Hotel Bania Thermal&Ski Squash4you Open PFS kat. B+! - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B2)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kotra MichałBrak informacji Rzeszów 7 1
2 Rusek StanisławBrak informacji Kraków 28 2
4 Wielgus MaksymilianBrak informacji Zakopane 70 3
5 Pilch MichałBrak informacji Skawina 79 4
7 Macałka MateuszBrak informacji Zabierzów 95 5
8 Krzyżaniak MikołajPotwierdzony Kraków 99 6
12 Braun JanBrak informacji Kraków 230 7
6 Giemza MikołajWalkover Piekoszów 84 8
9 Godula MaciejPotwierdzony Kraków 164 9
13 Peplinski FranciszekPotwierdzony Kraków 259 10
20 Diduch MichałBrak informacji Zakopane 450 11
16 Traczyk MikołajBrak informacji Kraków 365 12
17 Rewera KarolPotwierdzony Kraków 376 13
10 Politański MaciejWalkover Kraków 178 14
29 Haligowski MateuszPotwierdzony Kraków 1730 15
11 Mizak TomaszWalkover Kraków 218 16
26 Macheta AdamBrak informacji Kraków 922 17
23 Majcher MateuszBrak informacji Zakopane 484 18
28 Mróz TymekBrak informacji Zakopane 1258 19
24 Oberkiewicz JędrzejPotwierdzony Kraków 597 20
22 Borg MichałBrak informacji 475 21
19 Bała PawełBrak informacji Myślenice 408 22
14 Boroń AdamPotwierdzony Kraków 330 23
31 Zarzycki PiotrWalkover Kraków 2288 24
30 Brzeziński StefanPotwierdzony Kraków 2178 25
15 Kopacz MarcinPotwierdzony Chrzanów 340 26
18 Dutka DariuszBrak informacji Nowy Sącz 378 27
32 Butscher MaciejBrak informacji Kraków 28
25 Rezek ShadiPotwierdzony Kraków 817 29
3 Wilczyński TomaszWalkover Kraków 47 32
27 Bochniarz WładysławWalkover Nowy Sącz 1047 32
21 Kopeć MichałWalkover Katowice 461 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 08-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kotra Michał
2
  11:2  11:6
Rezek Shadi
0
Diduch Michał
2
  11:8  11:9
Boroń Adam
0
Politański Maciej
2
  11:7  11:8
Dutka Dariusz
0
Mróz Tymek
0
  6:11  6:11
Giemza Mikołaj
2
Macałka Mateusz
2
  11:3  11:7
Macheta Adam
0
Brzeziński Stefan
1
  11:8  9:11  8:11
Mizak Tomasz
2
Peplinski Franciszek
2
  11:3  11:8
Bochniarz Władysław
0
Borg Michał
0
  3:11  5:11
Wielgus Maksymilian
2
Wilczyński Tomasz
W
WALKOVER
Haligowski Mateusz
2
Zarzycki Piotr
0
  3:11  5:11
Braun Jan
2
Traczyk Mikołaj
2
  13:11  11:6
Butscher Maciej
0
Oberkiewicz Jędrzej
0
  1:11  4:11
Pilch Michał
2
Krzyżaniak Mikołaj
2
  14:12  11:3
Majcher Mateusz
0
Rewera Karol
2
  11:8  11:3
Kopacz Marcin
0
Godula Maciej
2
  11:9  11:7
Bała Paweł
0
Kopeć Michał
W
WALKOVER
Rusek Stanisław
2
Kotra Michał
3
  11:4  11:3  11:2
Diduch Michał
0
Politański Maciej
0
  7:11  8:11  10:12
Giemza Mikołaj
3
Macałka Mateusz
3
WALKOVER
Mizak Tomasz
W
Peplinski Franciszek
0
  4:11  7:11  4:11
Wielgus Maksymilian
3
Haligowski Mateusz
0
  4:11  5:11  3:11
Braun Jan
3
Traczyk Mikołaj
1
  4:11  12:10  1:11  7:11
Pilch Michał
3
Krzyżaniak Mikołaj
3
  11:4  11:3  11:9
Rewera Karol
0
Godula Maciej
0
  6:11  4:11  9:11
Rusek Stanisław
