Najdłuższy mecz

BU 9BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 9GU 11GU 13GU 17
30"57'Grobel Michał1
Lohmann Szymon3
30"38'Lohmann Mateusz3
Ładny Daniel2
28"40'Lohmann Mateusz3
Iwan Wojciech2
20"55'Grobel Michał3
Iwan Wojciech1
18"59'Ładny Daniel1
Iwan Wojciech3
18"10'Lohmann Szymon3
Iwan Wojciech0
16"3'Grobel Michał3
Lohmann Mateusz0
16"3'Chudyk Igor0
Lohmann Szymon3
16"1'Grobel Michał3
Ładny Daniel0
13"24'Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
33"46'Kozicki Michał2
Lohmann Mateusz3
31"14'Stawarski Michał2
Anisiewicz Igor3
28"39'Nogawka Maciej2
Lohmann Szymon3
27"56'Czaplicki Mikołaj2
Nogawka Maciej3
27"34'Zemojcin Jan3
Przybył Igor2
25"41'Michniewicz Franciszek1
Samborski Jan3
25"19'Campbell Bruno3
Kozicki Michał2
23"18'Lohmann Mateusz1
Juźwiak Maksymilian3
23"14'Michniewicz Franciszek3
Anisiewicz Igor1
22"55'Maciejewski Szymon1
Lohmann Mateusz3
48"15'Marcinkowski Łukasz2
Krysiak Leon3
36"32'Marcinkowski Łukasz3
Kozik Aleksander1
33"31'Zugaj Przemysław3
Becella Tymon2
33"13'Jakubiec Antek2
Celm Maksymilian3
30"32'Szymański Mikołaj2
Sieradzan Wojciech 3
28"32'Szopiak Jakub1
Celm Maksymilian3
27"11'Sienkiewicz Michał3
Nagalski Jakub2
26"50'Szopiak Jakub3
Kazanowski Nikodem1
26"29'Kazanowski Nikodem1
Sieradzan Wojciech 3
25"44'Zugaj Przemysław2
Filipiak Filip3
49"7'Krawczyk Tobiasz2
Dyczkowski Jakub3
42"43'Dyczkowski Jakub3
Moncznik Mikołaj2
34"18'Fordoński Aleksander2
Lipski Kajetan3
29"21'Gogol Jakub1
Pytlowany Jakub3
28"25'Lipski Kajetan3
Klimowicz Dawid1
28"18'Dobrzyński Wojciech1
Klimowicz Dawid3
28"13'Dyczkowski Jakub1
Dobrzyński Wojciech3
27"37'Woziwodzki Jakub3
Klimowicz Dawid0
24"59'Woziwodzki Jakub1
Fordoński Aleksander3
24"10'Moncznik Mikołaj3
Durkalec Michał1
40"28'Kuliński Wojciech3
Sikorski Marcin2
37"16'Janasiewicz Robert3
Grochowski Patryk2
33"21'Janasiewicz Robert2
Dybioch Leon3
32"41'Pol Kamil3
Pol Jakub1
28"59'Kuliński Wojciech1
Giemza Mikołaj3
28"13'Fordoński Jakub1
Felbór Tytus3
26"27'Giemza Mikołaj0
Jarota Filip3
24"18'Nowak Piotr3
Korsak Mikołaj0
24"4'Jarota Filip3
Nowak Piotr0
23"43'Sikorski Marcin3
Korsak Mikołaj1
55"52'Szewczyk Mateusz2
Osojca Mateusz3
49"2'Rewilak Bartosz2
Wielgus Maksymilian3
40"38'Szewczyk Mateusz2
Przybitkowski Kamil3
27"2'Wielgus Maksymilian3
Przybitkowski Kamil0
25"48'Szewczyk Mateusz3
Forreiter Maciej0
24"48'Osojca Mateusz0
Wielgus Maksymilian3
24"35'Rewilak Bartosz3
Szabelski Mateusz0
23"52'Rewilak Bartosz3
Hrycaj Marcin0
23"24'Forreiter Maciej0
Rewilak Bartosz3
21"26'Forreiter Maciej3
Kraczkowski Damian0
23"43'Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja1
14"21'Czerkas Anna3
Góra Zuzanna0
12"32'Kuratczyk Ewa0
Czerkas Anna3
10"59'Czerkas Anna3
Wilk Alicja0
9"52'Wilk Alicja0
Mierzejewska Natalia3
9"33'Kuratczyk Ewa0
Mierzejewska Natalia3
9"8'Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
8"47'Kuratczyk Ewa0
Góra Zuzanna3
19"44'Mierzejewska Natalia2
Ziąbska Melania1
19"40'Maziuk Maja3
Otrząsek Tola0
17"8'Zimecka Weronika3
Grycewicz Oliwia0
15"16'Maziuk Maja3
Mierzejewska Natalia0
14"21'Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania0
12"30'Maziuk Maja3
Zimecka Weronika0
11"32'Czerkas Anna0
Mierzejewska Natalia3
11"14'Mierzejewska Natalia3
Góra Zuzanna0
10"9'Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
9"54'Otrząsek Tola3
Grycewicz Oliwia0
30"2'Trojanowicz Aleksandra3
Duszyńska Oliwia2
27"41'Góra Jagoda3
Tomczyk Aleksandra1
26"44'Jułga Weronika3
Parafiniuk Zofia2
25"53'Jułga Weronika2
Mizgała Zofia3
25"31'Trojanowicz Aleksandra2
Urbańska Weronika3
24"48'Góra Jagoda3
Gałwa Aleksandra1
15"46'Urbańska Weronika0
Tomczyk Aleksandra3
15"20'Jułga Weronika3
Wilk Joanna0
14"44'Urbańska Weronika3
Wilk Joanna0
14"33'Trojanowicz Aleksandra0
Parafiniuk Zofia3
29"59'Górecka Aleksandra3
Hyżyk Aleksandra2
29"43'Czekaj Natalia3
Burak Aleksandra2
28"39'Rak Sonia1
Burak Aleksandra3
21"46'Burak Julia3
Hyżyk Aleksandra1
21"35'Lubińska Dominika3
Sikora Marta1
21"30'Sikora Marta3
Górecka Aleksandra0
19"9'Rak Sonia3
Burak Julia1
17"26'Górecka Aleksandra0
Rak Sonia3
15"27'Hyżyk Aleksandra0
Czekaj Natalia3
14"53'Lubińska Dominika3
Burak Julia0

