IMP Seniorów 2017 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii IMP

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
67 Korsak MikołajRezerwowy Bezrzecze 182
65 Włodarczyk SzymonRezerwowy Lublin 111
66 Żak MarcinRezerwowy Wrocław 125
68 Bok JakubRezerwowy Nowy Tomyśl 913
13 Stachowski ŁukaszPotwierdzony Warszawa 15 1
7 Pełczyński AdamPotwierdzony Poznań 9 2
1 Kotra MateuszPotwierdzony Rzeszów 1 3
6 Rykowski RafałPotwierdzony Wrocław 8 4
3 Atras PrzemysławPotwierdzony Kraków/Krasnystaw 3 5
4 Kotra MichałPotwierdzony Rzeszów 7 6
10 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 12 7
37 Jarota FilipPotwierdzony Przecław 44 8
2 Nowisz WojciechPotwierdzony Warszawa 2 9
16 Tyma KonradPotwierdzony Gorzów Wlkp. 20 10
9 Kaleta GrzegorzPotwierdzony Pińczów 21 11
11 Pyda AndrzejPotwierdzony Poznań 13 12
12 Kondratowicz ŁukaszPotwierdzony Warszawa 14 13
5 Wasilewski JakubPotwierdzony Zabrze 11 14
14 Kurek MichałPotwierdzony Szczecin 17 15
29 Machno ArturPotwierdzony Kraków 33 16
21 Szymanowski MarekPotwierdzony Poznań 38 17
27 Rusek StanisławPotwierdzony Kraków 31 18
18 Dominiak KamilPotwierdzony Warszawa 22 19
31 Karp AdamPotwierdzony Łódź 35 20
22 Rewilak BartoszPotwierdzony Kraków 26 21
32 Pytlowany JakubPotwierdzony Kraków 36 22
30 Andrzejczak KarolPotwierdzony Poznań 34 23
20 Gajewski GrzegorzWalkover Szczecin 24 24
26 Marszał AdrianPotwierdzony Kraków 30 25
45 Galant WojciechPotwierdzony Szczecin 54 26
15 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 18 27
23 Rogalski MikołajPotwierdzony Wrocław 27 28
25 Popko ŁukaszPotwierdzony Białystok 29 29
40 Daniluk RafałPotwierdzony Białystok 48 30
35 Jankowski MarekPotwierdzony Warszawa 41 31
19 Smuniewski MarcinWalkover Szczecin 100 32
8 Hemmerling PiotrPotwierdzony Poznań 10 33
64 Osojca MateuszPotwierdzony Szczecin 109 34
63 Giemza MikołajPotwierdzony Piekoszów 83 35
47 Skorek MateuszWalkover Elbląg 57 36
36 Górzyński BartoszPotwierdzony Łódź 43 37
51 Brzezicki JakubPotwierdzony 63 38
49 Szymczak MarcinPotwierdzony Siedlce 59 39
33 Sikora GrzegorzWalkover Sosnowiec 85 40
38 Przytuła MichałPotwierdzony Poznań 45 41
56 Laszuk MarcinPotwierdzony Bytom 69 42
41 Stachowiak JarosławPotwierdzony Sosnowiec 84 43
54 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań? 90 44
46 Kleszcz PiotrPotwierdzony Poznań 56 45
62 Michałowski KrzysztofPotwierdzony Lublin 79 46
59 Królewski EdwardPotwierdzony Białystok 72 47
42 Florczyk PawełWalkover Łódź 51 48
43 Jachimowicz MichałPotwierdzony Kraków 52 49
58 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 71 50
55 Kaleta BogusławPotwierdzony Zabierzów 68 51
