Malta Squash Cup B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Shinnie ChrisPotwierdzony Inverurie 6 1
8 Peukert TomaszPotwierdzony Poznań 64 2
3 Tyma KonradPotwierdzony Gorzów Wlkp. 20 3
4 Andrzejczak KarolPotwierdzony Poznań 35 4
6 Przytuła MichałPotwierdzony Poznań 45 5
5 Szymanowski MarekPotwierdzony Poznań 39 6
7 Kleszcz PiotrPotwierdzony Poznań 58 7
22 Kornowska MałgorzataPotwierdzony Iława 752 8
12 Kieruzal PiotrPotwierdzony Poznań 139 9
13 Drążkowiak SebastianPotwierdzony Poznań 145 10
15 Szymkowiak MariuszPotwierdzony Poznań 310 11
9 Kabaciński MaciejWalkover Poznań? 90 12
17 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 369 13
14 Mikołajczak PiotrPotwierdzony Poznań 161 14
16 Brzeski MaciejPotwierdzony Palędzie 352 15
2 Pełczyński AdamPotwierdzony Poznań 9 16
18 Zielak JarosławPotwierdzony Kutno 412 17
24 Mazurkiewicz PiotrPotwierdzony Mościenica 1420 18
19 Stolecki PawełPotwierdzony Jaworzno 525 19
25 Franczuk EwelinaPotwierdzony 2276 20
21 Grala PawełPotwierdzony Poznań 658 21
20 Kwaśniewska KarolinaPotwierdzony Poznań 583 22
11 Śmiałek MaciejPotwierdzony Poznań 135 23
10 Wysocki TymoteuszPotwierdzony Szczecin 102 24
23 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 798 25


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 08-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Shinnie Chris
Bye
Dolata Szymon
3
WALKOVER
Wysocki Tymoteusz
W
Szymkowiak Mariusz
2
  12:10  11:6
Zielak Jarosław
0
Bye
Kleszcz Piotr
Szymanowski Marek
Bye
Kwaśniewska Karolina
0
  7:11  9:11
Brzeski Maciej
2
Drążkowiak Sebastian
2
  11:9  11:7
Stolecki Paweł
0
Bye
Tyma Konrad
Andrzejczak Karol
Bye
Grala Paweł
0
  4:11  1:11
Mikołajczak Piotr
2
Kabaciński Maciej
2
  11:4  11:7
Skąpski Bartłomiej
0
Mazurkiewicz Piotr
0
  2:11  2:11
Przytuła Michał
2
Peukert Tomasz
Bye
Franczuk Ewelina
0
  3:11  1:11
Kieruzal Piotr
2
Śmiałek Maciej
1
  11:8  6:11  10:12
Kornowska Małgorzata
2
Bye
Pełczyński Adam
Shinnie Chris
2
  11:1  11:2
Dolata Szymon
0
Szymkowiak Mariusz
0
  1:11  8:11
Kleszcz Piotr
2
Szymanowski Marek
2
  11:9  11:9
Brzeski Maciej
0
Drążkowiak Sebastian
0
  8:11  4:11
Tyma Konrad
2
Andrzejczak Karol
2
  11:7  11:1
Mikołajczak Piotr
0
Kabaciński Maciej
0
  6:11  5:11
Przytuła Michał
2
Peukert Tomasz
2
  5:11  11:8  13:11
Kieruzal Piotr
1
Kornowska Małgorzata
3
WALKOVER
Pełczyński Adam
W
Shinnie Chris
2
  11:5  11:6
Kleszcz Piotr
0
Szymanowski Marek
0
  5:11  8:11
Tyma Konrad
2
Andrzejczak Karol
