Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13OU17
56"7'Pilch Michał3
Braun Jan2
35"40'Kotra Michał3
Wielgus Maksymilian1
27"46'Majcher Mateusz2
Kopacz Marcin1
26"52'Borg Michał2
Bała Paweł1
26"49'Giemza Mikołaj0
Kotra Michał3
26"2'Godula Maciej0
Rusek Stanisław3
25"56'Brzeziński Stefan1
Mizak Tomasz2
25"20'Wielgus Maksymilian3
Macałka Mateusz0
24"39'Pilch Michał3
Traczyk Mikołaj1
23"49'Krzyżaniak Mikołaj0
Rusek Stanisław3
29"49'Ogorodnik Julia1
Zasępa Aleksandra3
26"24'Jęsiek Marta1
Holewa Karolina3
25"41'Radwańska Klaudia3
Osika Kamila1
22"16'Radwańska Klaudia3
Nowak-Gruca Aleksandra1
15"27'Osika Kamila0
Ogorodnik Julia3
14"56'Radwańska Klaudia0
Jęsiek Marta3
14"9'Holewa Karolina3
Nowak-Gruca Aleksandra0
13"44'Holewa Karolina0
Zasępa Aleksandra3
29"55'Burmer Roch3
Sulich Filip1
15"51'Burmer Roch3
Brożek Marta0
14"30'Burmer Roch0
Dzido Tymoteusz3
13"31'Dzido Tymoteusz0
Breczko Bartłomiej3
10"59'Janik Stanisław0
Dzido Tymoteusz3
10"37'Brożek Marta0
Breczko Bartłomiej3
9"54'Sulich Filip3
Janik Stanisław0
12"57'Sulich Filip1
Bryl Michał2
11"46'Sulich Filip2
Janik Stanisław0
10"19'Janik Stanisław0
Bryl Michał2
9"16'Engelman Jan2
Bryl Michał0
9"2'Engelman Jan2
Sulich Filip0
7"36'Engelman Jan2
Janik Stanisław0
6"12'Janik Stanisław0
Giemza Mikołaj2
5"54'Engelman Jan0
Giemza Mikołaj2
5"16'Sulich Filip0
Giemza Mikołaj2
5"12'Bryl Michał0
Giemza Mikołaj2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13OU17
Pilch Michał112"52'
Wielgus Maksymilian92"46'
Kotra Michał91"40'
Rusek Stanisław79"0'
Brzeziński Stefan78"13'
Godula Maciej76"12'
Kopacz Marcin75"0'
Majcher Mateusz73"9'
Diduch Michał71"44'
Dutka Dariusz71"18'
Radwańska Klaudia48"11'
Holewa Karolina42"13'
Ogrodnik Julia37"18'
Zasępa Aleksandra35"35'
Osika Kamila31"46'
Jęsiek Marta31"7'
Nowak-Gruca Aleksandra29"14'
Burmer Roch50"1'
Dzido Tymoteusz33"42'
Sulich Filip33"14'
Brożek Marta21"31'
Janik Stanisław19"23'
Breczko Bartłomiej19"3'
Sulich Filip37"17'
Janik Stanisław35"8'
Bryl Michał34"25'
Engelman Jan28"41'
Giemza Mikołaj21"25'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeOU13OU17

1173 min
18 s



19 h 33 min 18 s

878 min 41 s

18"3'
1 set
Rewera Karol2
Kopacz Marcin0
12"22'
4 set
Pilch Michał3
Braun Jan2
10"42'
1 set
Godula Maciej2
Traczyk Mikołaj0
10"35'
3 set
Pilch Michał3
Braun Jan2
9"56'
2 set
Giemza Mikołaj0
Kotra Michał3
9"54'
2 set
Majcher Mateusz2
Kopacz Marcin1
9"53'
3 set
Wielgus Maksymilian3
Macałka Mateusz0
9"39'
2 set
Pilch Michał3
Braun Jan2
9"34'
3 set
Borg Michał2
Bała Paweł1
9"24'
1 set
Kotra Michał3
Wielgus Maksymilian1

127 min 42 s

8"12'
4 set
Ogorodnik Julia1
Zasępa Aleksandra3
6"7'
2 set
Radwańska Klaudia3
Osika Kamila1
5"55'
3 set
Ogorodnik Julia1
Zasępa Aleksandra3
5"49'
2 set
Radwańska Klaudia3
Nowak-Gruca Aleksandra1
5"27'
3 set
Jęsiek Marta1
Holewa Karolina3
5"21'
3 set
Osika Kamila0
Ogorodnik Julia3
5"12'
2 set
Jęsiek Marta1
Holewa Karolina3
5"12'
1 set
Ogorodnik Julia1
Zasępa Aleksandra3
5"3'
2 set
Ogorodnik Julia1
Zasępa Aleksandra3
4"41'
4 set
Jęsiek Marta1
Holewa Karolina3

