fairPlayce Squash Series - Season01 Episode06 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Stefański MikołajPotwierdzony Poznań 349 1
6 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 529 2
3 Bałdyga ArturPotwierdzony Poznań 413 3
1 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 261 4
7 Stolecki PawełPotwierdzony Jaworzno 583 5
17 Gajewski MarekPotwierdzony Gdańsk 1139 6
5 Szymaczek RafałPotwierdzony Poznań 470 7
4 Leitgeber ArturPotwierdzony Poznań 465 8
16 Kroll WojciechPotwierdzony Poznań 1089 9
14 Roszkowski MaciejPotwierdzony Poznań 926 10
9 Markiewicz PatrykPotwierdzony Poznań 761 11
23 Tomczak TymoteuszPotwierdzony Poznań 3024 12
15 Nosowicz MichałPotwierdzony Zalasewo 951 13
20 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 1845 14
13 Chudziak DariuszPotwierdzony Poznań 872 15
8 Szarafiński MikołajPotwierdzony 745 16
24 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 3086 17
11 Bielawski KrzysztofPotwierdzony Piła 829 18
21 Kochański ArkadiuszPotwierdzony 2448 19
26 Parat TomaszPotwierdzony Poznań 20
18 Wroński PiotrPotwierdzony Poznań 1439 21
25 Błaszczyk BeniaminPotwierdzony Poznań 22
19 Baraniak MateuszPotwierdzony Poznań 1456 23
10 Henshaw MatthewWalkover 784 24
27 Malinowski JakubPotwierdzony Trzcianka 25
22 Samborski KarolPotwierdzony Poznań 2915 26
12 Piechocki MaciejPotwierdzony Poznań 870 27


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 03-04-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cendal Szymon
Bye
Wroński Piotr
1
  11:8  7:11  5:11
Roszkowski Maciej
2
Bielawski Krzysztof
0
  5:11  8:11
Gajewski Marek
2
Malinowski Jakub
1
  11:5  8:11  10:12
Szarafiński Mikołaj
2
Dolata Szymon
2
  11:3  11:4
Baraniak Mateusz
0
Sikorski Grzegorz
2
  11:5  11:2
Piechocki Maciej
0
Markiewicz Patryk
2
  11:6  11:5
Kochański Arkadiusz
0
Bye
Leitgeber Artur
Bałdyga Artur
Bye
Błaszczyk Beniamin
0
  0:11  1:11
Nosowicz Michał
2
Kroll Wojciech
2
  11:6  11:7
Samborski Karol
0
Czarnota Kacper
0
  5:11  8:11
Szymaczek Rafał
2
Stolecki Paweł
Bye
Parat Tomasz
0
  3:11  3:11
Chudziak Dariusz
2
Henshaw Matthew
1
  11:9  7:11  5:11
Tomczak Tymoteusz
2
Bye
Stefański Mikołaj
Cendal Szymon
2
  11:7  11:6
Roszkowski Maciej
0
Gajewski Marek
2
  11:4  11:0
Szarafiński Mikołaj
0
Dolata Szymon
2
  11:5  11:3
Sikorski Grzegorz
0
Markiewicz Patryk
0
  5:11  8:11
Leitgeber Artur
2
Bałdyga Artur
2
  11:4  11:4
Nosowicz Michał
0
Kroll Wojciech
0
  8:11  5:11
Szymaczek Rafał
2
Stolecki Paweł
2
  11:5  11:4
Chudziak Dariusz
0
Tomczak Tymoteusz
0
  5:11  7:11
Stefański Mikołaj
2
Cendal Szymon
2
  14:12  11:9
Gajewski Marek
0
Dolata Szymon
2
  11:8  13:11
Leitgeber Artur
0
Bałdyga Artur
2
  11:5  11:4
Szymaczek Rafał
0