28 Kowalski DominikWalkover Trójmiasto 32 52
57 Podgórski BartłomiejPotwierdzony Wrocław 70 53
44 Chomicki PiotrPotwierdzony Szczecin 53 54
48 Peukert TomaszPotwierdzony Poznań 58 55
50 Szczęsny SzymonWalkover Wrocław 62 56
52 Wilas DawidPotwierdzony Bolesławiec 64 57
34 Teichert MichałPotwierdzony Warszawa 89 58
17 Kapral DawidPotwierdzony Myszków 37 59
53 Przybitkowski KamilWalkover Bydgoszcz 65 60
61 Pilch MichałPotwierdzony Skawina 77 61
24 Grabowski MarcinWalkover Wrocław 28 62
39 Gnitecki PrzemysławPotwierdzony Warszawa 46 63
60 Ratigowski MarcinWalkover Warszawa 73 64


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 15-05-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kotra Mateusz
3
  11:1  11:3  11:3
Kaleta Bogusław
0
Przytuła Michał
2
  2:11  4:11  11:1  11:8  4:11
Marszał Adrian
3
Gajewski Grzegorz
3
  11:5  11:9  4:11  12:10
Górzyński Bartosz
1
Pilch Michał
0
  5:11  8:11  3:11
Kondratowicz Łukasz
3
Pyda Andrzej
3
  11:8  11:6  11:7
Kleszcz Piotr
0
Jankowski Marek
3
  11:7  18:16  11:5
Kapral Dawid
0
Szymanowski Marek
3
  11:9  11:2  11:8
Szczęsny Szymon
0
Jarota Filip
3
  11:5  7:11  11:9  5:11  11:9
Hemmerling Piotr
2
Pełczyński Adam
3
  11:5  11:4  11:7
Wilas Dawid
0
Sikora Grzegorz
0
  2:11  8:11  5:11
Rewilak Bartosz
3
Rogalski Mikołaj
3
  11:9  11:2  11:6
Stachowiak Jarosław
0
Podgórski Bartłomiej
0
  7:11  5:11  9:11
Kurek Michał
3
Tyma Konrad
3
  11:6  11:3  11:4
Giemza Mikołaj
0
Gnitecki Przemysław
0
  5:11  5:11  6:11
Dominiak Kamil
3
Popko Łukasz
3
  11:5  11:13  13:11  12:10
Królewski Edward
1
Soszka Stefan
0
  3:11  3:11  3:11
Atras Przemysław
3
Kotra Michał
3
  11:2  11:4  11:8
Ratigowski Marcin
0
Michałowski Krzysztof
0
  5:11  6:11  5:11
Rusek Stanisław
3
Smuniewski Marcin
3
  3:11  7:11  11:7  11:3  15:13
Peukert Tomasz
2
Osojca Mateusz
0
  15:17  5:11  3:11
Kaleta Grzegorz
3
Przybysz Grzegorz
3
  14:12  12:10  9:11  11:8
Przybitkowski Kamil
1
Brzezicki Jakub
2
  10:12  9:11  11:3  11:4  6:11
Machno Artur
3
Andrzejczak Karol
3
  11:13  12:10  11:9  11:9
Kabaciński Maciej
1
Jachimowicz Michał
0
  1:11  8:11  9:11
Rykowski Rafał
3
Wasilewski Jakub
3
  11:4  11:9  11:7
Skorek Mateusz
0
Galant Wojciech
3
  13:11  11:6  8:11  11:9
Kowalski Dominik
1
Karp Adam
3
  9:11  11:5  11:7  11:5
Laszuk Marcin
1
Teichert Michał
1
  12:10  3:11  6:11  6:11
Stachowski Łukasz
3
Matejski Tomasz
3
  11:0  11:9  11:4
Chomicki Piotr
0
Florczyk Paweł
0
  3:11  5:11  2:11
Pytlowany Jakub
3
Grabowski Marcin
1
  5:11  11:7  9:11  4:11
Daniluk Rafał
3
Szymczak Marcin
0
  6:11  10:12  7:11
Nowisz Wojciech
3
