Vera - Beginners Tournament - OPEN

Łódzki ranking squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
20 Brault GregoirePotwierdzony 1
12 Kaczanowski PawełPotwierdzony Łódź 2
3 Nyk BoguśPotwierdzony Łódź 3
23 Bednarczyk PatrykPotwierdzony 4
10 Strożek RobertPotwierdzony 5
28 Czapnik JarekPotwierdzony Łódź 6
1 Kędzierski SebastianPotwierdzony Łódź 7
27 Lhomme DavidPotwierdzony 8
9 Jesionowski JarosławPotwierdzony 9
5 Langner EugeniuszPotwierdzony Łódź 10
25 Włodarczyk GrzegorzPotwierdzony Łódź 11
2 Dąbrowicz RadosławPotwierdzony Łódź 12
22 Rogelet ThierryPotwierdzony Łódź 13
30 Kanecki RobertPotwierdzony Łódź 14
26 Wywiał GrzegorzPotwierdzony Łódź 15
21 Walasik MaciekPotwierdzony Łódź 16
32 Zawiasa PawełPotwierdzony Łódź 17
11 Olejniczak WiktorPotwierdzony Łódź 18
7 Domagała WitoldPotwierdzony Łódź 19
4 Olszewski ZbigniewPotwierdzony Łódź 20
16 Mrugalski JacekPotwierdzony Łódź 21
29 Michalski TomaszPotwierdzony Warszawa 22
19 Walasik IzabelaPotwierdzony Łódź 23
24 Postovyi AleksandrWalkover Łódź 24
15 Jurkiewicz ŁukaszPotwierdzony Łódź 25
18 Polit PawełPotwierdzony Łódź 26
6 Osiadły KingaPotwierdzony Łódź 27
14 Antczak CyprianPotwierdzony Łódź 28
8 Magin PatrykPotwierdzony Łódź 29
13 Antczak ArturPotwierdzony Łódź 30
17 Stasiak MarcinPotwierdzony Łódź 31
31 Jurczyński MariuszWalkover Łódź 32




Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Domagała Witold
0
  8:11  9:11
Kaczanowski Paweł
2
Walasik Maciek
2
  11:6  11:7
Stasiak Marcin
0
Langner Eugeniusz
2
  11:4  7:11  11:4
Walasik Izabela
1
Czapnik Jarek
2
  11:2  10:11  11:6
Polit Paweł
0
Dąbrowicz Radosław
2
  11:7  11:5
Magin Patryk
0
Bednarczyk Patryk
2
  8:11  11:8  11:3
Zawiasa Paweł
1
Antczak Cyprian
0
  4:11  9:11
Kędzierski Sebastian
2
Kanecki Robert
2
  11:5  11:5
Mrugalski Jacek
0
Włodarczyk Grzegorz
2
WALKOVER
Jurczyński Mariusz
W
Nyk Boguś
2
  11:3  11:0
Michalski Tomasz
0
Strożek Robert
2
  11:2  11:0
Osiadły Kinga
0
Wywiał Grzegorz
2
  9:11  11:6  11:7
Olszewski Zbigniew
1
Jurkiewicz Łukasz
0
  7:11  1:11
Jesionowski Jarosław
2
Olejniczak Wiktor
0
  7:11  5:11
Brault Gregoire
2
Antczak Artur
0
  3:11  2:11
Rogelet Thierry
2
Postovyi Aleksandr
0
  7:11  7:11
Lhomme David
2
Kaczanowski Paweł
2
  11:9  11:9
Walasik Maciek
0
Langner Eugeniusz
0
  4:11  8:11
Czapnik Jarek
2
Dąbrowicz Radosław
0
  3:11  7:11
Bednarczyk Patryk
2
Kędzierski Sebastian
2
  11:7  11:6
Kanecki Robert
0
Włodarczyk Grzegorz
0
  4:11  4:11
Nyk Boguś
2
Strożek Robert
2
  9:11  11:3  11:3
Wywiał Grzegorz
1
Jesionowski Jarosław
0
  9:11  8:11
Brault Gregoire
2
Rogelet Thierry
1
  11:1  7:11  9:11
Lhomme David
2
Kaczanowski Paweł
2
  9:11  11:7  11:3
Czapnik Jarek
1
Bednarczyk Patryk
2
  11:0  11:3
Kędzierski Sebastian
0
Nyk Boguś
2
  11:7  11:2
Strożek Robert
0
Brault Gregoire
2
  11:7  11:5
Lhomme David
0
Kaczanowski Paweł
2
  8:11  11:5  11:5
Bednarczyk Patryk
1
Nyk Boguś
0
  4:11  5:11
Brault Gregoire
2