2
  11:5  4:11  14:12
Przytuła Michał
1
Peukert Tomasz
2
  12:10  11:8
Kornowska Małgorzata
0
Shinnie Chris
3
  11:7  11:6  11:6
Tyma Konrad
0
Andrzejczak Karol
0
  7:11  8:11  8:11
Peukert Tomasz
3
Shinnie Chris
3
  11:3  11:3  11:3
Peukert Tomasz
0
Shinnie Chris
Miejsca 3 - 4
Tyma Konrad
3
  11:7  11:8  11:6
Andrzejczak Karol
0
Tyma Konrad
Miejsca 5 - 8
Kleszcz Piotr
0
  7:11  9:11
Szymanowski Marek
2
Przytuła Michał
2
  11:3  11:13  11:8
Kornowska Małgorzata
1
Szymanowski Marek
W
WALKOVER
Przytuła Michał
3
Przytuła Michał
Miejsca 7 - 8
Kleszcz Piotr
2
  11:6  11:7
Kornowska Małgorzata
0
Kleszcz Piotr
Miejsca 9 - 16
Dolata Szymon
1
  11:9  6:11  5:11
Szymkowiak Mariusz
2
Brzeski Maciej
0
  6:11  2:11
Drążkowiak Sebastian
2
Mikołajczak Piotr
1
  11:4  6:11  14:16
Kabaciński Maciej
2
Kieruzal Piotr
3
WALKOVER
Pełczyński Adam
W
Szymkowiak Mariusz
0
  0:11  9:11
Drążkowiak Sebastian
2
Kabaciński Maciej
W
WALKOVER
Kieruzal Piotr
3
Drążkowiak Sebastian
1
  11:9  6:11  5:11
Kieruzal Piotr
2
Kieruzal Piotr
Miejsca 11 - 12
Szymkowiak Mariusz
Bye
Szymkowiak Mariusz
Miejsca 13 - 16
Dolata Szymon
2
  11:8  11:6
Brzeski Maciej
0
Mikołajczak Piotr
3
WALKOVER
Pełczyński Adam
W
Dolata Szymon
3
WALKOVER
Mikołajczak Piotr
W
Dolata Szymon
Miejsca 15 - 16
Brzeski Maciej
3
WALKOVER
Pełczyński Adam
W
Brzeski Maciej
Miejsca 17 - 32
Bye
Wysocki Tymoteusz
Zielak Jarosław
Bye
Bye
Kwaśniewska Karolina
Stolecki Paweł
Bye
Bye
Grala Paweł
Skąpski Bartłomiej
0
  6:11  7:11
Mazurkiewicz Piotr
2
Bye
Franczuk Ewelina
Śmiałek Maciej
Bye
Wysocki Tymoteusz
W
WALKOVER
Zielak Jarosław
3
Kwaśniewska Karolina
0
  8:11  7:11
Stolecki Paweł
2
Grala Paweł
1
  11:7  10:12  9:11
Mazurkiewicz Piotr
2
Franczuk Ewelina
3
WALKOVER
Śmiałek Maciej
W
Zielak Jarosław
2
  11:7  12:10
Stolecki Paweł
0
Mazurkiewicz Piotr
2
  11:3  11:3
Franczuk Ewelina
0
Zielak Jarosław
2
  11:2  11:2
Mazurkiewicz Piotr
0
Zielak Jarosław
Miejsca 19 - 20
Stolecki Paweł
2
  11:3  11:6
Franczuk Ewelina
0
Stolecki Paweł
Miejsca 21 - 24
Wysocki Tymoteusz
W
WALKOVER
Kwaśniewska Karolina
3
Grala Paweł
3
WALKOVER
Śmiałek Maciej
W
Kwaśniewska Karolina
0
  6:11  4:11
Grala Paweł
2
Grala Paweł
Miejsca 23 - 24
Wysocki Tymoteusz
W
WALKOVER
Śmiałek Maciej
3
Śmiałek Maciej
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Skąpski Bartłomiej
Bye
Bye
Bye
Bye
Skąpski Bartłomiej
Bye
Bye
Skąpski Bartłomiej
Skąpski Bartłomiej
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 05:43:33 26-09-2017