Kotra Mateusz
3
  11:8  11:7  11:9
Marszał Adrian
0
Gajewski Grzegorz
0
  8:11  8:11  4:11
Kondratowicz Łukasz
3
Pyda Andrzej
3
  9:11  11:6  11:6  13:11
Jankowski Marek
1
Szymanowski Marek
1
  8:11  9:11  11:6  10:12
Jarota Filip
3
Pełczyński Adam
3
  11:5  7:11  11:5  11:6
Rewilak Bartosz
1
Rogalski Mikołaj
1
  11:8  5:11  6:11  3:11
Kurek Michał
3
Tyma Konrad
3
  11:7  11:2  11:5
Dominiak Kamil
0
Popko Łukasz
0
  9:11  15:17  8:11
Atras Przemysław
3
Kotra Michał
3
  11:7  11:9  11:4
Rusek Stanisław
0
Smuniewski Marcin
0
  5:11  5:11  5:11
Kaleta Grzegorz
3
Przybysz Grzegorz
2
  11:4  9:11  9:11  11:4  9:11
Machno Artur
3
Andrzejczak Karol
0
  7:11  4:11  5:11
Rykowski Rafał
3
Wasilewski Jakub
3
  9:11  11:6  5:11  11:4  11:2
Galant Wojciech
2
Karp Adam
1
  9:11  6:11  11:4  11:13
Stachowski Łukasz
3
Matejski Tomasz
3
  11:8  11:4  11:6
Pytlowany Jakub
0
Daniluk Rafał
0
  9:11  10:12  0:11
Nowisz Wojciech
3
Kotra Mateusz
3
  11:2  9:11  11:5  11:6
Kondratowicz Łukasz
1
Pyda Andrzej
2
  7:11  11:8  9:11  11:5  8:11
Jarota Filip
3
Pełczyński Adam
3
  11:4  12:10  13:11
Kurek Michał
0
Tyma Konrad
1
  9:11  11:7  7:11  5:11
Atras Przemysław
3
Kotra Michał
3
  11:3  11:8  11:4
Kaleta Grzegorz
0
Machno Artur
0
  3:11  4:11  5:11
Rykowski Rafał
3
Wasilewski Jakub
1
  9:11  11:9  6:11  4:11
Stachowski Łukasz
3
Matejski Tomasz
3
  11:9  5:11  11:8  2:11  11:8
Nowisz Wojciech
2
Kotra Mateusz
3
  11:4  11:4  11:4
Jarota Filip
0
Pełczyński Adam
3
  12:10  2:11  11:7  5:11  11:9
Atras Przemysław
2
Kotra Michał
2
  6:11  7:11  11:9  11:9  6:11
Rykowski Rafał
3
Stachowski Łukasz
3
  14:12  11:7  15:13
Matejski Tomasz
0
Kotra Mateusz
0
  4:11  8:11  7:11
Pełczyński Adam
3
Rykowski Rafał
2
  6:11  9:11  11:6  11:4  8:11
Stachowski Łukasz
3
Pełczyński Adam
1
  4:11  7:11  11:6  5:11
Stachowski Łukasz
3
Stachowski Łukasz
Miejsca 3 - 4
Kotra Mateusz
3
  11:8  11:8  11:5
Rykowski Rafał
0
Kotra Mateusz
Miejsca 5 - 8
Jarota Filip
0
  4:11  7:11  6:11
Atras Przemysław
3
Kotra Michał
3
  8:11  11:4  9:11  11:9  11:8
Matejski Tomasz
2
Atras Przemysław
3
  11:9  11:6  11:6
Kotra Michał
0
Atras Przemysław
Miejsca 7 - 8
Jarota Filip
1
  11:9  10:12  8:11  5:11
Matejski Tomasz
3
Matejski Tomasz
Miejsca 9 - 16
Kondratowicz Łukasz
1
  11:7  9:11  5:11  13:15
Pyda Andrzej
3
Kurek Michał
0
  8:11  7:11  2:11
Tyma Konrad
3
Kaleta Grzegorz
3
  13:11  11:3  11:5
Machno Artur
0
Wasilewski Jakub
1
  15:17  11:9  6:11  6:11
Nowisz Wojciech
3
Pyda Andrzej
1
  6:11  13:11  3:11  5:11
Tyma Konrad
3
Kaleta Grzegorz
2
  8:11  9:11  11:8  16:14  9:11
Nowisz Wojciech
3
Tyma Konrad
1
  7:11  10:12  11:3  6:11
