IMP Seniorów 2017 - DAMSKA


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
39 Rak SoniaRezerwowy Dobra 117
35 Stasik-Makowska EwelinaRezerwowy Kępno 45
36 Bogdanowicz KatarzynaRezerwowy Zielona Góra 46
38 Marcyniuk BeataRezerwowy 53
33 Wasilewska KingaRezerwowy Wrocław 42
37 Maskiewicz MałgorzataRezerwowy Wrocław 50
34 Jarzembowska MariaRezerwowy 44
17 Tyma KarinaPotwierdzony Gorzów Wlkp. 18 1
1 Kamińska MagdaPotwierdzony Bogatynia 1 2
3 Ryfa NataliaPotwierdzony Poznań 3 3
4 Szymaniak KingaPotwierdzony Poznań 4 4
6 Krzywicka PaulinaPotwierdzony Warszawa 7 5
5 Kornowska MałgorzataPotwierdzony Iława 6 6
16 Owcarz KatarzynaPotwierdzony Wrocław 17 7
2 Witkowska DominikaPotwierdzony Warszawa 2 8
15 Dominiak ZuzannaPotwierdzony Poznań 16 9
7 Ślipczyńska AlicjaPotwierdzony Kraków 8 10
10 Mohamed NaziaPotwierdzony Toruń 11 11
8 Grzechowiak DorotaPotwierdzony Poznań 9 12
9 Zawartka AnnaPotwierdzony Katowice 10 13
12 Waszkiewicz MagdalenaPotwierdzony Gdańsk 13 14
14 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 15 15
13 Sielska PaulinaPotwierdzony Wrocław 14 16
27 Tarkowska JuliaPotwierdzony Kraków 34 17
28 Kęsicka KarolinaPotwierdzony Kąty Węgierskie 35 18
30 Surdziel AleksandraPotwierdzony Poznań 37 19
11 Buczkowska EwaPotwierdzony Poznań 12 20
21 Świerczyńska MonikaPotwierdzony Warszawa 26 21
22 Wróblewska MagdaPotwierdzony Szczecin 29 22
20 Sawicka AgnieszkaPotwierdzony 39 23
18 Kaniewska EmiliaWalkover Warszawa 20 24
31 Sopińska PatrycjaPotwierdzony Warszawa 38 25
29 Wilińska JoannaPotwierdzony Warszawa 36 26
32 Pawlak IwonaPotwierdzony Szczecin 87 27
25 Obukowicz MonikaPotwierdzony Warszawa 32 28
24 Tomaszewska SylwiaPotwierdzony Wrocław 31 29
26 Kabacińska JulitaPotwierdzony 33 30
19 Skarbińska AgnieszkaPotwierdzony Bydgoszcz 21 31
23 Owczarek MałgorzataWalkover Łódź 30 32


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 15-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kamińska Magda
3
  11:4  11:7  11:2
Wróblewska Magda
0
Sopińska Patrycja
0
  1:11  3:11  3:11
Dominiak Zuzanna
3
Zawartka Anna
3
  14:12  11:6  11:8
Kęsicka Karolina
0
Owczarek Małgorzata
0
  3:11  7:11  3:11
Kornowska Małgorzata
3
Grzechowiak Dorota
3
  11:8  11:8  12:10
Surdziel Aleksandra
0
Obukowicz Monika
0
  3:11  9:11  6:11
Owcarz Katarzyna
3
Rzeszutko Małgorzata
3
  13:11  11:4  11:5
Tomaszewska Sylwia
0
Kaniewska Emilia
0
  10:12  4:11  3:11
Szymaniak Kinga
3
Ryfa Natalia