Najdłużej na korcie

BU 9BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 9GU 11GU 13GU 17
Lohmann Mateusz79"45'
Iwan Wojciech78"52'
Grobel Michał77"46'
Lohmann Szymon65"17'
Ładny Daniel53"13'
Chudyk Igor39"33'
Lohmann Mateusz85"55'
Lohmann Szymon72"53'
Nogawka Maciej66"59'
Anisiewicz Igor64"21'
Campbell Bruno63"16'
Maciejewski Szymon61"26'
Przybył Igor61"18'
Czaplicki Mikołaj59"39'
Stawarski Michał58"4'
Michniewicz Franciszek57"35'
Marcinkowski Łukasz94"12'
Celm Maksymilian89"44'
Sieradzan Wojciech 87"46'
Szopiak Jakub85"5'
Krysiak Leon79"48'
Kozik Aleksander76"44'
Breczko Bartłomiej76"9'
Becella Tymon70"37'
Jakubiec Antek69"48'
Zugaj Przemysław69"30'
Dyczkowski Jakub115"8'
Krawczyk Tobiasz93"56'
Moncznik Mikołaj84"40'
Lipski Kajetan83"43'
Klimowicz Dawid79"59'
Woziwodzki Jakub79"19'
Dobrzyński Wojciech77"32'
Fordoński Aleksander71"18'
Gogol Jakub67"14'
Figarski Jan63"41'
Kuliński Wojciech88"43'
Janasiewicz Robert86"44'
Sikorski Marcin85"25'
Giemza Mikołaj80"46'
Nowak Piotr77"10'
Dybioch Leon75"17'
Felbór Tytus70"54'
Fordoński Jakub68"54'
Trojanowicz Jakub68"10'
Jarota Filip66"43'
Szewczyk Mateusz103"18'
Rewilak Bartosz102"41'
Wielgus Maksymilian86"20'
Osojca Mateusz84"36'
Przybitkowski Kamil70"32'
Forreiter Maciej60"24'
Hrycaj Marcin52"38'
Kraczkowski Damian49"56'
Szabelski Mateusz20"5'
Wilk Alicja42"54'
Kuratczyk Ewa41"1'
Czerkas Anna28"55'
Góra Zuzanna25"37'
Mierzejewska Natalia15"39'
Mierzejewska Natalia41"41'
Maziuk Maja36"30'
Otrząsek Tola34"46'
Zimecka Weronika32"40'
Ziąbska Melania25"39'
Grycewicz Oliwia22"44'
Góra Zuzanna16"28'
Czerkas Anna7"46'
Jułga Weronika61"24'
Urbańska Weronika56"1'
Trojanowicz Aleksandra54"55'
Góra Jagoda52"28'
Tomczyk Aleksandra46"46'
Filipkowska Alicja42"49'
Mizgała Zofia39"0'
Gałwa Aleksandra38"17'
Wilk Joanna34"50'
Duszyńska Oliwia33"11'
Górecka Aleksandra55"39'
Burak Aleksandra53"55'
Hyżyk Aleksandra52"24'
Sikora Marta51"17'
Rak Sonia50"28'
Czekaj Natalia47"8'
Lubińska Dominika45"32'
Burak Julia41"27'
Grzechowiak Natasza20"14'
Polacka Magdalena19"6'

