fairPlayce Squash Series - Season01 Episode05 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
5 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 606 1
2 Stefański MikołajPotwierdzony Poznań 345 2
14 Duber JakubPotwierdzony Poznań 3
3 Paczesny HubertPotwierdzony Kalisz 373 4
1 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 270 5
7 Górczewski WaldemarPotwierdzony Konin 796 6
4 Szymaczek RafałPotwierdzony Poznań 459 7
6 Tadeusz MarcinPotwierdzony Konin 761 8
9 Roszkowski MaciejPotwierdzony Poznań 979 9
16 Stryjski ŁukaszPotwierdzony Poznań 10
15 Lenartowski WojciechPotwierdzony 11
12 Wroe BenPotwierdzony Poznań 2792 12
10 Baraniak MateuszPotwierdzony Poznań 1659 13
8 Chudziak DariuszPotwierdzony Poznań 857 14
13 Samborski KarolPotwierdzony Poznań 15
11 Wojtyniak JakubPotwierdzony Poznań 1992 16
17 Błaszczyk BeniaminPotwierdzony 17


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 20-03-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cendal Szymon
Bye
Błaszczyk Beniamin
0
  2:11  7:11
Stryjski Łukasz
2
Wojtyniak Jakub
Bye
Bye
Dolata Szymon
Chudziak Dariusz
Bye
Bye
Duber Jakub
Wroe Ben
Bye
Bye
Szymaczek Rafał
Paczesny Hubert
Bye
Bye
Lenartowski Wojciech
Samborski Karol
Bye
Bye
Górczewski Waldemar
Tadeusz Marcin
Bye
Bye
Baraniak Mateusz
Roszkowski Maciej
Bye
Bye
Stefański Mikołaj
Cendal Szymon
2
  11:6  11:1
Stryjski Łukasz
0
Wojtyniak Jakub
0
  2:11  2:11
Dolata Szymon
2
Chudziak Dariusz
0
  12:14  5:11
Duber Jakub
2
Wroe Ben
0
  4:11  4:11
Szymaczek Rafał
2
Paczesny Hubert
2
  11:9  11:6
Lenartowski Wojciech
0
Samborski Karol
0
  2:11  8:11
Górczewski Waldemar
2
Tadeusz Marcin
2
  11:9  11:5
Baraniak Mateusz
0
Roszkowski Maciej
0
  7:11  8:11
Stefański Mikołaj
2
Cendal Szymon
1
  8:11  11:9  10:12
Dolata Szymon
2
Duber Jakub
2
  11:8  11:8
Szymaczek Rafał
0
Paczesny Hubert
2
  11:9  12:10
Górczewski Waldemar
0
Tadeusz Marcin
0
  9:11  5:11
Stefański Mikołaj
2
Dolata Szymon
3
  11:6  8:11  12:10  10:12  11:6
Duber Jakub
2
Paczesny Hubert
2
  4:11  8:11  11:9  11:7  3:11
Stefański Mikołaj
3
Dolata Szymon
3
  11:6  11:4  8:11  11:5
Stefański Mikołaj
1
Dolata Szymon
Miejsca 3 - 4
Duber Jakub
3
  11:8  8:11  11:6  11:9
Paczesny Hubert
1
Duber Jakub
Miejsca 5 - 8
Cendal Szymon
2
  11:8  9:11  13:11
Szymaczek Rafał
1
Górczewski Waldemar
2
  11:6  11:2
Tadeusz Marcin
0
Cendal Szymon
2
  11:5  11:5
Górczewski Waldemar
0
Cendal Szymon
Miejsca 7 - 8
Szymaczek Rafał
2
  11:7  11:13  11:5
Tadeusz Marcin
1
Szymaczek Rafał
Miejsca 9 - 16
Stryjski Łukasz
2
  11:2  11:8
Wojtyniak Jakub
0
Chudziak Dariusz
1
  10:12  11:3  7:11
Wroe Ben
2
Lenartowski Wojciech
2
  11:8  11:8
Samborski Karol
0
Baraniak Mateusz
1
  6:11  11:7  1:11
Roszkowski Maciej
2
Stryjski Łukasz
2
  11:7  14:12
Wroe Ben
0
Lenartowski Wojciech
1
  12:10  4:11  6:11
Roszkowski Maciej
2
Stryjski Łukasz
0
  5:11  0:11
Roszkowski Maciej
2
Roszkowski Maciej
Miejsca 11 - 12
Wroe Ben
0
  8:11  6:11
Lenartowski Wojciech
2
Lenartowski Wojciech
Miejsca 13 - 16
Wojtyniak Jakub
0
  5:11  7:11
Chudziak Dariusz
2
Samborski Karol
0
  0:0  5:11
Baraniak Mateusz
1
Chudziak Dariusz
0
  8:11  10:12
Baraniak Mateusz
2
Baraniak Mateusz
Stan na: 21:24:25 21-09-2017

    o miejsce 15 Samborski KarolBłaszczyk BeniaminWojtyniak Jakub Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Samborski KarolX
    2 0 11 11  
    4 7  
    2 0 11 11  
    5 6  
    Błaszczyk Beniamin
    0 2 4 7  
    11 11  
    X
    0 2 5 5  
    11 11  
    Wojtyniak Jakub
    0 2 5 6  
    11 11  
    2 0 11 11  
    5 5  
    X