IMP Seniorów 2017 - DAMSKA


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kamińska MagdaPotwierdzony Bogatynia 1
2 Witkowska DominikaPotwierdzony Warszawa 2
3 Ryfa NataliaPotwierdzony Poznań 3
4 Szymaniak KingaPotwierdzony Poznań 4
5 Kornowska MałgorzataPotwierdzony Iława 6
6 Krzywicka PaulinaPotwierdzony Warszawa 7
7 Ślipczyńska AlicjaPotwierdzony Kraków 8
8 Grzechowiak DorotaPotwierdzony Poznań 9
9 Zawartka AnnaPotwierdzony Katowice 10
10 Mohamed NaziaPotwierdzony Toruń 11
11 Buczkowska EwaPotwierdzony Poznań 12
12 Waszkiewicz MagdalenaPotwierdzony Gdańsk 13
13 Sielska PaulinaPotwierdzony Wrocław 14
14 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 15
15 Dominiak ZuzannaPotwierdzony Poznań 16
16 Owcarz KatarzynaPotwierdzony Wrocław 17
17 Tyma KarinaPotwierdzony Gorzów Wlkp. 18
18 Kaniewska EmiliaPotwierdzony Warszawa 20
19 Skarbińska AgnieszkaPotwierdzony Bydgoszcz 21
20 Honkisz AgnieszkaPotwierdzony Warszawa 24
21 Świerczyńska MonikaPotwierdzony Warszawa 26
22 Wróblewska MagdaPotwierdzony Szczecin 29
23 Owczarek MałgorzataPotwierdzony Łódź 30
24 Tomaszewska SylwiaPotwierdzony Wrocław 31
25 Obukowicz MonikaPotwierdzony Warszawa 32
26 Kabacińska JulitaPotwierdzony 33
27 Tarkowska JuliaPotwierdzony Kraków 34
28 Kęsicka KarolinaPotwierdzony Kąty Węgierskie 35
29 Wilińska JoannaPotwierdzony Warszawa 36
30 Surdziel AleksandraPotwierdzony Poznań 37
31 Sopińska PatrycjaPotwierdzony Warszawa 38
32 Pawlak IwonaPotwierdzony Szczecin 87
33 Sawicka AgnieszkaRezerwowy 39
34 Wasilewska KingaRezerwowy Wrocław 42
35 Jarzembowska MariaRezerwowy 44
36 Stasik-Makowska EwelinaRezerwowy Kępno 45
37 Bogdanowicz KatarzynaRezerwowy Zielona Góra 46
38 Maskiewicz MałgorzataRezerwowy Wrocław 50
39 Marcyniuk BeataRezerwowy 53
40 Rak SoniaRezerwowy Dobra 117


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 15-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kamińska Magda
0
Kort B1, 09:00 9.06.2017
Wróblewska Magda
0
Sopińska Patrycja
0
Kort B2, 09:00 9.06.2017
Dominiak Zuzanna
0
Zawartka Anna
0
Kort B3, 09:00 9.06.2017
Kęsicka Karolina
0
Owczarek Małgorzata
0
Kort B1, 09:30 9.06.2017
Kornowska Małgorzata
0
Grzechowiak Dorota
0
Kort B2, 09:30 9.06.2017
Surdziel Aleksandra
0
Obukowicz Monika
0
Kort B3, 09:30 9.06.2017
Owcarz Katarzyna
0
Rzeszutko Małgorzata
0
Kort B1, 10:00 9.06.2017
Tomaszewska Sylwia
0
Kaniewska Emilia
0
Kort B2, 10:00 9.06.2017
Szymaniak Kinga