Czas setów

WSZYSTKIEBU 9BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 9GU 11GU 13GU 17

3617 min
12 s



60 h 17 min 12 s

197 min 13 s

7"24'
3 set
Grobel Michał1
Lohmann Szymon3
6"55'
1 set
Grobel Michał1
Lohmann Szymon3
6"19'
5 set
Lohmann Mateusz3
Ładny Daniel2
6"6'
3 set
Grobel Michał3
Ładny Daniel0
5"53'
4 set
Grobel Michał1
Lohmann Szymon3
5"40'
5 set
Lohmann Mateusz3
Iwan Wojciech2
5"32'
2 set
Lohmann Szymon3
Iwan Wojciech0
5"26'
4 set
Lohmann Mateusz3
Iwan Wojciech2
5"14'
2 set
Chudyk Igor0
Lohmann Szymon3
5"12'
3 set
Lohmann Mateusz3
Iwan Wojciech2

627 min 50 s

7"31'
2 set
Samborski Jan3
Krysiak Karol0
6"51'
1 set
Nogawka Maciej2
Lohmann Szymon3
6"28'
3 set
Stawarski Michał2
Anisiewicz Igor3
6"10'
2 set
Dębicki Maciej3
Łysiak Igor1
6"3'
5 set
Kozicki Michał2
Lohmann Mateusz3
5"59'
2 set
Michniewicz Franciszek3
Anisiewicz Igor1
5"59'
1 set
Solawa Jakub0
Lohmann Szymon3
5"49'
1 set
Michniewicz Franciszek1
Samborski Jan3
5"46'
3 set
Samborski Jan3
Krysiak Karol0
5"43'
3 set
Przybył Igor0
Białojański Krzysztof3

717 min 2 s

10"36'
2 set
Marcinkowski Łukasz2
Krysiak Leon3
9"43'
2 set
Marcinkowski Łukasz3
Kozik Aleksander1
8"41'
5 set
Marcinkowski Łukasz2
Krysiak Leon3
8"40'
3 set
Szopiak Jakub1
Celm Maksymilian3
8"6'
1 set
Marcinkowski Łukasz3
Kozik Aleksander1
7"32'
3 set
Marcinkowski Łukasz3
Kozik Aleksander1
7"22'
1 set
Marcinkowski Łukasz2
Krysiak Leon3
6"47'
2 set
Szopiak Jakub3
Dzido Tymoteusz0
6"43'
3 set
Krysiak Leon3
Marcinkowski Mateusz0
6"42'
1 set
Fojtuch Oliwier3
Winter Alex1