3
  11:5  11:2  11:3
Świerczyńska Monika
0
Kabacińska Julita
0
  11:13  5:11  9:11
Mohamed Nazia
3
Sielska Paulina
3
  11:7  11:7  11:6
Tarkowska Julia
0
Wilińska Joanna
0
  2:11  5:11  3:11
Krzywicka Paulina
3
Ślipczyńska Alicja
3
  11:1  11:2  11:3
Pawlak Iwona
0
Tyma Karina
3
  11:0  11:7  11:1
Buczkowska Ewa
0
Waszkiewicz Magdalena
3
  11:1  11:5  11:7
Sawicka Agnieszka
0
Skarbińska Agnieszka
0
  3:11  5:11  0:11
Witkowska Dominika
3
Kamińska Magda
3
  11:2  11:5  11:4
Dominiak Zuzanna
0
Zawartka Anna
0
  5:11  6:11  7:11
Kornowska Małgorzata
3
Grzechowiak Dorota
0
  7:11  3:11  10:12
Owcarz Katarzyna
3
Rzeszutko Małgorzata
0
  5:11  6:11  5:11
Szymaniak Kinga
3
Ryfa Natalia
3
  11:7  11:2  11:7
Mohamed Nazia
0
Sielska Paulina
0
  4:11  2:11  9:11
Krzywicka Paulina
3
Ślipczyńska Alicja
1
  11:7  1:11  4:11  4:11
Tyma Karina
3
Waszkiewicz Magdalena
0
  8:11  8:11  7:11
Witkowska Dominika
3
Kamińska Magda
3
  11:4  11:4  11:8
Kornowska Małgorzata
0
Owcarz Katarzyna
0
  11:13  5:11  9:11
Szymaniak Kinga
3
Ryfa Natalia
3
  10:12  11:3  13:11  11:2
Krzywicka Paulina
1
Tyma Karina
3
  8:11  11:6  11:4  11:5
Witkowska Dominika
1
Kamińska Magda
3
  11:5  11:3  11:1
Szymaniak Kinga
0
Ryfa Natalia
0
  4:11  8:11  9:11
Tyma Karina
3
Kamińska Magda
2
  11:4  2:11  11:7  6:11  7:11
Tyma Karina
3
Tyma Karina
Miejsca 3 - 4
Szymaniak Kinga
W
WALKOVER
Ryfa Natalia
3
Ryfa Natalia
Miejsca 5 - 8
Kornowska Małgorzata
3
  11:4  11:6  9:11  11:7
Owcarz Katarzyna
1
Krzywicka Paulina
3
  11:8  8:11  11:8  9:11  11:4
Witkowska Dominika
2
Kornowska Małgorzata
1
  12:14  15:13  0:11  9:11
Krzywicka Paulina
3
Krzywicka Paulina
Miejsca 7 - 8
Owcarz Katarzyna
3
WALKOVER
Witkowska Dominika
W
Owcarz Katarzyna
Miejsca 9 - 16
Dominiak Zuzanna
3
  11:3  7:11  11:7  11:6
Zawartka Anna
1
Grzechowiak Dorota
3
  10:12  6:11  11:6  11:9  11:4
Rzeszutko Małgorzata
2
Mohamed Nazia
3
  11:6  12:10  11:3
Sielska Paulina
0
Ślipczyńska Alicja
3
  11:4  11:8  11:5
Waszkiewicz Magdalena
0
Dominiak Zuzanna
3
  12:10  11:5  11:7
Grzechowiak Dorota
0
Mohamed Nazia
0
  5:11  4:11  6:11
Ślipczyńska Alicja
3
Dominiak Zuzanna
3
  6:11  8:11  11:6  11:9  11:8
Ślipczyńska Alicja
2
Dominiak Zuzanna
Miejsca 11 - 12
Grzechowiak Dorota
1
  8:11  5:11  13:11  8:11
Mohamed Nazia
3
Mohamed Nazia
Miejsca 13 - 16
Zawartka Anna
3
  11:5  12:10  4:11  11:5
Rzeszutko Małgorzata
1
Sielska Paulina
2
  11:9  5:11  5:11  13:11  8:11