Nowisz Wojciech
3
Nowisz Wojciech
Miejsca 11 - 12
Pyda Andrzej
2
  11:9  10:12  11:7  7:11  9:11
Kaleta Grzegorz
3
Kaleta Grzegorz
Miejsca 13 - 16
Kondratowicz Łukasz
3
  11:9  10:12  11:4  11:8
Kurek Michał
1
Machno Artur
0
  6:11  12:14  7:11
Wasilewski Jakub
3
Kondratowicz Łukasz
3
  11:5  11:7  9:11  11:9
Wasilewski Jakub
1
Kondratowicz Łukasz
Miejsca 15 - 16
Kurek Michał
3
  11:9  11:7  11:4
Machno Artur
0
Kurek Michał
Miejsca 17 - 32
Marszał Adrian
2
  10:12  8:11  11:4  11:5  4:11
Gajewski Grzegorz
3
Jankowski Marek
1
  6:11  11:9  5:11  6:11
Szymanowski Marek
3
Rewilak Bartosz
3
  11:8  11:6  11:4
Rogalski Mikołaj
0
Dominiak Kamil
3
  11:6  11:5  11:7
Popko Łukasz
0
Rusek Stanisław
3
  11:9  11:3  11:5
Smuniewski Marcin
0
Przybysz Grzegorz
0
  10:12  6:11  6:11
Andrzejczak Karol
3
Galant Wojciech
1
  7:11  9:11  14:12  7:11
Karp Adam
3
Pytlowany Jakub
3
  11:8  12:10  11:9
Daniluk Rafał
0
Gajewski Grzegorz
2
  11:8  11:4  5:11  14:16  5:11
Szymanowski Marek
3
Rewilak Bartosz
1
  9:11  7:11  11:8  4:11
Dominiak Kamil
3
Rusek Stanisław
3
  11:6  11:8  11:4
Andrzejczak Karol
0
Karp Adam
3
  11:8  11:6  3:11  11:5
Pytlowany Jakub
1
Szymanowski Marek
3
  11:7  13:11  11:6
Dominiak Kamil
0
Rusek Stanisław
3
  5:11  15:13  11:4  9:11  11:6
Karp Adam
2
Szymanowski Marek
3
  11:7  12:10  11:3
Rusek Stanisław
0
Szymanowski Marek
Miejsca 19 - 20
Dominiak Kamil
3
  12:10  11:9  12:10
Karp Adam
0
Dominiak Kamil
Miejsca 21 - 24
Gajewski Grzegorz
W
WALKOVER
Rewilak Bartosz
3
Andrzejczak Karol
1
  11:6  8:11  9:11  9:11
Pytlowany Jakub
3
Rewilak Bartosz
3
  11:5  11:5  11:9
Pytlowany Jakub
0
Rewilak Bartosz
Miejsca 23 - 24
Bye
Kort 2, 15:40 10.06.2017
Andrzejczak Karol
Andrzejczak Karol
Miejsca 25 - 32
Marszał Adrian
3
  11:5  11:9  12:14  11:6
Jankowski Marek
1
Rogalski Mikołaj
3
  9:11  11:5  11:7  11:9
Popko Łukasz
1
Smuniewski Marcin
1
  10:12  12:10  8:11  12:14
Przybysz Grzegorz
3
Galant Wojciech
3
  11:5  11:1  11:1
Daniluk Rafał
0
Marszał Adrian
3
  11:6  11:5  11:3
Rogalski Mikołaj
0
Przybysz Grzegorz
0
  4:11  3:11  7:11
Galant Wojciech
3
Marszał Adrian
3
  13:11  11:7  4:11  11:8
Galant Wojciech
1
Marszał Adrian
Miejsca 27 - 28
Rogalski Mikołaj
0
  4:11  9:11  4:11
Przybysz Grzegorz
3
Przybysz Grzegorz
Miejsca 29 - 32
Jankowski Marek
1
  8:11  11:9  9:11  9:11
Popko Łukasz
3
Smuniewski Marcin
1
  5:11  11:9  2:11  6:11
Daniluk Rafał
3
Popko Łukasz
3
  11:6  3:11  3:11  13:11  11:8
Daniluk Rafał
2
Popko Łukasz
Miejsca 31 - 32
Jankowski Marek
3
WALKOVER
Smuniewski Marcin
W
Jankowski Marek
Miejsca 33 - 64
Kaleta Bogusław
0
  8:11  5:11  9:11
