Odyseja Umysłu - gramy dla kreatywnych - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Miliński KrystianPotwierdzony Sosnowiec 159 1
1 Krzyżaniak MikołajPotwierdzony Kraków 99 2
3 Wicher MateuszBrak informacji Jaworzno 177 3
7 Kędzierski MateuszBrak informacji Jaworzno 251 4
8 Janiga KrzysztofBrak informacji Sosnowiec 306 5
5 Kalinowski KamilBrak informacji Katowice 207 6
6 Patałąg ŁukaszBrak informacji Imielin 217 7
4 Rygielski RafałBrak informacji Sosnowiec 188 8
15 Łukasik PawełBrak informacji Katowice 9
12 Sikora AdamBrak informacji 1314 10
11 Wilk ArturBrak informacji Jaworzno 1236 11
13 Patałąg SandraPotwierdzony Mysłowice 2385 12
10 Michalski KrystianBrak informacji Katowice 960 13
14 Sonik JuliaBrak informacji Sosnowiec 3093 14
9 Oberkiewicz JędrzejPotwierdzony Kraków 597 15
16 Sonik JanuszBrak informacji Sosnowiec 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 08-05-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Krzyżaniak Mikołaj
3
  11:5  11:3  11:5
Patałąg Sandra
0
Sonik Janusz
0
  10:12  3:11  6:11
Janiga Krzysztof
3
Kędzierski Mateusz
3
  11:5  11:8  11:5
Sikora Adam
0
Sonik Julia
0
  3:11  3:11  8:11
Rygielski Rafał
3
Wicher Mateusz
3
  11:1  11:6  11:5
Michalski Krystian
0
Łukasik Paweł
2
  7:11  9:11  12:10  11:4  3:11
Patałąg Łukasz
3
Kalinowski Kamil
3
  11:8  12:10  11:8
Wilk Artur
0
Oberkiewicz Jędrzej
0
  2:11  3:11  6:11
Miliński Krystian
3
Krzyżaniak Mikołaj
3
  8:11  14:12  11:9  11:8
Janiga Krzysztof
1
Kędzierski Mateusz
3
  11:9  10:12  11:6  11:8
Rygielski Rafał
1
Wicher Mateusz
3
  11:6  7:11  11:7  11:4
Patałąg Łukasz
1
Kalinowski Kamil
2
  2:11  9:11  11:9  13:11  7:11
Miliński Krystian
3
Krzyżaniak Mikołaj
3
  11:5  11:6  11:8
Kędzierski Mateusz
0
Wicher Mateusz
0
  8:11  11:13  5:11
Miliński Krystian
3
Krzyżaniak Mikołaj
2
  7:11  12:10  11:9  3:11  4:11
Miliński Krystian
3
Miliński Krystian
Miejsca 3 - 4
Kędzierski Mateusz
0
  6:11  3:11  4:11
Wicher Mateusz
3
Wicher Mateusz
Miejsca 5 - 8
Janiga Krzysztof
2
  6:11  11:8  11:8
Rygielski Rafał
1
Patałąg Łukasz
0
  7:11  8:11
Kalinowski Kamil
2
Janiga Krzysztof
2
  11:4  11:3
Kalinowski Kamil
0
Janiga Krzysztof
Miejsca 7 - 8
Rygielski Rafał
1
  9:11  11:5  5:11
Patałąg Łukasz
2
Patałąg Łukasz
Miejsca 9 - 16
Patałąg Sandra
2
  11:4  11:5
Sonik Janusz
0
Sikora Adam
2
  11:4  11:9
Sonik Julia
0
Michalski Krystian
0
  7:11  4:11
Łukasik Paweł
2
Wilk Artur
2
  11:3  11:3
Oberkiewicz Jędrzej
0
Patałąg Sandra
0
  4:11  8:11
Sikora Adam
2
Łukasik Paweł
2
  11:5  11:2
Wilk Artur
0
Sikora Adam
0
  2:11  9:11
Łukasik Paweł
2
Łukasik Paweł
Miejsca 11 - 12
Patałąg Sandra
0
  9:11  11:13
Wilk Artur
2
Wilk Artur
Miejsca 13 - 16
Sonik Janusz
0
  7:11  7:11
Sonik Julia
2
Michalski Krystian
2
  11:9  11:8
Oberkiewicz Jędrzej
0
Sonik Julia
0
  5:11  7:11
Michalski Krystian
2
Michalski Krystian
Miejsca 15 - 16
Sonik Janusz
0
  3:11  1:11
Oberkiewicz Jędrzej
2
Oberkiewicz Jędrzej
Stan na: 10:24:38 23-11-2017