565 min 35 s

11"17'
4 set
Dyczkowski Jakub3
Moncznik Mikołaj2
10"50'
4 set
Krawczyk Tobiasz2
Dyczkowski Jakub3
10"9'
5 set
Dyczkowski Jakub3
Moncznik Mikołaj2
9"23'
3 set
Krawczyk Tobiasz2
Dyczkowski Jakub3
8"59'
3 set
Woziwodzki Jakub3
Klimowicz Dawid0
8"40'
1 set
Woziwodzki Jakub3
Klimowicz Dawid0
8"12'
4 set
Dyczkowski Jakub1
Dobrzyński Wojciech3
8"0'
2 set
Krawczyk Tobiasz2
Dyczkowski Jakub3
7"52'
1 set
Hernas Nataniel0
Woziwodzki Jakub3
7"51'
3 set
Dyczkowski Jakub1
Dobrzyński Wojciech3

543 min 55 s

11"5'
3 set
Giemza Mikołaj0
Jarota Filip3
10"39'
5 set
Kuliński Wojciech3
Sikorski Marcin2
8"55'
1 set
Pol Kamil3
Pol Jakub1
8"43'
3 set
Jarota Filip3
Nowak Piotr0
8"27'
5 set
Janasiewicz Robert3
Grochowski Patryk2
8"13'
2 set
Nowak Piotr3
Korsak Mikołaj0
7"51'
3 set
Trojanowicz Jakub0
Nowak Piotr3
7"38'
1 set
Giemza Mikołaj0
Jarota Filip3
7"33'
3 set
Kuliński Wojciech1
Giemza Mikołaj3
7"27'
2 set
Fordoński Jakub3
Trojanowicz Jakub0

315 min 15 s

13"15'
4 set
Szewczyk Mateusz2
Osojca Mateusz3
11"25'
5 set
Rewilak Bartosz2
Wielgus Maksymilian3
11"11'
3 set
Forreiter Maciej0
Rewilak Bartosz3
10"49'
2 set
Szewczyk Mateusz2
Osojca Mateusz3
9"49'
2 set
Rewilak Bartosz3
Hrycaj Marcin0
9"48'
5 set
Szewczyk Mateusz2
Osojca Mateusz3
8"51'
1 set
Rewilak Bartosz3
Szabelski Mateusz0
8"29'
2 set
Rewilak Bartosz2
Wielgus Maksymilian3
8"26'
3 set
Wielgus Maksymilian3
Przybitkowski Kamil0
8"26'
1 set
Szewczyk Mateusz3
Forreiter Maciej0

77 min 3 s

5"14'
3 set
Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja1
5"5'
3 set
Czerkas Anna3
Góra Zuzanna0
4"50'
1 set
Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja1
4"33'
2 set
Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja1
4"0'
4 set
Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja1
3"45'
3 set
Wilk Alicja0
Mierzejewska Natalia3
3"41'
3 set
Kuratczyk Ewa0
Czerkas Anna3
3"25'
2 set
Czerkas Anna3
Góra Zuzanna0
3"15'
1 set
Czerkas Anna3
Góra Zuzanna0
3"2'
2 set
Kuratczyk Ewa0
Czerkas Anna3

109 min 7 s

7"46'
2 set
Maziuk Maja3
Otrząsek Tola0
7"41'
1 set
Zimecka Weronika3
Grycewicz Oliwia0
5"0'
2 set
Maziuk Maja3
Mierzejewska Natalia0
4"54'
1 set
Maziuk Maja3
Otrząsek Tola0
4"25'
1 set
Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania0
4"6'
2 set
Maziuk Maja3
Zimecka Weronika0
3"58'
1 set
Mierzejewska Natalia2
Ziąbska Melania1
3"37'
2 set
Zimecka Weronika3
Grycewicz Oliwia0
3"32'
2 set
Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania0
3"30'
3 set
Zimecka Weronika3
Grycewicz Oliwia0