Przytuła Michał
3
Górzyński Bartosz
3
  11:7  14:12  3:11  11:3
Pilch Michał
1
Kleszcz Piotr
3
  10:12  11:9  5:11  11:4  11:9
Kapral Dawid
2
Szczęsny Szymon
0
  5:11  3:11  8:11
Hemmerling Piotr
3
Wilas Dawid
1
  3:11  7:11  11:8  10:12
Sikora Grzegorz
3
Stachowiak Jarosław
3
  11:8  11:4  9:11  11:8
Podgórski Bartłomiej
1
Giemza Mikołaj
3
  11:8  11:9  11:9
Gnitecki Przemysław
0
Królewski Edward
3
  11:5  11:5  14:12
Soszka Stefan
0
Ratigowski Marcin
2
  6:11  9:11  12:10  11:7  5:11
Michałowski Krzysztof
3
Peukert Tomasz
1
  11:7  6:11  1:11  6:11
Osojca Mateusz
3
Przybitkowski Kamil
1
  8:11  13:11  6:11  4:11
Brzezicki Jakub
3
Kabaciński Maciej
3
  11:5  6:11  11:0  11:6
Jachimowicz Michał
1
Skorek Mateusz
3
  11:7  11:8  11:2
Kowalski Dominik
0
Laszuk Marcin
3
  12:10  9:11  11:6  11:8
Teichert Michał
1
Chomicki Piotr
1
  10:12  9:11  11:8  9:11
Florczyk Paweł
3
Grabowski Marcin
1
  6:11  11:13  11:6  8:11
Szymczak Marcin
3
Przytuła Michał
0
  10:12  9:11  7:11
Górzyński Bartosz
3
Kleszcz Piotr
2
  11:6  9:11  11:8  9:11  9:11
Hemmerling Piotr
3
Sikora Grzegorz
3
  12:10  7:11  11:6  15:13
Stachowiak Jarosław
1
Giemza Mikołaj
3
  12:10  12:10  4:11  7:11  11:7
Królewski Edward
2
Michałowski Krzysztof
0
  4:11  7:11  8:11
Osojca Mateusz
3
Brzezicki Jakub
3
  10:12  11:8  11:7  11:8
Kabaciński Maciej
1
Skorek Mateusz
3
  11:6  11:9  11:5
Laszuk Marcin
0
Florczyk Paweł
1
  10:12  11:7  4:11  3:11
Szymczak Marcin
3
Górzyński Bartosz
0
  8:11  4:11  9:11
Hemmerling Piotr
3
Sikora Grzegorz
1
  9:11  12:10  3:11  9:11
Giemza Mikołaj
3
Osojca Mateusz
3
  11:8  11:5  11:3
Brzezicki Jakub
0
Skorek Mateusz
3
  11:7  11:4  11:8
Szymczak Marcin
0
Hemmerling Piotr
3
  11:8  11:8  11:9
Giemza Mikołaj
0
Osojca Mateusz
3
  8:11  12:14  11:5  11:7  11:7
Skorek Mateusz
2
Hemmerling Piotr
3
  11:7  11:3  11:4
Osojca Mateusz
0
Hemmerling Piotr
Miejsca 35 - 36
Giemza Mikołaj
3
WALKOVER
Skorek Mateusz
W
Giemza Mikołaj
Miejsca 37 - 40
Górzyński Bartosz
3
WALKOVER
Sikora Grzegorz
W
Brzezicki Jakub
3
  11:13  11:4  11:5  11:8
Szymczak Marcin
1
Górzyński Bartosz
3
  12:10  11:9  5:11  11:9
Brzezicki Jakub
1
Górzyński Bartosz
Miejsca 39 - 40
Bye
Kort 4, 15:40 10.06.2017
Szymczak Marcin
Szymczak Marcin
Miejsca 41 - 48
Przytuła Michał
3
  11:5  7:11  11:8  11:2
Kleszcz Piotr
1
Stachowiak Jarosław
3
  11:8  8:11  11:13  11:3  11:7
Królewski Edward
2
Michałowski Krzysztof
2
  11:6  11:6  9:11  3:11  9:11
Kabaciński Maciej
3
Laszuk Marcin
3
  11:9  11:5  11:6
Florczyk Paweł
0
Przytuła Michał
3
  11:8  11:4  9:11  11:8
Stachowiak Jarosław
1
Kabaciński Maciej
1