Stolecki Paweł
1
  11:9  4:11  9:11
Stefański Mikołaj
2
Cendal Szymon
1
  3:11  3:11  11:6  2:11
Dolata Szymon
3
Bałdyga Artur
0
  5:11  8:11  5:11
Stefański Mikołaj
3
Dolata Szymon
1
  5:11  11:8  8:11  3:11
Stefański Mikołaj
3
Stefański Mikołaj
Miejsca 3 - 4
Cendal Szymon
2
  6:11  3:11  11:8  11:6  8:11
Bałdyga Artur
3
Bałdyga Artur
Miejsca 5 - 8
Gajewski Marek
2
  11:7  7:11  11:7
Leitgeber Artur
1
Szymaczek Rafał
0
  4:11  12:14
Stolecki Paweł
2
Gajewski Marek
0
  5:11  9:11
Stolecki Paweł
2
Stolecki Paweł
Miejsca 7 - 8
Leitgeber Artur
1
  11:6  6:11  9:11
Szymaczek Rafał
2
Szymaczek Rafał
Miejsca 9 - 16
Roszkowski Maciej
2
  14:12  11:8
Szarafiński Mikołaj
0
Sikorski Grzegorz
0
  6:11  12:14
Markiewicz Patryk
2
Nosowicz Michał
0
  7:11  0:11
Kroll Wojciech
2
Chudziak Dariusz
0
  10:12  10:12
Tomczak Tymoteusz
2
Roszkowski Maciej
2
  4:11  11:8  11:3
Markiewicz Patryk
1
Kroll Wojciech
2
  11:8  11:13  11:4
Tomczak Tymoteusz
1
Roszkowski Maciej
1
  9:11  11:3  7:11
Kroll Wojciech
2
Kroll Wojciech
Miejsca 11 - 12
Markiewicz Patryk
2
  11:5  11:3
Tomczak Tymoteusz
0
Markiewicz Patryk
Miejsca 13 - 16
Szarafiński Mikołaj
0
  11:13  11:13
Sikorski Grzegorz
2
Nosowicz Michał
2
  13:11  2:11  13:11
Chudziak Dariusz
1
Sikorski Grzegorz
0
  11:13  4:11
Nosowicz Michał
2
Nosowicz Michał
Miejsca 15 - 16
Szarafiński Mikołaj
0
  7:11  10:12
Chudziak Dariusz
2
Chudziak Dariusz
Miejsca 17 - 32
Bye
Wroński Piotr
Bielawski Krzysztof
2
  11:9  12:10
Malinowski Jakub
0
Baraniak Mateusz
2
  5:11  13:11  11:9
Piechocki Maciej
1
Kochański Arkadiusz
Bye
Bye
Błaszczyk Beniamin
Samborski Karol
0
  1:11  5:11
Czarnota Kacper
2
Bye
Parat Tomasz
Henshaw Matthew
Bye
Wroński Piotr
0
  6:11  8:11
Bielawski Krzysztof
2
Baraniak Mateusz
1
  9:11  11:7  10:12
Kochański Arkadiusz
2
Błaszczyk Beniamin
0
  1:11  2:11
Czarnota Kacper
2
Parat Tomasz
2
WALKOVER
Henshaw Matthew
W
Bielawski Krzysztof
2
  11:7  7:11  12:10
Kochański Arkadiusz
1
Czarnota Kacper
2
  11:0  11:3
Parat Tomasz
0
Bielawski Krzysztof
0
  5:11  9:11
Czarnota Kacper
2
Czarnota Kacper
Miejsca 19 - 20
Kochański Arkadiusz
2
  12:10  11:2
Parat Tomasz
0
Kochański Arkadiusz
Miejsca 21 - 24
Wroński Piotr
2
  7:11  11:6  11:9
Baraniak Mateusz
1
Błaszczyk Beniamin
Bye
Wroński Piotr
2
  11:3  11:4
Błaszczyk Beniamin
0
Wroński Piotr
Miejsca 23 - 24
Baraniak Mateusz
Bye
Baraniak Mateusz
Miejsca 25 - 32
Bye
Malinowski Jakub
Piechocki Maciej
Bye
Bye
Samborski Karol
Bye
Bye
Malinowski Jakub
2
  11:3  11:7
Piechocki Maciej
0
Samborski Karol
Bye
Malinowski Jakub
2
  11:4  11:2
Samborski Karol
0
Malinowski Jakub
Miejsca 27 - 28
Piechocki Maciej
Bye
Piechocki Maciej
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:27:07 21-09-2017