FitFabric PSgL Tour.C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Gwóźdź MarcinPotwierdzony Łódź 1
6 Suwalski HubertPotwierdzony Koluszki 2
5 Rybarczyk KamilPotwierdzony Łódź 3
9 Jędras JakubWalkover 4
3 Rosiak RobertPotwierdzony Pabianice 5
4 Tarsalewski RafałPotwierdzony Pabianice 6
2 Sycz PawełPotwierdzony 7
8 Mankiewicz MichałPotwierdzony Łódź 8
14 Strumiłło MarcinPotwierdzony 9
7 Michałowski TomaszPotwierdzony Łódź 10
12 Mościcki ArturPotwierdzony Łódź 11
11 Pardyka PawełPotwierdzony Łódź 12
10 Markiewicz ArturPotwierdzony Łódź 13
15 Śmieszek MichałPotwierdzony Łódź 14
13 Najgebaur PatrykPotwierdzony 15




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Gwóźdź Marcin
Bye
Mościcki Artur
0
  10:12  8:11
Sycz Paweł
2
Rosiak Robert
2
  11:7  11:5
Markiewicz Artur
0
Strumiłło Marcin
1
  11:7  6:11  3:11
Jędras Jakub
2
Suwalski Hubert
2
  11:5  11:5
Michałowski Tomasz
0
Najgebaur Patryk
0
  5:11  6:11
Tarsalewski Rafał
2
Mankiewicz Michał
2
  11:8  11:8
Śmieszek Michał
0
Pardyka Paweł
0
  2:11  8:11
Rybarczyk Kamil
2
Gwóźdź Marcin
2
  15:13  11:2
Sycz Paweł
0
Rosiak Robert
1
  6:11  11:7  5:11
Jędras Jakub
2
Suwalski Hubert
2
  11:5  11:6
Tarsalewski Rafał
0
Mankiewicz Michał
0
  9:11  7:11
Rybarczyk Kamil
2
Gwóźdź Marcin
2
  11:7  13:11
Jędras Jakub
0
Suwalski Hubert
2
  11:7  11:9
Rybarczyk Kamil
0
Gwóźdź Marcin
2
  12:10  11:9
Suwalski Hubert
0
Gwóźdź Marcin
Miejsca 3 - 4
Jędras Jakub
W
WALKOVER
Rybarczyk Kamil
2
Rybarczyk Kamil
Miejsca 5 - 8
Sycz Paweł
0
  9:11  10:12
Rosiak Robert
2
Tarsalewski Rafał
2
  11:9  6:11  11:5
Mankiewicz Michał
1
Rosiak Robert
2
  11:7  8:11  11:8
Tarsalewski Rafał
1
Rosiak Robert
Miejsca 7 - 8
Sycz Paweł
2
  11:13  11:9  11:2
Mankiewicz Michał
1
Sycz Paweł
Miejsca 9 - 16
Bye
Mościcki Artur
Markiewicz Artur
1
  11:8  8:11  7:11
Strumiłło Marcin
2
Michałowski Tomasz
2
  11:5  8:11  11:8
Najgebaur Patryk
1
Śmieszek Michał
1
  11:8  7:11  4:11
Pardyka Paweł
2
Mościcki Artur
1
  11:8  11:13  8:11
Strumiłło Marcin
2
Michałowski Tomasz
2
  11:9  11:6
Pardyka Paweł
0
Strumiłło Marcin
2
  11:8  9:11  11:2
Michałowski Tomasz
1
Strumiłło Marcin
Miejsca 11 - 12
Mościcki Artur
2
  11:6  11:7
Pardyka Paweł
0
Mościcki Artur
Miejsca 13 - 16
Bye
Markiewicz Artur
Najgebaur Patryk
0
  7:11  4:11
Śmieszek Michał
2
Markiewicz Artur
2
  14:12  11:7
Śmieszek Michał
0
Markiewicz Artur
Miejsca 15 - 16
Bye
Najgebaur Patryk
Najgebaur Patryk
Stan na: 04:21:56 23-08-2017