  9:11  5:11  11:8  8:11
Laszuk Marcin
3
Przytuła Michał
3
  9:11  13:11  17:15  11:9
Laszuk Marcin
1
Przytuła Michał
Miejsca 43 - 44
Stachowiak Jarosław
3
  14:12  7:11  11:8  12:10
Kabaciński Maciej
1
Stachowiak Jarosław
Miejsca 45 - 48
Kleszcz Piotr
3
  11:5  11:7  7:11  11:4
Królewski Edward
1
Michałowski Krzysztof
3
WALKOVER
Florczyk Paweł
W
Kleszcz Piotr
3
  9:11  11:4  11:0  11:6
Michałowski Krzysztof
1
Kleszcz Piotr
Miejsca 47 - 48
Królewski Edward
Kort 4, 17:00 10.06.2017
Bye
Królewski Edward
Miejsca 49 - 64
Kaleta Bogusław
3
  11:8  11:6  11:8
Pilch Michał
0
Kapral Dawid
2
  4:11  9:11  11:6  11:7  9:11
Szczęsny Szymon
3
Wilas Dawid
1
  5:11  11:6  8:11  6:11
Podgórski Bartłomiej
3
Gnitecki Przemysław
1
  7:11  11:7  8:11  6:11
Soszka Stefan
3
Ratigowski Marcin
W
WALKOVER
Peukert Tomasz
3
Przybitkowski Kamil
1
  11:4  8:11  4:11  11:13
Jachimowicz Michał
3
Kowalski Dominik
3
  11:2  11:9  13:11
Teichert Michał
0
Chomicki Piotr
3
  11:4  11:4  15:13
Grabowski Marcin
0
Kaleta Bogusław
3
  12:10  11:8  11:9
Szczęsny Szymon
0
Podgórski Bartłomiej
1
  11:8  2:11  10:12  9:11
Soszka Stefan
3
Peukert Tomasz
0
  7:11  5:11  6:11
Jachimowicz Michał
3
Kowalski Dominik
3
  9:11  9:11  11:7  11:6  11:5
Chomicki Piotr
2
Kaleta Bogusław
2
  11:7  8:11  11:9  1:11  5:11
Soszka Stefan
3
Jachimowicz Michał
3
  6:11  15:13  11:4  11:8
Kowalski Dominik
1
Soszka Stefan
0
  7:11  9:11  8:11
Jachimowicz Michał
3
Jachimowicz Michał
Miejsca 51 - 52
Kaleta Bogusław
3
WALKOVER
Kowalski Dominik
W
Kaleta Bogusław
Miejsca 53 - 56
Szczęsny Szymon
1
  10:12  11:8  8:11  1:11
Podgórski Bartłomiej
3
Peukert Tomasz
0
  3:11  6:11  3:11
Chomicki Piotr
3
Podgórski Bartłomiej
3
  11:6  6:11  7:11  11:7  11:7
Chomicki Piotr
2
Podgórski Bartłomiej
Miejsca 55 - 56
Szczęsny Szymon
W
WALKOVER
Peukert Tomasz
3
Peukert Tomasz
Miejsca 57 - 64
Pilch Michał
1
  12:10  7:11  6:11  4:11
Kapral Dawid
3
Wilas Dawid
3
  11:5  11:9  12:10
Gnitecki Przemysław
0
Bye
Kort 3, 19:40 9.06.2017
Przybitkowski Kamil
Teichert Michał
3
  14:16  11:6  9:11  11:7  11:6
Grabowski Marcin
2
Kapral Dawid
0
  9:11  4:11  10:12
Wilas Dawid
3
Przybitkowski Kamil
0
  10:12  8:11  0:11
Teichert Michał
3
Wilas Dawid
3
WALKOVER
Teichert Michał
W
Wilas Dawid
Miejsca 59 - 60
Kapral Dawid
3
WALKOVER
Przybitkowski Kamil
W
Kapral Dawid
Miejsca 61 - 64
Pilch Michał
3
  11:7  7:11  11:9  11:8
Gnitecki Przemysław
1
Bye
Kort 4, 13:40 10.06.2017
Grabowski Marcin
Pilch Michał
3
WALKOVER
Grabowski Marcin
W
Pilch Michał
Miejsca 63 - 64
Gnitecki Przemysław
Kort 4, 19:40 10.06.2017
Bye
Gnitecki Przemysław
Stan na: 04:15:54 19-11-2017