Środowe granie z Eye Rackets PFS +300 - Kwiecień - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
3 Rybarczyk HubertPotwierdzony Toruń 353 1
5 Sokołowski AndrzejPotwierdzony Bydgoszcz 394 2
1 Ladziński MichałPotwierdzony Bydgoszcz 309 3
13 Zacharewicz MariuszPotwierdzony 2557 4
7 Rudnicki MichałPotwierdzony Nowa Wieś Wielka 529 5
4 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 366 6
6 Majewski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 407 7
2 Kapuściński RafałPotwierdzony Bydgoszcz 341 8
10 Mickiewicz MaciejPotwierdzony Toruń 947 9
12 Zachwieja PiotrPotwierdzony Bydgoszcz 1185 10
8 Kempa MaciejPotwierdzony Osielsko 770 11
9 Zakrzewski MateuszPotwierdzony Ciele 822 12
11 Lipiński TomaszPotwierdzony Toruń 1178 13
14 Niklas JakubPotwierdzony Bydgoszcz 2995 14
16 Furman WojciechPotwierdzony 15
15 Shneider KrystianPotwierdzony Bydgoszcz 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 27-03-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Ladziński Michał
3
  11:8  11:2  11:8
Niklas Jakub
0
Mickiewicz Maciej
1
  12:10  10:12  7:11  9:11
Rudnicki Michał
3
Majewski Kamil
3
  11:7  11:6  11:6
Zakrzewski Mateusz
0
Shneider Krystian
0
  1:11  2:11  6:11
Rybarczyk Hubert
3
Firfas Rafał
3
  11:8  4:11  11:6  6:11  11:3
Lipiński Tomasz
2
Zacharewicz Mariusz
3
  12:14  11:1  11:8  11:9
Kempa Maciej
1
Sokołowski Andrzej
3
  11:9  6:11  12:10  11:2
Zachwieja Piotr
1
Furman Wojciech
1
  11:5  6:11  10:12  7:11
Kapuściński Rafał
3
Ladziński Michał
3
  11:7  11:7  8:11  11:4
Rudnicki Michał
1
Majewski Kamil
1
  10:12  11:6  3:11  7:11
Rybarczyk Hubert
3
Firfas Rafał
1
  6:11  11:7  4:11  4:11
Zacharewicz Mariusz
3
Sokołowski Andrzej
3
  9:11  12:10  11:9  11:8
Kapuściński Rafał
1
Ladziński Michał
2
  6:11  11:9  9:11  11:9  10:12
Rybarczyk Hubert
3
Zacharewicz Mariusz
1
  11:9  3:11  8:11  7:11
Sokołowski Andrzej
3
Rybarczyk Hubert
3
  11:9  9:11  11:4  11:9
Sokołowski Andrzej
1
Rybarczyk Hubert
Miejsca 3 - 4
Ladziński Michał
3
  11:7  10:12  11:3  11:6
Zacharewicz Mariusz
1
Ladziński Michał
Miejsca 5 - 8
Rudnicki Michał
3
WALKOVER
Majewski Kamil
W
Firfas Rafał
3
WALKOVER
Kapuściński Rafał
W
Rudnicki Michał
3
  9:11  5:11  11:6  13:11  11:6
Firfas Rafał
2
Rudnicki Michał
Miejsca 7 - 8
Majewski Kamil
3
WALKOVER
Kapuściński Rafał
W
Majewski Kamil
Miejsca 9 - 16
Niklas Jakub
1
  5:11  4:11  11:3  5:11
Mickiewicz Maciej
3
Zakrzewski Mateusz
3
  11:1  11:4  11:6
Shneider Krystian
0
Lipiński Tomasz
2
  9:11  6:11  11:9  11:5  6:11
Kempa Maciej
3
Zachwieja Piotr
3
  11:6  11:4  11:3
Furman Wojciech
0
Mickiewicz Maciej
3
  11:5  11:7  11:5
Zakrzewski Mateusz
0
Kempa Maciej
0
  8:11  5:11  8:11
Zachwieja Piotr
3
Mickiewicz Maciej
3
  11:5  11:3  8:11  11:9
Zachwieja Piotr
1
Mickiewicz Maciej
Miejsca 11 - 12
Zakrzewski Mateusz
1
  8:11  10:12  12:10  13:15
Kempa Maciej
3
Kempa Maciej
Miejsca 13 - 16
Niklas Jakub
3
  11:7  11:5  10:12  11:7
Shneider Krystian
1
Lipiński Tomasz
3
  6:11  11:3  11:7  11:8
Furman Wojciech
1
Niklas Jakub
W
WALKOVER
Lipiński Tomasz
3
Lipiński Tomasz
Miejsca 15 - 16
Shneider Krystian
0
  6:11  7:11  5:11
Furman Wojciech
3
Furman Wojciech
Stan na: 08:07:58 27-05-2017