APRIL CUP B+ - DAMSKA

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
14 Khmialeuskaya Volha Potwierdzony Mińsk 1
1 Obukowicz MonikaPotwierdzony Warszawa 32 2
3 Królewska ElżbietaPotwierdzony 40 3
6 Sawicka AnnaPotwierdzony Białystok 83 4
9 Popko AleksandraPotwierdzony Białystok 144 5
4 Kozak AgataPotwierdzony Białystok 61 6
10 Gawryluk MonikaPotwierdzony Białystok 184 7
7 Sikora-Bobolewska MagdalenaPotwierdzony Lublin 115 8
2 Wilińska JoannaPotwierdzony Warszawa 34 9
5 Popko KingaPotwierdzony 81 10
8 Soszka AleksandraPotwierdzony 141 11
15 Tyszkiewicz EwelinaPotwierdzony 12
11 Rynkowska MagdalenaPotwierdzony Białystok 346 13
13 Sawicka KatarzynaPotwierdzony Białystok 501 14
12 Kuczmierowska JoannaPotwierdzony Sokółka 460 15


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 24-04-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Obukowicz Monika
2
  11:3  11:0
Rynkowska Magdalena
0
Popko Aleksandra
2
  11:6  11:7
Soszka Aleksandra
0
Popko Kinga
1
  12:10  10:12  8:11
Gawryluk Monika
2
Kuczmierowska Joanna
0
  1:11  3:11
Królewska Elżbieta
2
Kozak Agata
2
  11:2  11:6
Tyszkiewicz Ewelina
0
Sawicka Katarzyna
0
  5:11  3:11
Sawicka Anna
2
Sikora-Bobolewska Magdalena
Bye
Khmialeuskaya Volha
2
  11:7  11:7
Wilińska Joanna
0
Obukowicz Monika
2
  11:2  11:2
Popko Aleksandra
0
Gawryluk Monika
0
  7:11  7:11
Królewska Elżbieta
2
Kozak Agata
0
  4:11  7:11
Sawicka Anna
2
Sikora-Bobolewska Magdalena
0
  2:11  1:11
Khmialeuskaya Volha
2
Obukowicz Monika
3
  11:9  11:5  11:3
Królewska Elżbieta
0
Sawicka Anna
0
  4:11  7:11  5:11
Khmialeuskaya Volha
3
Obukowicz Monika
1
  7:11  5:11  11:7  5:11
Khmialeuskaya Volha
3
Khmialeuskaya Volha
Miejsca 3 - 4
Królewska Elżbieta
3
  11:8  11:9  11:9
Sawicka Anna
0
Królewska Elżbieta
Miejsca 5 - 8
Popko Aleksandra
2
  11:6  11:7
Gawryluk Monika
0
Kozak Agata
2
  11:8  6:11  11:9
Sikora-Bobolewska Magdalena
1
Popko Aleksandra
2
  11:6  4:11  11:9
Kozak Agata
1
Popko Aleksandra
Miejsca 7 - 8
Gawryluk Monika
2
  2:11  11:8  11:5
Sikora-Bobolewska Magdalena
1
Gawryluk Monika
Miejsca 9 - 16
Rynkowska Magdalena
0
  6:11  2:11
Soszka Aleksandra
2
Popko Kinga
2
  11:2  11:4
Kuczmierowska Joanna
0
Tyszkiewicz Ewelina
2
  11:5  11:3
Sawicka Katarzyna
0
Bye
Wilińska Joanna
Soszka Aleksandra
0
  5:11  6:11
Popko Kinga
2
Tyszkiewicz Ewelina
0
  10:12  5:11
Wilińska Joanna
2
Popko Kinga
0
  5:11  6:11
Wilińska Joanna
2
Wilińska Joanna
Miejsca 11 - 12
Soszka Aleksandra
2
  11:9  12:10
Tyszkiewicz Ewelina
0
Soszka Aleksandra
Miejsca 13 - 16
Rynkowska Magdalena
2
  12:10  11:7
Kuczmierowska Joanna
0
Sawicka Katarzyna
Bye
Rynkowska Magdalena
2
  11:5  11:6
Sawicka Katarzyna
0
Rynkowska Magdalena
Miejsca 15 - 16
Kuczmierowska Joanna
Bye
Kuczmierowska Joanna
Stan na: 05:55:25 19-11-2017