88 min 27 s

7"39'
1 set
Burmer Roch3
Sulich Filip1
5"50'
3 set
Burmer Roch3
Brożek Marta0
5"42'
4 set
Burmer Roch3
Sulich Filip1
5"23'
2 set
Burmer Roch3
Sulich Filip1
5"14'
3 set
Burmer Roch3
Sulich Filip1
4"45'
3 set
Burmer Roch0
Dzido Tymoteusz3
4"33'
1 set
Burmer Roch3
Brożek Marta0
4"18'
3 set
Dzido Tymoteusz0
Breczko Bartłomiej3
4"8'
2 set
Sulich Filip3
Janik Stanisław0
4"4'
3 set
Janik Stanisław0
Dzido Tymoteusz3

78 min 28 s

7"30'
1 set
Sulich Filip2
Janik Stanisław0
6"9'
1 set
Janik Stanisław0
Bryl Michał2
5"14'
1 set
Engelman Jan2
Sulich Filip0
5"7'
3 set
Sulich Filip1
Bryl Michał2
4"7'
2 set
Sulich Filip2
Janik Stanisław0
4"4'
2 set
Engelman Jan2
Janik Stanisław0
4"2'
2 set
Janik Stanisław0
Bryl Michał2
3"56'
1 set
Janik Stanisław0
Giemza Mikołaj2
3"50'
1 set
Engelman Jan2
Bryl Michał0
3"46'
1 set
Sulich Filip1
Bryl Michał2

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeOU13OU17

3888

2674

Kotra Michał165
Pilch Michał157
Wielgus Maksymilian157
Krzyżaniak Mikołaj129
Rusek Stanisław123
Brzeziński Stefan119
Dutka Dariusz117
Godula Maciej112
Diduch Michał107
Majcher Mateusz107

511

Radwańska Klaudia108
Holewa Karolina88
Zasępa Aleksandra75
Ogrodnik Julia73
Jęsiek Marta66
Nowak-Gruca Aleksandra52
Osika Kamila49

368

Burmer Roch93
Dzido Tymoteusz83
Sulich Filip72
Breczko Bartłomiej66
Brożek Marta32
Janik Stanisław22

335

Giemza Mikołaj88
Engelman Jan74
Sulich Filip66
Bryl Michał65
Janik Stanisław42

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeOU13OU17

85

60

8

7

10

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeOU13OU17

222

151

28

22

21

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13OU17
13.73'
1 set
Zarzycki Piotr0
Braun Jan2
15.27'
1 set
Braun Jan0
Krzyżaniak Mikołaj2
15.36'
2 set
Bochniarz Władysław0
Borg Michał2
15.73'
2 set
Oberkiewicz Jędrzej2
Zarzycki Piotr0
16.00'
1 set
Borg Michał0
Wielgus Maksymilian2
16.09'
1 set
Boroń Adam1
Borg Michał2
16.18'
2 set
Zarzycki Piotr0
Braun Jan2
16.55'
3 set
Pilch Michał3
Traczyk Mikołaj1
17.18'
2 set
Haligowski Mateusz0
Braun Jan3
17.55'
1 set
Peplinski Franciszek0
Wielgus Maksymilian3
15.73'
1 set
Holewa Karolina3
Nowak-Gruca Aleksandra0
17.18'
3 set
Radwańska Klaudia0
Jęsiek Marta3
18.64'
1 set
Osika Kamila0
Ogorodnik Julia3
20.00'
2 set
Holewa Karolina0
Zasępa Aleksandra3
20.09'
3 set
Holewa Karolina0
Zasępa Aleksandra3
20.46'
1 set
Radwańska Klaudia3
Nowak-Gruca Aleksandra1
20.64'
4 set
Radwańska Klaudia3
Nowak-Gruca Aleksandra1
20.64'
3 set
Radwańska Klaudia3
Nowak-Gruca Aleksandra1
21.09'
1 set
Holewa Karolina0
Zasępa Aleksandra3
22.27'
4 set
Radwańska Klaudia3
Osika Kamila1
9.64'
3 set
Sulich Filip3
Janik Stanisław0
12.91'
2 set
Brożek Marta0
Breczko Bartłomiej3
14.73'
1 set
Brożek Marta0
Breczko Bartłomiej3
15.45'
2 set
Janik Stanisław0
Dzido Tymoteusz3
15.45'
3 set
Brożek Marta0
Breczko Bartłomiej3
16.36'
2 set
Dzido Tymoteusz0
Breczko Bartłomiej3
17.55'
1 set
Janik Stanisław0
Dzido Tymoteusz3
17.64'
2 set
Burmer Roch3
Brożek Marta0
18.36'
1 set
Sulich Filip3
Janik Stanisław0
20.27'
2 set
Burmer Roch0
Dzido Tymoteusz3
11.64'
1 set
Sulich Filip0
Giemza Mikołaj2
11.82'
2 set
Janik Stanisław0
Giemza Mikołaj2
12.55'
1 set
Bryl Michał0
Giemza Mikołaj2
12.82'
1 set
Engelman Jan0
Giemza Mikołaj2
14.09'
2 set
Bryl Michał0
Giemza Mikołaj2
15.18'
2 set
Sulich Filip0
Giemza Mikołaj2
17.27'
1 set
Engelman Jan2
Janik Stanisław0
17.27'
2 set
Engelman Jan0
Giemza Mikołaj2
17.45'
2 set
Sulich Filip1
Bryl Michał2
18.73'
2 set
Engelman Jan2
Bryl Michał0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0