0
Ryfa Natalia
0
Kort B3, 10:00 9.06.2017
Świerczyńska Monika
0
Kabacińska Julita
0
Kort B1, 10:30 9.06.2017
Mohamed Nazia
0
Sielska Paulina
0
Kort B2, 10:30 9.06.2017
Tarkowska Julia
0
Wilińska Joanna
0
Kort B3, 10:30 9.06.2017
Krzywicka Paulina
0
Ślipczyńska Alicja
0
Kort B1, 11:00 9.06.2017
Pawlak Iwona
0
Tyma Karina
0
Kort B2, 11:00 9.06.2017
Buczkowska Ewa
0
Waszkiewicz Magdalena
0
Kort B3, 11:00 9.06.2017
Honkisz Agnieszka
0
Skarbińska Agnieszka
0
Kort B2, 11:30 9.06.2017
Witkowska Dominika
0
Kort B1, 13:00 9.06.2017
Kort B2, 13:00 9.06.2017
Kort B1, 13:30 9.06.2017
Kort B2, 13:30 9.06.2017
Kort B1, 14:00 9.06.2017
Kort B2, 14:00 9.06.2017
Kort B1, 14:30 9.06.2017
Kort B2, 14:30 9.06.2017
Kort B2, 19:00 9.06.2017
Kort B1, 19:00 9.06.2017
Kort B1, 18:30 9.06.2017
Kort B2, 18:30 9.06.2017
Kort B2, 10:30 10.06.2017
Kort B2, 10:00 10.06.2017
Kort B2, 15:30 10.06.2017
Miejsca 3 - 4
Kort B2, 15:00 10.06.2017
Miejsca 5 - 8
Kort B1, 10:30 10.06.2017
Kort B3, 10:30 10.06.2017
Kort B2, 14:30 10.06.2017
Miejsca 7 - 8
Kort B2, 14:00 10.06.2017
Miejsca 9 - 16
Kort B1, 17:00 9.06.2017
Kort B2, 17:00 9.06.2017
Kort B1, 17:30 9.06.2017
Kort B2, 17:30 9.06.2017
Kort B1, 11:00 10.06.2017
Kort B2, 11:00 10.06.2017
Kort B1, 14:30 10.06.2017
Miejsca 11 - 12
Kort B1, 15:00 10.06.2017
Miejsca 13 - 16
Kort B3, 11:00 10.06.2017
Kort B3, 11:30 10.06.2017
Kort B3, 14:30 10.06.2017
Miejsca 15 - 16
Kort B3, 15:00 10.06.2017
Miejsca 17 - 32
Kort B3, 13:00 9.06.2017
Kort B3, 13:30 9.06.2017
Kort B3, 14:00 9.06.2017
Kort B3, 14:30 9.06.2017
Kort B1, 15:00 9.06.2017
Kort B2, 15:00 9.06.2017
Kort B3, 15:00 9.06.2017
Kort B3, 15:30 9.06.2017
Kort B3, 17:00 9.06.2017
Kort B3, 17:30 9.06.2017
Kort B1, 18:00 9.06.2017
Kort B2, 18:00 9.06.2017
Kort B1, 09:00 10.06.2017
Kort B2, 09:00 10.06.2017
Kort B1, 13:00 10.06.2017
Miejsca 19 - 20
Kort B2, 13:00 10.06.2017
Miejsca 21 - 24
Kort B3, 09:00 10.06.2017
Kort B1, 09:30 10.06.2017
Kort B3, 13:00 10.06.2017
Miejsca 23 - 24
Kort B1, 13:30 10.06.2017
Miejsca 25 - 32
Kort B3, 18:00 9.06.2017
Kort B3, 18:30 9.06.2017
Kort B3, 19:00 9.06.2017
Kort B3, 19:30 9.06.2017
Kort B2, 09:30 10.06.2017
Kort B3, 09:30 10.06.2017
Kort B2, 13:30 10.06.2017
Miejsca 27 - 28
Kort B3, 13:30 10.06.2017
Miejsca 29 - 32
Kort B1, 10:00 10.06.2017
Kort B3, 10:00 10.06.2017
Kort B1, 14:00 10.06.2017
Miejsca 31 - 32
Kort B3, 14:00 10.06.2017
Stan na: 16:52:32 26-05-2017