Kaczanowski Paweł
0
  8:11  6:11
Brault Gregoire
2
Brault Gregoire
Miejsca 3 - 4
Bednarczyk Patryk
0
  3:11  5:11
Nyk Boguś
2
Nyk Boguś
Miejsca 5 - 8
Czapnik Jarek
2
  11:7  11:1
Kędzierski Sebastian
0
Strożek Robert
2
  9:11  11:1  11:1
Lhomme David
1
Czapnik Jarek
0
  3:11  4:11
Strożek Robert
2
Strożek Robert
Miejsca 7 - 8
Kędzierski Sebastian
2
  11:9  11:9
Lhomme David
0
Kędzierski Sebastian
Miejsca 9 - 16
Walasik Maciek
0
  3:11  6:11
Langner Eugeniusz
2
Dąbrowicz Radosław
2
  11:2  11:9
Kanecki Robert
0
Włodarczyk Grzegorz
2
  5:11  11:8  11:7
Wywiał Grzegorz
1
Jesionowski Jarosław
2
  11:9  11:9
Rogelet Thierry
0
Langner Eugeniusz
2
  11:7  11:9
Dąbrowicz Radosław
0
Włodarczyk Grzegorz
0
  2:11  7:11
Jesionowski Jarosław
2
Langner Eugeniusz
0
  4:11  4:11
Jesionowski Jarosław
2
Jesionowski Jarosław
Miejsca 11 - 12
Dąbrowicz Radosław
0
  5:11  6:11
Włodarczyk Grzegorz
2
Włodarczyk Grzegorz
Miejsca 13 - 16
Walasik Maciek
0
  2:11  6:11
Kanecki Robert
2
Wywiał Grzegorz
0
  5:11  9:11
Rogelet Thierry
2
Kanecki Robert
1
  11:9  1:11  2:11
Rogelet Thierry
2
Rogelet Thierry
Miejsca 15 - 16
Walasik Maciek
0
  3:11  1:11
Wywiał Grzegorz
2
Wywiał Grzegorz
Miejsca 17 - 32
Domagała Witold
2
  11:2  11:2
Stasiak Marcin
0
Walasik Izabela
2
  11:9  11:9
Polit Paweł
0
Magin Patryk
0
  4:11  5:11
Zawiasa Paweł
2
Antczak Cyprian
0
  9:11  2:11
Mrugalski Jacek
2
Bye
Michalski Tomasz
Osiadły Kinga
1
  11:6  7:11  7:11
Olszewski Zbigniew
2
Jurkiewicz Łukasz
0
  4:11  9:11
Olejniczak Wiktor
2
Antczak Artur
1
  3:11  11:9  8:11
Postovyi Aleksandr
2
Domagała Witold
2
  11:3  11:1
Walasik Izabela
0
Zawiasa Paweł
2
  11:3  9:11  11:5
Mrugalski Jacek
1
Michalski Tomasz
1
  11:9  8:11  9:11
Olszewski Zbigniew
2
Olejniczak Wiktor
2
  11:3  11:4
Postovyi Aleksandr
0
Domagała Witold
1
  8:11  11:9  9:11
Zawiasa Paweł
2
Olszewski Zbigniew
1
  11:9  9:11  9:11
Olejniczak Wiktor
2
Zawiasa Paweł
2
  7:11  11:9  11:8
Olejniczak Wiktor
1
Zawiasa Paweł
Miejsca 19 - 20
Domagała Witold
2
  11:5  11:8
Olszewski Zbigniew
0
Domagała Witold
Miejsca 21 - 24
Walasik Izabela
1
  9:11  11:6  3:11
Mrugalski Jacek
2
Michalski Tomasz
2
WALKOVER
Postovyi Aleksandr
W
Mrugalski Jacek
2
  11:5  11:5
Michalski Tomasz
0
Mrugalski Jacek
Miejsca 23 - 24
Walasik Izabela
Bye
Walasik Izabela
Miejsca 25 - 32
Stasiak Marcin
0
  4:11  3:11
Polit Paweł
2
Magin Patryk
0
  8:11  5:11
Antczak Cyprian
2
Bye
Osiadły Kinga
Jurkiewicz Łukasz
2
  11:1  11:5
Antczak Artur
0
Polit Paweł
2
  5:11  11:7  11:6
Antczak Cyprian
1
Osiadły Kinga
0
  7:11  7:11
Jurkiewicz Łukasz
2
Polit Paweł
0
  4:11  2:11
Jurkiewicz Łukasz
2
Jurkiewicz Łukasz
Miejsca 27 - 28
Antczak Cyprian
1
  11:4  9:11  9:11
Osiadły Kinga
2
Osiadły Kinga
Miejsca 29 - 32
Stasiak Marcin
0
  3:11  4:11
Magin Patryk
2
Bye
Antczak Artur
Magin Patryk
2
  11:4  11:3
Antczak Artur
0
Magin Patryk
Miejsca 31 - 32
Stasiak Marcin
Bye
Stasiak Marcin
Stan na: 04:06:25 24-10-2017