IMP Juniorów 2017 - BU 13


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Krysiak LeonBrak informacji Masłów 1 1
3 Marcinkowski MateuszBrak informacji Poznań 3 2
2 Marcinkowski ŁukaszBrak informacji Poznań 2 3
4 Kozik AleksanderPotwierdzony Zabrze 4 4
5 Sienkiewicz MichałBrak informacji Warszawa 6 5
9 Nagalski JakubBrak informacji Warszawa 11 6
6 Binasik AntoniBrak informacji Warszawa 7 7
18 Fojtuch OliwierBrak informacji Bielsko-Biała 58 8
11 Celm MaksymilianBrak informacji Puszczykowo 13 9
13 Jakubiec AntekBrak informacji Dawidy Bankowe 19 10
12 Breczko BartłomiejBrak informacji Kraków 18 11
16 Sieradzan Wojciech Brak informacji Kielce 24 12
10 Szopiak JakubBrak informacji 12 13
8 Kazanowski NikodemPotwierdzony Warszawa 10 14
15 Dzido TymoteuszBrak informacji Wieliczka 23 15
7 Kuc KrzysztofWalkover Warszawa 8 16
17 Szymański MikołajBrak informacji Bolesławiec 26 17
19 Filipiak FilipWalkover Bielsko-Biała 64 18
14 Winter AlexBrak informacji 22 19
23 Zugaj PrzemysławBrak informacji Szczecin 341 20
24 Czajkowski AleksyBrak informacji Wałbrzych 21
21 Becella TymonBrak informacji 86 22
22 Morcinek AdrianBrak informacji Mierzyn 161 23
20 Kolarz SzymonWalkover Bielsko-Biała 70 24


* Na podstawie notowania PFS OU13 z dnia 08-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Marcinkowski Mateusz
Bye
Szymański Mikołaj
2
  12:10  7:11  11:3  4:11  9:11
Sieradzan Wojciech
3
Nagalski Jakub
3
  11:5  11:5  11:4
Czajkowski Aleksy
0
Bye
Kazanowski Nikodem
Kuc Krzysztof
Bye
Fojtuch Oliwier
3
  14:12  11:5  9:11  11:8
Winter Alex
1
Jakubiec Antek
3
  11:1  11:4  11:4
Morcinek Adrian
0
Bye
Kozik Aleksander
Marcinkowski Łukasz
Bye
Becella Tymon
0
  8:11  6:11  5:11
Dzido Tymoteusz
3
Breczko Bartłomiej
3
  11:3  11:3  11:2
Zugaj Przemysław
0
Bye
Binasik Antoni
Sienkiewicz Michał
Bye
Filipiak Filip
0
  8:11  4:11  4:11
Szopiak Jakub
3
Celm Maksymilian
3
  11:2  11:2  11:4
Kolarz Szymon
0
Bye
Krysiak Leon
Marcinkowski Mateusz
3
  11:4  11:6  11:5
Sieradzan Wojciech
0
Nagalski Jakub
3
  11:5  11:3  11:3
Kazanowski Nikodem
0
Kuc Krzysztof
W
WALKOVER
Fojtuch Oliwier
3
Jakubiec Antek
1
  12:10  2:11  1:11  10:12
Kozik Aleksander
3
Marcinkowski Łukasz
3
  11:5  11:1  11:1
Dzido Tymoteusz
0
Breczko Bartłomiej
1
  10:12  8:11  12:10  9:11
Binasik Antoni
3
Sienkiewicz Michał
3
  11:2  11:7  11:5
Szopiak Jakub
0
Celm Maksymilian
0
  0:11  1:11  5:11
Krysiak Leon
3
Marcinkowski Mateusz
3
  11:7  11:6  11:2
Nagalski Jakub
0
Fojtuch Oliwier
0
  5:11  2:11  1:11
Kozik Aleksander
3
Marcinkowski Łukasz
3