245 min 37 s

7"30'
1 set
Urbańska Weronika0
Tomczyk Aleksandra3
7"14'
1 set
Góra Jagoda3
Tomczyk Aleksandra1
5"52'
5 set
Trojanowicz Aleksandra3
Duszyńska Oliwia2
5"44'
4 set
Góra Jagoda3
Gałwa Aleksandra1
5"43'
3 set
Góra Jagoda3
Tomczyk Aleksandra1
5"18'
3 set
Jułga Weronika3
Wilk Joanna0
5"18'
4 set
Góra Jagoda3
Tomczyk Aleksandra1
5"12'
3 set
Góra Jagoda3
Gałwa Aleksandra1
5"11'
1 set
Góra Jagoda3
Gałwa Aleksandra1
5"7'
1 set
Urbańska Weronika3
Wilk Joanna0

218 min 35 s

11"38'
1 set
Sikora Marta3
Górecka Aleksandra0
8"52'
3 set
Rak Sonia1
Burak Aleksandra3
8"31'
3 set
Górecka Aleksandra3
Hyżyk Aleksandra2
6"43'
4 set
Czekaj Natalia3
Burak Aleksandra2
5"50'
1 set
Górecka Aleksandra0
Rak Sonia3
5"39'
2 set
Rak Sonia1
Burak Aleksandra3
5"33'
2 set
Górecka Aleksandra3
Hyżyk Aleksandra2
5"26'
2 set
Lubińska Dominika3
Czekaj Natalia0
5"25'
1 set
Górecka Aleksandra3
Hyżyk Aleksandra2
5"21'
1 set
Burak Julia3
Hyżyk Aleksandra1

małych punktów

WSZYSTKIEBU 9BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 9GU 11GU 13GU 17

13259

755

Grobel Michał179
Iwan Wojciech153
Lohmann Mateusz148
Lohmann Szymon144
Ładny Daniel92
Chudyk Igor39

2621

Lohmann Mateusz167
Lohmann Szymon153
Łysiak Igor144
Samborski Jan139
Stawarski Michał135
Michniewicz Franciszek134
Nogawka Maciej134
Campbell Bruno130
Zemojcin Jan130
Dębicki Maciej129

2684

Celm Maksymilian177
Breczko Bartłomiej169
Marcinkowski Łukasz160
Szopiak Jakub157
Nagalski Jakub155
Krysiak Leon151
Sieradzan Wojciech 146
Kozik Aleksander144
Jakubiec Antek137
Becella Tymon132

1806

Dyczkowski Jakub148
Moncznik Mikołaj145
Krawczyk Tobiasz144
Lipski Kajetan141
Dobrzyński Wojciech141
Pytlowany Jakub140
Woziwodzki Jakub131
Gogol Jakub127
Klimowicz Dawid127
Fordoński Aleksander122

1719

Kuliński Wojciech143
Jarota Filip134
Giemza Mikołaj134
Fordoński Jakub134
Sikorski Marcin128
Janasiewicz Robert123
Dybioch Leon122
Korsak Mikołaj113
Felbór Tytus111
Pol Kamil111

807

Rewilak Bartosz150
Wielgus Maksymilian114
Szewczyk Mateusz110
Osojca Mateusz108
Przybitkowski Kamil106
Forreiter Maciej75
Hrycaj Marcin70
Kraczkowski Damian57
Szabelski Mateusz17

439

Mierzejewska Natalia132
Czerkas Anna108
Góra Zuzanna97
Kuratczyk Ewa54
Wilk Alicja48

500

Mierzejewska Natalia120
Maziuk Maja105
Otrząsek Tola91
Zimecka Weronika81
Ziąbska Melania48
Grycewicz Oliwia28
Góra Zuzanna19
Czerkas Anna8

1042

Jułga Weronika143
Góra Jagoda119
Filipkowska Alicja108
Trojanowicz Aleksandra107
Urbańska Weronika107
Gałwa Aleksandra102
Tomczyk Aleksandra99
Parafiniuk Zofia78
Duszyńska Oliwia63
Mizgała Zofia59

