Body Chief & Decathlon Squash Open PFS kat. B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
5 Jachimowicz MichałBrak informacji Kraków 61 1
1 Rewilak BartoszPotwierdzony Kraków 26 2
7 Krzyżaniak MikołajPotwierdzony Kraków 111 3
4 Rohun PatrickBrak informacji Łódź 52 4
3 Pytlowany JakubBrak informacji Kraków 40 5
8 Juzwa ŁukaszBrak informacji Gliwice 183 6
13 Zimny MarcinPotwierdzony 372 7
17 Żołnierek RobertBrak informacji 587 8
9 Wicher MateuszPotwierdzony Jaworzno 191 9
10 Żukrowski JakubBrak informacji Kraków 208 10
14 Traczyk MikołajBrak informacji Kraków 397 11
21 Bońdos PrzemysławPotwierdzony Wrocław 877 12
16 Chojnacki PiotrBrak informacji Kraków 477 13
15 Krzanik JakubBrak informacji Kraków 476 14
6 Giemza MikołajWalkover Piekoszów 84 16
2 Marszał AdrianWalkover Kraków 32 16
12 Boroń AdamPotwierdzony Kraków 331 17
20 Kotowicz MikołajBrak informacji 846 18
19 Oberkiewicz JędrzejPotwierdzony Kraków 662 19
23 Olech GrzegorzBrak informacji Kraków 21
18 Krochmal DamianWalkover Kraków 610 22
22 Rożen TomaszPotwierdzony Kraków 1191 23
11 Kędzierski MateuszWalkover Jaworzno 250 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 01-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Rewilak Bartosz
Bye
Bońdos Przemysław
3
  11:3  11:5  11:7
Boroń Adam
0
Zimny Marcin
3
  11:2  10:12  11:7  11:4
Olech Grzegorz
1
Bye
Giemza Mikołaj
Juzwa Łukasz
3
  11:4  11:2  11:4
Rożen Tomasz
0
Bye
Wicher Mateusz
Chojnacki Piotr
3
  11:4  11:6  11:5
Oberkiewicz Jędrzej
0
Bye
Rohun Patrick
Pytlowany Jakub
Bye
Krochmal Damian
2
  12:14  11:7  6:11  11:9  9:11
Krzanik Jakub
3
Żukrowski Jakub
3
  11:6  11:9  11:8
Kotowicz Mikołaj
0
Bye
Jachimowicz Michał
Krzyżaniak Mikołaj
Bye
Bye
Traczyk Mikołaj
Kędzierski Mateusz
W
WALKOVER
Żołnierek Robert
3
Bye
Marszał Adrian
Rewilak Bartosz
3
  11:9  11:5  11:8
Bońdos Przemysław
0
Zimny Marcin
3
WALKOVER
Giemza Mikołaj
W
Juzwa Łukasz
3
  11:5  11:9  11:6
Wicher Mateusz
0
Chojnacki Piotr
0
  4:11  10:12  1:11
Rohun Patrick
3
Pytlowany Jakub
3
  11:2  11:5  11:5
Krzanik Jakub
0
Żukrowski Jakub
0
  5:11  5:11  9:11
Jachimowicz Michał
3
Krzyżaniak Mikołaj
3
  11:6  11:4  13:11
Traczyk Mikołaj
0
Żołnierek Robert
3
  11:9  11:7  11:9
Marszał Adrian
0
Rewilak Bartosz
3
  11:6  11:6  11:6
Zimny Marcin
0
Juzwa Łukasz
1
  5:11  10:12  11:6  9:11
Rohun Patrick
3
Pytlowany Jakub
0
  6:11  1:11  9:11
Jachimowicz Michał
3
Krzyżaniak Mikołaj
3
  11:7  11:9  11:8
Żołnierek Robert
0
Rewilak Bartosz
3
  11:3  11:2  10:12  11:8
Rohun Patrick
1
Jachimowicz Michał
3
  11:8  11:6  11:6
Krzyżaniak Mikołaj
0
Rewilak Bartosz
0
  6:11  1:11  2:11
Jachimowicz Michał
3
Jachimowicz Michał
Miejsca 3 - 4
Rohun Patrick
1
  11:7  4:11  0:11  0:11
Krzyżaniak Mikołaj
3
Krzyżaniak Mikołaj
Miejsca 5 - 8
Zimny Marcin
0
  4:11  7:11
Juzwa Łukasz
2
Pytlowany Jakub
2
  11:5  11:5
Żołnierek Robert
0
Juzwa Łukasz
1
  4:11  11:7  8:11
Pytlowany Jakub
2
Pytlowany Jakub
Miejsca 7 - 8
Zimny Marcin
2
  6:11  11:9  11:3
Żołnierek Robert
1
Zimny Marcin
Miejsca 9 - 16
Bońdos Przemysław
Bye
Wicher Mateusz
2
  11:9  10:12  11:6
Chojnacki Piotr
1
Krzanik Jakub
0
  6:11  7:11
Żukrowski Jakub
2
Traczyk Mikołaj
2
WALKOVER
Marszał Adrian
W
Bońdos Przemysław
0
  7:11  7:11
Wicher Mateusz
2
Żukrowski Jakub
2
  11:4  10:12  11:4
Traczyk Mikołaj
1
Wicher Mateusz
2
  11:9  11:9
Żukrowski Jakub
0
Wicher Mateusz
Miejsca 11 - 12
Bońdos Przemysław
1
  11:7  4:11  10:12
Traczyk Mikołaj
2
Traczyk Mikołaj
Miejsca 13 - 16
Bye
Chojnacki Piotr
Krzanik Jakub
2
WALKOVER
Marszał Adrian
W
Chojnacki Piotr
2
  12:14  11:3  11:9
Krzanik Jakub
1
Chojnacki Piotr
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Miejsca 17 - 32
Bye
Boroń Adam
Olech Grzegorz
Bye
Rożen Tomasz
Bye
Oberkiewicz Jędrzej
Bye
Bye
Krochmal Damian
Kotowicz Mikołaj
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Boroń Adam
2
  11:6  11:7
Olech Grzegorz
0
Rożen Tomasz
1
  9:11  11:4  11:13
Oberkiewicz Jędrzej
2
Krochmal Damian
1
  11:7  3:11  3:11
Kotowicz Mikołaj
2
Bye
Bye
Boroń Adam
2
  11:3  11:6
Oberkiewicz Jędrzej
0
Kotowicz Mikołaj
Bye
Boroń Adam
2
  6:11  11:5  13:11
Kotowicz Mikołaj
1
Boroń Adam
Miejsca 19 - 20
Oberkiewicz Jędrzej
Bye
Oberkiewicz Jędrzej
Miejsca 21 - 24
Olech Grzegorz
2
  11:5  11:9
Rożen Tomasz
0
Krochmal Damian
Bye
Olech Grzegorz
2
WALKOVER
Krochmal Damian
W
Olech Grzegorz
Miejsca 23 - 24
Rożen Tomasz
Bye
Rożen Tomasz
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 22:41:00 23-07-2017