IMP Juniorów 2017 - BU 17


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Jarota FilipBrak informacji Przecław 1 1
2 Giemza MikołajBrak informacji Piekoszów 2 2
4 Nowak PiotrBrak informacji Ząbki 4 3
16 Felbór TytusBrak informacji Poznań 75 4
6 Kuliński WojciechBrak informacji Gorzów Wielkopolski 6 5
8 Sikorski MarcinBrak informacji Gdańsk 8 6
5 Korsak MikołajPotwierdzony Bezrzecze 5 7
7 Ostrowski JakubBrak informacji Warszawa 7 8
3 Fordoński JakubBrak informacji Warszawa 3 9
9 Trojanowicz JakubBrak informacji Wrocław 10 10
11 Dybioch LeonBrak informacji Wołczkowo 12 11
10 Janasiewicz RobertBrak informacji Warszawa 11 12
12 Pol KamilBrak informacji Zabrze 14 13
13 Pol JakubBrak informacji Zabrze 15 14
14 Engelman JanPotwierdzony 16 15
15 Grochowski PatrykWalkover Bydgoszcz 26 16


* Na podstawie notowania PFS OU17 z dnia 08-05-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Jarota Filip
3
  11:0  11:0  11:1
Engelman Jan
0
Dybioch Leon
0
  4:11  9:11  9:11
Sikorski Marcin
3
Korsak Mikołaj
3
  11:6  11:4  11:4
Pol Kamil
0
Trojanowicz Jakub
0
  5:11  4:11  9:11
Nowak Piotr
3
Fordoński Jakub
1
  7:11  11:8  9:11  8:11
Felbór Tytus
3
Pol Jakub
0
  5:11  6:11  4:11
Ostrowski Jakub
3
Kuliński Wojciech
3
  11:3  11:6  11:7
Janasiewicz Robert
0
Grochowski Patryk
0
  5:11  7:11  6:11
Giemza Mikołaj
3
Jarota Filip
3
  11:4  11:4  11:1
Sikorski Marcin
0
Korsak Mikołaj
0
  7:11  9:11  5:11
Nowak Piotr
3
Felbór Tytus
3
  11:2  11:5  11:7
Ostrowski Jakub
0
Kuliński Wojciech
1
  12:10  5:11  7:11  1:11
Giemza Mikołaj
3
Jarota Filip
3
  11:2  11:5  11:4
Nowak Piotr
0
Felbór Tytus
0
  5:11  5:11  12:14
Giemza Mikołaj
3
Jarota Filip
3
  11:9  11:2  13:11
Giemza Mikołaj
0
Jarota Filip
Miejsca 3 - 4
Nowak Piotr
3
  11:6  11:5  11:4
Felbór Tytus
0
Nowak Piotr
Miejsca 5 - 8
Sikorski Marcin
3
  5:11  11:5  11:9  11:1
Korsak Mikołaj
1
Ostrowski Jakub
0
  5:11  3:11  8:11
Kuliński Wojciech
3
Sikorski Marcin
2
  11:8  6:11  11:8  8:11  12:14
Kuliński Wojciech
3
Kuliński Wojciech
Miejsca 7 - 8
Korsak Mikołaj
3
  11:7  11:5  11:4
Ostrowski Jakub
0
Korsak Mikołaj
Miejsca 9 - 16
Engelman Jan
0
  5:11  5:11  8:11
Dybioch Leon
3
Pol Kamil
0
  1:11  5:11  7:11
Trojanowicz Jakub
3
Fordoński Jakub
3
  11:2  11:5  11:2
Pol Jakub
0
Janasiewicz Robert
3
  7:11  10:12  12:10  11:7  13:11
Grochowski Patryk
2
Dybioch Leon
0
  6:11  5:11  10:12
Trojanowicz Jakub
3
Fordoński Jakub
3
  11:2  11:8  11:3
Janasiewicz Robert
0
Trojanowicz Jakub
0
  6:11  7:11  8:11
Fordoński Jakub
3
Fordoński Jakub
Miejsca 11 - 12
Dybioch Leon
3
  4:11  9:11  11:6  11:6  11:7
Janasiewicz Robert
2
Dybioch Leon
Miejsca 13 - 16
Engelman Jan
0
  4:11  8:11  3:11
Pol Kamil
3
Pol Jakub
3
WALKOVER
Grochowski Patryk
W
Pol Kamil
3
  16:14  11:6  12:14  12:10
Pol Jakub
1
Pol Kamil
Miejsca 15 - 16
Engelman Jan
Kort 2, 16:55 2.06.2017
Bye
Engelman Jan
Stan na: 04:24:26 23-08-2017