FitFabric PSqL Tour.C - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Słaboszewski BartłomiejPotwierdzony Łódź 304 1
7 Rybarczyk KamilPotwierdzony Łódź 959 2
2 Jędras JakubPotwierdzony 588 3
4 Polinceusz DariuszPotwierdzony Piotrków Trybunalski 671 4
3 Sycz PawełPotwierdzony 877 5
8 Mankiewicz MichałPotwierdzony Łódź 1099 6
10 Tusschans TomPotwierdzony Łódź 1328 7
9 Rosiak RobertPotwierdzony Pabianice 1281 8
11 Owczarek MałgorzataPotwierdzony Łódź 1385 9
16 Markiewicz ArturPotwierdzony Łódź 10
6 Michałowski TomaszPotwierdzony Łódź 757 11
15 Błoński PawełPotwierdzony Łódź 12
5 Mościcki ArturPotwierdzony Łódź 680 13
12 Milczarek PrzemysławPotwierdzony 1398 14
13 Śmieszek MichałPotwierdzony Łódź 2119 15
14 Najgebaur PatrykPotwierdzony 2886 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 20-03-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Rybarczyk Kamil
2
  11:4  11:0
Błoński Paweł
0
Mościcki Artur
0
  8:11  4:11
Rosiak Robert
2
Polinceusz Dariusz
2
  11:8  11:8
Śmieszek Michał
0
Markiewicz Artur
0
  6:11  6:11
Sycz Paweł
2
Słaboszewski Bartłomiej
2
  11:1  11:3
Michałowski Tomasz
0
Najgebaur Patryk
0
  0:11  0:11
Mankiewicz Michał
2
Jędras Jakub
2
  11:6  11:9
Owczarek Małgorzata
0
Milczarek Przemysław
0
  3:11  6:11
Tusschans Tom
2
Rybarczyk Kamil
2
  11:2  11:8
Rosiak Robert
0
Polinceusz Dariusz
2
  12:10  11:9
Sycz Paweł
0
Słaboszewski Bartłomiej
2
  11:3  11:3
Mankiewicz Michał
0
Jędras Jakub
2
  11:1  11:3
Tusschans Tom
0
Rybarczyk Kamil
2
  11:7  9:11  11:7
Polinceusz Dariusz
1
Słaboszewski Bartłomiej
2
  11:4  11:7
Jędras Jakub
0
Rybarczyk Kamil
0
  4:11  6:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Słaboszewski Bartłomiej
Miejsca 3 - 4
Polinceusz Dariusz
0
  4:11  7:11
Jędras Jakub
2
Jędras Jakub
Miejsca 5 - 8
Rosiak Robert
0
  11:13  6:11
Sycz Paweł
2
Mankiewicz Michał
2
  8:11  11:7  11:7
Tusschans Tom
1
Sycz Paweł
2
  10:12  11:9  15:13
Mankiewicz Michał
1
Sycz Paweł
Miejsca 7 - 8
Rosiak Robert
1
  11:7  5:11  4:11
Tusschans Tom
2
Tusschans Tom
Miejsca 9 - 16
Błoński Paweł
2
  11:7  11:6
Mościcki Artur
0
Śmieszek Michał
0
  8:11  6:11
Markiewicz Artur
2
Michałowski Tomasz
2
WALKOVER
Najgebaur Patryk
W
Owczarek Małgorzata
2
  11:7  11:9
Milczarek Przemysław
0
Błoński Paweł
0
  12:14  9:11
Markiewicz Artur
2
Michałowski Tomasz
0
  8:11  5:11
Owczarek Małgorzata
2
Markiewicz Artur
1
  11:6  11:13  8:11
Owczarek Małgorzata
2
Owczarek Małgorzata
Miejsca 11 - 12
Błoński Paweł
1
  7:11  11:2  9:11
Michałowski Tomasz
2
Michałowski Tomasz
Miejsca 13 - 16
Mościcki Artur
2
  11:3  11:5
Śmieszek Michał
0
Bye
Milczarek Przemysław
Mościcki Artur
2
  11:3  8:11  11:7
Milczarek Przemysław
1
Mościcki Artur
Miejsca 15 - 16
Śmieszek Michał
Bye
Śmieszek Michał
Stan na: 04:14:35 23-08-2017