3
Kotra Michał
3
  11:4  12:10  11:1
Giemza Mikołaj
0
Macałka Mateusz
0
  6:11  4:11  10:12
Wielgus Maksymilian
3
Braun Jan
2
  11:4  7:11  9:11  13:11  5:11
Pilch Michał
3
Krzyżaniak Mikołaj
0
  10:12  4:11  11:13
Rusek Stanisław
3
Kotra Michał
3
  13:11  8:11  11:5  11:8
Wielgus Maksymilian
1
Pilch Michał
0
  8:11  8:11  6:11
Rusek Stanisław
3
Kotra Michał
3
  11:8  11:8  11:5
Rusek Stanisław
0
Kotra Michał
Miejsca 3 - 4
Wielgus Maksymilian
3
  11:7  11:8  11:7
Pilch Michał
0
Wielgus Maksymilian
Miejsca 5 - 8
Giemza Mikołaj
W
WALKOVER
Macałka Mateusz
2
Braun Jan
0
  2:11  5:11
Krzyżaniak Mikołaj
2
Macałka Mateusz
2
  3:11  11:6  11:7
Krzyżaniak Mikołaj
1
Macałka Mateusz
Miejsca 7 - 8
Bye
Braun Jan
Braun Jan
Miejsca 9 - 16
Diduch Michał
2
  5:11  11:9  11:8
Politański Maciej
1
Bye
Peplinski Franciszek
Haligowski Mateusz
0
  2:11  9:11
Traczyk Mikołaj
2
Rewera Karol
1
  4:11  11:5  4:11
Godula Maciej
2
Diduch Michał
1
  13:11  5:11  9:11
Peplinski Franciszek
2
Traczyk Mikołaj
0
  5:11  7:11
Godula Maciej
2
Peplinski Franciszek
0
  8:11  3:11
Godula Maciej
2
Godula Maciej
Miejsca 11 - 12
Diduch Michał
2
  11:7  11:4
Traczyk Mikołaj
0
Diduch Michał
Miejsca 13 - 16
Politański Maciej
Bye
Haligowski Mateusz
0
  3:11  5:11
Rewera Karol
2
Politański Maciej
W
WALKOVER
Rewera Karol
2
Rewera Karol
Miejsca 15 - 16
Bye
Haligowski Mateusz
Haligowski Mateusz
Miejsca 17 - 32
Rezek Shadi
0
  4:11  5:11
Boroń Adam
2
Dutka Dariusz
1
  12:10  6:11  7:11
Mróz Tymek
2
Macheta Adam
2
  9:11  11:5  11:9
Brzeziński Stefan
1
Bochniarz Władysław
0
  9:11  2:11
Borg Michał
2
Bye
Zarzycki Piotr
Butscher Maciej
0
  2:11  7:11
Oberkiewicz Jędrzej
2
Majcher Mateusz
2
  9:11  14:12  11:9
Kopacz Marcin
1
Bała Paweł
Bye
Boroń Adam
0
  6:11  11:13
Mróz Tymek
2
Macheta Adam
2
  11:5  11:6
Borg Michał
0
Zarzycki Piotr
0
  4:11  2:11
Oberkiewicz Jędrzej
2
Majcher Mateusz
2
  11:8  11:6
Bała Paweł
0
Mróz Tymek
0
  7:11  9:11
Macheta Adam
2
Oberkiewicz Jędrzej
0
  7:11  4:11
Majcher Mateusz
2
Macheta Adam
2
  11:7  11:7
Majcher Mateusz
0
Macheta Adam
Miejsca 19 - 20
Mróz Tymek
2
  11:5  11:6
Oberkiewicz Jędrzej
0
Mróz Tymek
Miejsca 21 - 24
Boroń Adam
1
  2:11  11:9  12:14
Borg Michał
2
Zarzycki Piotr
W
WALKOVER
Bała Paweł
2
Borg Michał
2
  12:10  8:11  12:10
Bała Paweł
1
Borg Michał
Miejsca 23 - 24
Boroń Adam
Bye
Boroń Adam
Miejsca 25 - 32
Rezek Shadi
0
  10:12  6:11
Dutka Dariusz
2
Brzeziński Stefan
2
WALKOVER
Bochniarz Władysław
W
Bye
Butscher Maciej
Kopacz Marcin
Bye
Dutka Dariusz
1
  11:8  14:16  7:11
Brzeziński Stefan
2
Butscher Maciej
0
  7:11  12:14
Kopacz Marcin
2
Brzeziński Stefan
2
  9:11  11:7  11:5
Kopacz Marcin
1
Brzeziński Stefan
Miejsca 27 - 28
Dutka Dariusz
2
  11:6  11:3
Butscher Maciej
0
Dutka Dariusz
Miejsca 29 - 32
Rezek Shadi
Bye
Bye
Bye
Rezek Shadi
Bye
Rezek Shadi
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 22:34:53 23-07-2017