886

Lubińska Dominika142
Sikora Marta129
Rak Sonia113
Czekaj Natalia102
Burak Aleksandra98
Hyżyk Aleksandra87
Górecka Aleksandra82
Burak Julia77
Grzechowiak Natasza37
Polacka Magdalena19

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEBU 9BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 9GU 11GU 13GU 17

231

13

45

45

33

30

13

10

10

17

15

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEBU 9BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 9GU 11GU 13GU 17

794

46

158

158

111

100

45

31

31

61

53

Szybkość zdobycia punktów

BU 9BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 9GU 11GU 13GU 17
9.91'
1 set
Chudyk Igor0
Lohmann Mateusz3
11.00'
3 set
Chudyk Igor0
Iwan Wojciech3
14.45'
1 set
Grobel Michał3
Chudyk Igor0
15.45'
2 set
Lohmann Mateusz3
Iwan Wojciech2
15.55'
2 set
Chudyk Igor0
Lohmann Mateusz3
15.64'
3 set
Grobel Michał3
Chudyk Igor0
15.82'
2 set
Ładny Daniel1
Iwan Wojciech3
17.18'
1 set
Ładny Daniel1
Iwan Wojciech3
17.36'
1 set
Grobel Michał3
Iwan Wojciech1
17.55'
1 set
Chudyk Igor0
Iwan Wojciech3
11.27'
1 set
Campbell Bruno0
Krysiak Karol3
12.45'
2 set
Dębicki Maciej3
Iwan Wojciech0
12.73'
1 set
Ładny Daniel0
Stawarski Michał3
13.00'
2 set
Campbell Bruno0
Krysiak Karol3
13.55'
3 set
Maciejewski Szymon0
Dębicki Maciej3
13.55'
2 set
Anisiewicz Igor0
Krysiak Karol3
13.73'
2 set
Łysiak Igor0
Samborski Jan3
13.73'
2 set
Ładny Daniel0
Stawarski Michał3
14.27'
4 set
Czaplicki Mikołaj2
Nogawka Maciej3
14.27'
1 set
Maciejewski Szymon0
Michniewicz Franciszek3
11.73'
1 set
Winter Alex0
Szymański Mikołaj3
11.91'
1 set
Nagalski Jakub3
Fojtuch Oliwier0
13.00'
2 set
Morcinek Adrian0
Czajkowski Aleksy3
13.27'
1 set
Czajkowski Aleksy0
Szymański Mikołaj3
13.36'
1 set
Szopiak Jakub0
Sienkiewicz Michał3
13.36'
3 set
Fojtuch Oliwier0
Kozik Aleksander3
13.64'
1 set
Jakubiec Antek3
Morcinek Adrian0
13.64'
1 set
Celm Maksymilian3
Kolarz Szymon0
14.27'
2 set
Nagalski Jakub3
Fojtuch Oliwier0
14.36'
2 set
Breczko Bartłomiej3
Zugaj Przemysław0
12.64'
2 set
Fordoński Aleksander3
Jagiełka Łukasz0
13.09'
3 set
Klimowicz Dawid3
Masojć Aleksander0
13.27'
3 set
Pytlowany Jakub3
Masojć Aleksander0
14.82'
2 set
Słowik Maciej0
Masojć Aleksander3
15.00'
3 set
Pytlowany Jakub3
Durkalec Michał0
15.36'
1 set
Fordoński Aleksander3
Jagiełka Łukasz0
15.91'
2 set
Pytlowany Jakub3
Durkalec Michał0
16.36'
3 set
Hernas Nataniel3
Masojć Aleksander0
17.09'
2 set
Krawczyk Tobiasz3
Morys Szymon0
17.18'
1 set
Hernas Nataniel3
Masojć Aleksander0
13.09'
1 set
Jarota Filip3
Engelman Jan0
13.64'
2 set
Jarota Filip3
Engelman Jan0
14.55'
3 set
Jarota Filip3
Engelman Jan0
14.55'
1 set
Janasiewicz Robert0
Fordoński Jakub3
14.73'
4 set
Sikorski Marcin3
Korsak Mikołaj1
15.09'
