Squash Point Miedzyń Cup - DAMSKA

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Krzywicka PaulinaPotwierdzony Warszawa 8 1
2 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 16 2
3 Kaniewska EmiliaPotwierdzony Warszawa 20 3
4 Skarbińska AgnieszkaPotwierdzony Bydgoszcz 23 4
5 Owczarek MałgorzataPotwierdzony Łódź 30 5
6 Kabacińska JulitaPotwierdzony 33 6
9 Huber EwaPotwierdzony Poznań 72 7
8 Przybitkowska JoannaPotwierdzony Bydgoszcz 70 8
7 Czerwinska IwonaPotwierdzony Łódź 64 9
14 Stępniewska SylwiaPotwierdzony Nadarzyn 228 10
11 Zakrzewska AgataPotwierdzony 106 11
10 Zielińska JoannaPotwierdzony Białe Błota 99 12
13 Jułga WeronikaPotwierdzony Bydgoszcz 206 13
12 Wedeł AgnieszkaPotwierdzony Bydgoszcz 168 14


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 08-05-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Krzywicka Paulina
Bye
Huber Ewa
3
  11:13  11:7  9:11  11:6  11:4
Czerwinska Iwona
2
Owczarek Małgorzata
3
  11:3  11:4  11:3
Wedeł Agnieszka
0
Zielińska Joanna
0
  2:11  4:11  2:11
Kaniewska Emilia
3
Skarbińska Agnieszka
3
  11:3  11:3  11:7
Stępniewska Sylwia
0
Jułga Weronika
1
  6:11  12:14  12:10  5:11
Przybitkowska Joanna
3
Kabacińska Julita
3
WALKOVER
Zakrzewska Agata
W
Bye
Rzeszutko Małgorzata
Krzywicka Paulina
3
  11:3  11:4  11:1
Huber Ewa
0
Owczarek Małgorzata
0
  7:11  6:11  7:11
Kaniewska Emilia
3
Skarbińska Agnieszka
3
  11:1  11:5  11:6
Przybitkowska Joanna
0
Kabacińska Julita
0
  2:11  7:11  1:11
Rzeszutko Małgorzata
3
Krzywicka Paulina
3
  11:1  11:8  11:5
Kaniewska Emilia
0
Skarbińska Agnieszka
0
  8:11  1:11  4:11
Rzeszutko Małgorzata
3
Krzywicka Paulina
3
  11:6  11:4  11:8
Rzeszutko Małgorzata
0
Krzywicka Paulina
Miejsca 3 - 4
Kaniewska Emilia
3
  11:8  11:7  8:11  11:3
Skarbińska Agnieszka
1
Kaniewska Emilia
Miejsca 5 - 8
Huber Ewa
1
  6:11  11:9  7:11  5:11
Owczarek Małgorzata
3
Przybitkowska Joanna
0
  5:11  8:11  8:11
Kabacińska Julita
3
Owczarek Małgorzata
3
  8:11  11:9  11:4  11:6
Kabacińska Julita
1
Owczarek Małgorzata
Miejsca 7 - 8
Huber Ewa
3
  11:2  11:6  11:2
Przybitkowska Joanna
0
Huber Ewa
Miejsca 9 - 16
Bye
Czerwinska Iwona
Wedeł Agnieszka
W
WALKOVER
Zielińska Joanna
3
Stępniewska Sylwia
3
  11:2  11:1  11:3
Jułga Weronika
0
Zakrzewska Agata
Bye
Czerwinska Iwona
3
  11:8  11:2  11:4
Zielińska Joanna
0
Stępniewska Sylwia
3
  4:11  11:3  14:12  11:8
Zakrzewska Agata
1
Czerwinska Iwona
3
  7:11  11:6  11:9  11:3
Stępniewska Sylwia
1
Czerwinska Iwona
Miejsca 11 - 12
Zielińska Joanna
0
  8:11  5:11  4:11
Zakrzewska Agata
3
Zakrzewska Agata
Miejsca 13 - 16
Bye
Wedeł Agnieszka
Jułga Weronika
Bye
Wedeł Agnieszka
W
WALKOVER
Jułga Weronika
3
Jułga Weronika
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:58:38 26-05-2017