  11:3  11:6  11:4
Binasik Antoni
0
Sienkiewicz Michał
0
  8:11  2:11  2:11
Krysiak Leon
3
Marcinkowski Mateusz
3
  12:10  12:10  11:7
Kozik Aleksander
0
Marcinkowski Łukasz
2
  11:8  13:15  6:11  11:6  4:11
Krysiak Leon
3
Marcinkowski Mateusz
0
  5:11  7:11  10:12
Krysiak Leon
3
Krysiak Leon
Miejsca 3 - 4
Kozik Aleksander
1
  13:11  13:15  10:12  4:11
Marcinkowski Łukasz
3
Marcinkowski Łukasz
Miejsca 5 - 8
Nagalski Jakub
3
  11:0  11:0  11:1
Fojtuch Oliwier
0
Binasik Antoni
0
  4:11  9:11  3:11
Sienkiewicz Michał
3
Nagalski Jakub
2
  7:11  8:11  11:5  11:3  4:11
Sienkiewicz Michał
3
Sienkiewicz Michał
Miejsca 7 - 8
Fojtuch Oliwier
W
WALKOVER
Binasik Antoni
3
Binasik Antoni
Miejsca 9 - 16
Sieradzan Wojciech
3
  12:10  11:9  8:11  11:8
Kazanowski Nikodem
1
Bye
Kort 3, 17:20 3.06.2017
Jakubiec Antek
Dzido Tymoteusz
0
  8:11  9:11  6:11
Breczko Bartłomiej
3
Szopiak Jakub
1
  7:11  11:6  15:17  4:11
Celm Maksymilian
3
Sieradzan Wojciech
0
  6:11  6:11  9:11
Jakubiec Antek
3
Breczko Bartłomiej
1
  5:11  5:11  12:10  8:11
Celm Maksymilian
3
Jakubiec Antek
2
  9:11  11:8  11:9  8:11  7:11
Celm Maksymilian
3
Celm Maksymilian
Miejsca 11 - 12
Sieradzan Wojciech
1
  1:11  4:11  11:1  6:11
Breczko Bartłomiej
3
Breczko Bartłomiej
Miejsca 13 - 16
Kazanowski Nikodem
Kort 4, 12:45 4.06.2017
Bye
Dzido Tymoteusz
0
  7:11  11:13  0:11
Szopiak Jakub
3
Kazanowski Nikodem
1
  6:11  5:11  11:5  6:11
Szopiak Jakub
3
Szopiak Jakub
Miejsca 15 - 16
Bye
Kort 3, 16:05 4.06.2017
Dzido Tymoteusz
Dzido Tymoteusz
Miejsca 17 - 32
Bye
Szymański Mikołaj
Czajkowski Aleksy
Bye
Bye
Winter Alex
Morcinek Adrian
Bye
Bye
Becella Tymon
Zugaj Przemysław
Bye
Bye
Filipiak Filip
Kolarz Szymon
Bye
Szymański Mikołaj
3
  11:2  11:6  11:9
Czajkowski Aleksy
0
Winter Alex
3
  11:4  11:2  11:5
Morcinek Adrian
0
Becella Tymon
2
  12:14  11:5  11:7  6:11  6:11
Zugaj Przemysław
3
Filipiak Filip
3
  11:6  11:5  11:1
Kolarz Szymon
0
Szymański Mikołaj
3
  11:0  11:2  11:5
Winter Alex
0
Zugaj Przemysław
2
  3:11  11:9  1:11  11:6  7:11
Filipiak Filip
3
Szymański Mikołaj
3
WALKOVER
Filipiak Filip
W
Szymański Mikołaj
Miejsca 19 - 20
Winter Alex
3
  7:11  11:6  11:7  11:4
Zugaj Przemysław
1
Winter Alex
Miejsca 21 - 24
Czajkowski Aleksy
3
  11:3  11:1  11:6
Morcinek Adrian
0
Becella Tymon
3
  8:11  12:10  12:10  14:12
Kolarz Szymon
1
Czajkowski Aleksy
3
  11:4  11:8  11:9
Becella Tymon
0
Czajkowski Aleksy
Miejsca 23 - 24
Morcinek Adrian
3
WALKOVER
Kolarz Szymon
W
Morcinek Adrian
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 18:54:56 25-09-2017