Waszkiewicz Magdalena
3
Zawartka Anna
3
  5:11  11:7  6:11  11:8  11:7
Waszkiewicz Magdalena
2
Zawartka Anna
Miejsca 15 - 16
Rzeszutko Małgorzata
3
  11:6  11:7  11:5
Sielska Paulina
0
Rzeszutko Małgorzata
Miejsca 17 - 32
Wróblewska Magda
3
  11:8  11:5  11:2
Sopińska Patrycja
0
Kęsicka Karolina
3
  3:11  7:11  11:6  11:7  11:9
Owczarek Małgorzata
2
Surdziel Aleksandra
3
  11:4  11:8  11:4
Obukowicz Monika
0
Tomaszewska Sylwia
0
  6:11  2:11  2:11
Kaniewska Emilia
3
Świerczyńska Monika
3
  11:8  11:6  11:6
Kabacińska Julita
0
Tarkowska Julia
3
  11:4  11:5  11:3
Wilińska Joanna
0
Pawlak Iwona
0
  5:11  2:11  7:11
Buczkowska Ewa
3
Sawicka Agnieszka
3
  11:8  12:10  3:11  11:2
Skarbińska Agnieszka
1
Wróblewska Magda
2
  11:3  2:11  11:6  5:11  6:11
Kęsicka Karolina
3
Surdziel Aleksandra
3
  11:5  4:11  11:6  11:8
Kaniewska Emilia
1
Świerczyńska Monika
2
  11:4  11:8  6:11  8:11  6:11
Tarkowska Julia
3
Buczkowska Ewa
3
  11:9  11:6  11:0
Sawicka Agnieszka
0
Kęsicka Karolina
3
WALKOVER
Surdziel Aleksandra
W
Tarkowska Julia
3
  11:6  11:4  3:11  11:8
Buczkowska Ewa
1
Kęsicka Karolina
W
WALKOVER
Tarkowska Julia
3
Tarkowska Julia
Miejsca 19 - 20
Surdziel Aleksandra
3
  11:7  10:12  6:11  11:6  11:9
Buczkowska Ewa
2
Surdziel Aleksandra
Miejsca 21 - 24
Wróblewska Magda
3
WALKOVER
Kaniewska Emilia
W
Świerczyńska Monika
3
  11:7  11:8  11:6
Sawicka Agnieszka
0
Wróblewska Magda
0
  9:11  12:14  10:12
Świerczyńska Monika
3
Świerczyńska Monika
Miejsca 23 - 24
Bye
Kort B1, 13:30 10.06.2017
Sawicka Agnieszka
Sawicka Agnieszka
Miejsca 25 - 32
Sopińska Patrycja
3
WALKOVER
Owczarek Małgorzata
W
Obukowicz Monika
3
  16:14  11:7  5:11  11:8
Tomaszewska Sylwia
1
Kabacińska Julita
2
  7:11  11:8  9:11  11:4  9:11
Wilińska Joanna
3
Pawlak Iwona
3
  11:7  11:8  11:5
Skarbińska Agnieszka
0
Sopińska Patrycja
3
  4:11  11:8  11:7  10:12  11:3
Obukowicz Monika
2
Wilińska Joanna
3
  6:11  11:8  12:10  12:10
Pawlak Iwona
1
Sopińska Patrycja
3
  11:8  2:11  9:11  11:4  11:7
Wilińska Joanna
2
Sopińska Patrycja
Miejsca 27 - 28
Obukowicz Monika
W
WALKOVER
Pawlak Iwona
3
Pawlak Iwona
Miejsca 29 - 32
Bye
Kort B1, 10:00 10.06.2017
Tomaszewska Sylwia
Kabacińska Julita
3
  9:11  11:2  13:11  11:8
Skarbińska Agnieszka
1
Tomaszewska Sylwia
3
  11:4  11:5  11:9
Kabacińska Julita
0
Tomaszewska Sylwia
Miejsca 31 - 32
Bye
Kort B3, 14:00 10.06.2017
Skarbińska Agnieszka
Skarbińska Agnieszka
Stan na: 22:31:16 23-07-2017