16  11:9  6:11
Wojtczak Maciej
3
Szufnarowski Przemysław
0
  9:11  9:11  7:11
Kapuściński Rafał
3
Ladziński Michał
3
  12:10  6:11  12:10  11:7
Zielak Jarosław
1
Rudnicki Michał
0
  9:11  5:11  8:11
Firfas Rafał
3
Sokołowski Andrzej
3
  11:6  11:8  11:6
Kempa Maciej
0
Wojtczak Maciej
0
  11:13  9:11  6:11
Kapuściński Rafał
3
Ladziński Michał
3
  11:4  11:8  11:5
Firfas Rafał
0
Sokołowski Andrzej
3
  7:11  12:10  11:6  11:4
Kapuściński Rafał
1
Ladziński Michał
3
  11:5  11:6  11:6
Sokołowski Andrzej
0
Ladziński Michał
Miejsca 3 - 4
Firfas Rafał
3
  11:5  10:12  13:11  11:7
Kapuściński Rafał
1
Firfas Rafał
Miejsca 5 - 8
Zielak Jarosław
1
  9:11  12:10  9:11  4:11
Rudnicki Michał
3
Kempa Maciej
0
  4:11  3:11  7:11
Wojtczak Maciej
3
Rudnicki Michał
3
  11:8  11:5  6:11  11:8
Wojtczak Maciej
1
Rudnicki Michał
Miejsca 7 - 8
Zielak Jarosław
W
WALKOVER
Kempa Maciej
3
Kempa Maciej
Miejsca 9 - 16
Jamroszczak Jarosław
0
  3:11  3:11  3:11
Mickiewicz Maciej
3
Zachwieja Piotr
3
  8:11  11:4  11:6  11:9
Lipiński Tomasz
1
Shneider Krystian
1
  11:6  5:11  4:11  6:11
Furman Wojciech
3
Sulej Michał
3
  11:9  11:9  12:10
Szufnarowski Przemysław
0
Mickiewicz Maciej
3
  10:12  4:11  11:4  11:9  11:8
Zachwieja Piotr
2
Furman Wojciech
0
  11:13  8:11  6:11
Sulej Michał
3
Mickiewicz Maciej
3
  11:13  11:7  7:11  11:8  13:11
Sulej Michał
2
Mickiewicz Maciej
Miejsca 11 - 12
Zachwieja Piotr
3
  11:4  11:4  11:5
Furman Wojciech
0
Zachwieja Piotr
Miejsca 13 - 16
Jamroszczak Jarosław
2
  11:5  11:4  7:11  6:11  7:11
Lipiński Tomasz
3
Shneider Krystian
0
  4:11  3:11  4:11
Szufnarowski Przemysław
3
Lipiński Tomasz
3
  11:6  13:11  2:11  11:8
Szufnarowski Przemysław
1
Lipiński Tomasz
Miejsca 15 - 16
Jamroszczak Jarosław
3
  11:3  11:5  11:9
Shneider Krystian
0
Jamroszczak Jarosław
Stan na: 19:05:48 25-09-2017