Środowe granie z Eye Rackets - Maj PFS +300 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
14 Wawrzonkowski NikodemBrak informacji Trójmiasto 1304 1
3 Rybarczyk HubertPotwierdzony Toruń 349 2
1 Ladziński MichałPotwierdzony Bydgoszcz 305 3
2 Firfas RafałBrak informacji Maksymilianowo 311 4
5 Rudnicki MichałPotwierdzony Nowa Wieś Wielka 531 5
9 Wojtczak MaciejBrak informacji Bydgoszcz 779 6
11 Janakowski MichałBrak informacji Kutno 963 7
8 Kempa MaciejPotwierdzony Osielsko 714 8
16 Zacharewicz MariuszBrak informacji 1401 9
10 Lipiński TomaszBrak informacji Toruń 925 10
4 Zielak JarosławBrak informacji Kutno 392 11
12 Furman WojciechPotwierdzony Toruń 1045 12
7 Mickiewicz MaciejBrak informacji Toruń 699 13
15 Niklas JakubBrak informacji Bydgoszcz 1359 14
6 Mituś KrzysztofBrak informacji Bydgoszcz 650 15
13 Hoppe DawidBrak informacji Niemcz 1266 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 15-05-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Ladziński Michał
3
  11:5  11:2  11:4
Zacharewicz Mariusz
0
Wojtczak Maciej
3
  11:7  9:11  12:14  11:3  12:10
Mickiewicz Maciej
2
Mituś Krzysztof
0
  8:11  10:12  12:14
Janakowski Michał
3
Wawrzonkowski Nikodem
3
  11:7  11:9  11:2
Zielak Jarosław
0
Rybarczyk Hubert
3
  11:4  11:7  11:8
Lipiński Tomasz
0
Hoppe Dawid
0
  1:11  12:14  8:11
Rudnicki Michał
3
Kempa Maciej
3
  11:8  11:9  9:11  11:6
Furman Wojciech
1
Niklas Jakub
1
  11:2  4:11  5:11  8:11
Firfas Rafał
3
Ladziński Michał
3
  11:7  11:6  11:9
Wojtczak Maciej
0
Janakowski Michał
0
  6:11  2:11  1:11
Wawrzonkowski Nikodem
3
Rybarczyk Hubert
3
  11:5  10:12  11:8  11:2
Rudnicki Michał
1
Kempa Maciej
1
  6:11  9:11  11:9  4:11
Firfas Rafał
3
Ladziński Michał
1
  8:11  12:10  7:11  7:11
Wawrzonkowski Nikodem
3
Rybarczyk Hubert
3
  7:11  11:8  11:5  11:6
Firfas Rafał
1
Wawrzonkowski Nikodem
3
  11:2  11:9  7:11  11:5
Rybarczyk Hubert
1
Wawrzonkowski Nikodem
Miejsca 3 - 4
Ladziński Michał
3
  11:4  3:11  11:2  11:3
Firfas Rafał
1
Ladziński Michał
Miejsca 5 - 8
Wojtczak Maciej
3
  7:11  11:8  11:8  6:11  11:9
Janakowski Michał
2
Rudnicki Michał
3
  12:10  11:6  10:12  9:11  11:1
Kempa Maciej
2
Wojtczak Maciej
W
WALKOVER
Rudnicki Michał
3
Rudnicki Michał
Miejsca 7 - 8
Janakowski Michał
3
  11:3  11:5  11:13  11:3
Kempa Maciej
1
Janakowski Michał
Miejsca 9 - 16
Zacharewicz Mariusz
3
  11:7  11:4  12:10
Mickiewicz Maciej
0
Mituś Krzysztof
1
  5:11  12:10  6:11  9:11
Zielak Jarosław
3
Lipiński Tomasz
3
  11:4  11:6  13:11
Hoppe Dawid
0
Furman Wojciech
3
  11:9  8:11  11:9  11:9
Niklas Jakub
1
Zacharewicz Mariusz
3
  11:3  11:13  11:1  13:11
Zielak Jarosław
1
Lipiński Tomasz
3
  5:11  8:11  11:6  12:10  11:7
Furman Wojciech
2
Zacharewicz Mariusz
3
  5:11  11:8  12:14  11:8  11:9
Lipiński Tomasz
2
Zacharewicz Mariusz
Miejsca 11 - 12
Zielak Jarosław
3
  12:10  11:7  11:8
Furman Wojciech
0
Zielak Jarosław
Miejsca 13 - 16
Mickiewicz Maciej
3
  11:4  5:11  11:3  7:11  11:6
Mituś Krzysztof
2
Hoppe Dawid
1
  6:11  3:11  11:9  8:11
Niklas Jakub
3
Mickiewicz Maciej
3
WALKOVER
Niklas Jakub
W
Mickiewicz Maciej
Miejsca 15 - 16
Mituś Krzysztof
3
  11:8  11:8  11:3
Hoppe Dawid
0
Mituś Krzysztof
Stan na: 19:06:29 25-09-2017