1 set
Trojanowicz Jakub3
Pol Kamil0
16.09'
3 set
Fordoński Jakub3
Pol Jakub0
16.45'
1 set
Felbór Tytus3
Ostrowski Jakub0
17.09'
3 set
Korsak Mikołaj3
Pol Kamil0
18.18'
1 set
Kuliński Wojciech3
Janasiewicz Robert0
19.09'
1 set
Forreiter Maciej0
Rewilak Bartosz3
20.55'
3 set
Rewilak Bartosz3
Szabelski Mateusz0
24.00'
1 set
Kraczkowski Damian0
Osojca Mateusz3
24.00'
3 set
Przybitkowski Kamil3
Hrycaj Marcin0
24.09'
1 set
Kraczkowski Damian0
Hrycaj Marcin3
25.00'
3 set
Kraczkowski Damian0
Osojca Mateusz3
25.18'
3 set
Szewczyk Mateusz2
Przybitkowski Kamil3
26.00'
3 set
Rewilak Bartosz3
Hrycaj Marcin0
27.55'
1 set
Przybitkowski Kamil3
Hrycaj Marcin0
27.82'
1 set
Forreiter Maciej3
Kraczkowski Damian0
10.00'
2 set
Kuratczyk Ewa0
Góra Zuzanna3
10.82'
1 set
Kuratczyk Ewa0
Góra Zuzanna3
11.36'
2 set
Wilk Alicja0
Mierzejewska Natalia3
11.64'
3 set
Kuratczyk Ewa0
Góra Zuzanna3
12.09'
2 set
Kuratczyk Ewa0
Mierzejewska Natalia3
13.00'
3 set
Kuratczyk Ewa0
Mierzejewska Natalia3
13.27'
3 set
Czerkas Anna3
Wilk Alicja0
13.73'
1 set
Kuratczyk Ewa0
Czerkas Anna3
13.91'
1 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
14.09'
2 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
11.55'
1 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
11.82'
2 set
Czerkas Anna0
Mierzejewska Natalia3
13.00'
1 set
Maziuk Maja3
Zimecka Weronika0
13.36'
1 set
Mierzejewska Natalia3
Góra Zuzanna0
13.45'
2 set
Mierzejewska Natalia3
Góra Zuzanna0
13.91'
3 set
Otrząsek Tola3
Grycewicz Oliwia0
14.45'
1 set
Czerkas Anna0
Mierzejewska Natalia3
14.64'
1 set
Otrząsek Tola3
Grycewicz Oliwia0
14.73'
2 set
Otrząsek Tola3
Grycewicz Oliwia0
15.64'
3 set
Maziuk Maja3
Otrząsek Tola0
12.36'
2 set
Gałwa Aleksandra3
Mizgała Zofia0
12.45'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Mizgała Zofia0
13.09'
3 set
Mizgała Zofia0
Filipkowska Alicja3
13.36'
3 set
Urbańska Weronika0
Tomczyk Aleksandra3
13.36'
3 set
Duszyńska Oliwia0
Filipkowska Alicja3
15.64'
1 set
Trojanowicz Aleksandra2
Urbańska Weronika3
15.73'
4 set
Trojanowicz Aleksandra2
Urbańska Weronika3
15.73'
1 set
Jułga Weronika0
Góra Jagoda3
15.73'
3 set
Wilk Joanna0
Filipkowska Alicja3
15.91'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Mizgała Zofia0
1.18'
5 set
Górecka Aleksandra3
Hyżyk Aleksandra2
10.45'
3 set
Polacka Magdalena0
Lubińska Dominika3
10.73'
2 set
Polacka Magdalena0
Lubińska Dominika3
11.09'
1 set
Sikora Marta3
Burak Aleksandra0
11.64'
2 set
Sikora Marta3
Grzechowiak Natasza0
14.91'
4 set
Rak Sonia3
Burak Julia1
14.91'
3 set
Lubińska Dominika3
Czekaj Natalia0
15.18'
2 set
Lubińska Dominika3
Burak Julia0
15.64'
3 set
Rak Sonia3
Burak Julia1
16.27'
4 set
Rak Sonia1
Burak Aleksandra3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0