IMP Juniorów 2017 - BU 11


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Samborski JanBrak informacji Poznań 1 1
2 Krysiak KarolBrak informacji Masłów 2 2
3 Michniewicz FranciszekBrak informacji 4 3
4 Anisiewicz IgorBrak informacji Warszawa 5 4
8 Lohmann SzymonBrak informacji Warszawa 11 5
5 Stawarski MichałBrak informacji Gorzów Wielkopolski 6 6
7 Nogawka MaciejBrak informacji Wałbrzych 10 7
6 Campbell BrunoBrak informacji 8 8
15 Dębicki MaciejBrak informacji 34 9
9 Juźwiak MaksymilianWalkover Bielsko-Biała 15 10
12 Lohmann MateuszBrak informacji Warszawa 23 11
21 Maciejewski SzymonBrak informacji Ławrów 73 12
20 Łysiak IgorBrak informacji Szczecin 65 13
23 Ładny DanielBrak informacji Warszawa 107 14
14 Czaplicki MikołajBrak informacji Szczecin 30 15
16 Kozicki MichałWalkover Mysłowice 49 16
19 Solawa JakubBrak informacji Poznań 63 17
11 Białojański KrzysztofWalkover Meszna 22 18
10 Zemojcin JanBrak informacji Bolechowice 21 19
26 Przybył IgorBrak informacji Gorzów Wielkopolski 20
24 Gnitecki AleksanderBrak informacji Warszawa 185 21
25 Fink FilipWalkover Gorzów Wielkopolski 22
13 Poniatowski MateuszBrak informacji Wałbrzych 24 23
17 Iwan WojciechBrak informacji 54 25
22 Bujak MaciejWalkover Bytom 104 32
18 Bielański KacperWalkover Szczecin 62 32


* Na podstawie notowania PFS OU11 z dnia 08-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Samborski Jan
Bye
Łysiak Igor
3
  7:11  11:2  11:6  11:4
Poniatowski Mateusz
1
Dębicki Maciej
3
  11:7  11:1  11:4
Iwan Wojciech
0
Solawa Jakub
0
  9:11  6:11  7:11
Lohmann Szymon
3
Nogawka Maciej
Bye
Gnitecki Aleksander
1
  11:2  7:11  2:11  7:11
Czaplicki Mikołaj
3
Zemojcin Jan
0
  5:11  8:11  11:13
Maciejewski Szymon
3
Bye
Michniewicz Franciszek
Anisiewicz Igor
Bye
Bujak Maciej
W
WALKOVER
Juźwiak Maksymilian
3
Białojański Krzysztof
1
  2:11  11:9  10:12  9:11
Ładny Daniel
3
Bye
Stawarski Michał
Campbell Bruno
3
  11:2  11:3  7:11  11:6
Przybył Igor
1
Bielański Kacper
W
WALKOVER
Kozicki Michał
3
Lohmann Mateusz
3
  11:2  11:1  11:3
Fink Filip
0
Bye
Krysiak Karol
Samborski Jan
3
  11:3  11:0  11:2
Łysiak Igor
0
Dębicki Maciej
0
  8:11  9:11  6:11
Lohmann Szymon
3
Nogawka Maciej
3
  11:13  11:5  8:11  11:2  11:7
Czaplicki Mikołaj
2
Maciejewski Szymon
0
  0:11  2:11  1:11
Michniewicz Franciszek
3
Anisiewicz Igor
3
  11:7  11:8  11:3
Juźwiak Maksymilian
0
Ładny Daniel
0
  0:11  0:11  5:11
Stawarski Michał
3
Campbell Bruno
3
  4:11  8:11  12:10  11:8  11:2
Kozicki Michał
2
Lohmann Mateusz
0
  3:11  5:11  3:11
Krysiak Karol
3
Samborski Jan
3
  11:1  11:3  11:0
Lohmann Szymon
0
Nogawka Maciej
0
  1:11  4:11  6:11
Michniewicz Franciszek
3
Anisiewicz Igor
3
  8:11  11:8  12:10  7:11  11:5
Stawarski Michał
2
Campbell Bruno
0
  1:11  1:11  2:11
Krysiak Karol
3
Samborski Jan
3
  11:8  6:11  11:3  11:2
Michniewicz Franciszek
1
Anisiewicz Igor
0
  3:11  1:11  5:11
Krysiak Karol
3
Samborski Jan
3
  11:6  12:10  11:6
Krysiak Karol
0
Samborski Jan
Miejsca 3 - 4
Michniewicz Franciszek
3
  11:3  11:13  11:4  11:2
Anisiewicz Igor
1
Michniewicz Franciszek
Miejsca 5 - 8
Lohmann Szymon
3
  8:11  11:3  11:8  9:11  11:5
Nogawka Maciej
2
Stawarski Michał
3
  11:7  11:8  11:5
Campbell Bruno
0
Lohmann Szymon
3
  11:9  11:7  11:8
Stawarski Michał
0
Lohmann Szymon
Miejsca 7 - 8
Nogawka Maciej
3
  11:8  11:5  11:7
Campbell Bruno
0
Nogawka Maciej
Miejsca 9 - 16
Łysiak Igor
1
  6:11  9:11  11:7  5:11
Dębicki Maciej
3
Czaplicki Mikołaj
0
  9:11  4:11  7:11
Maciejewski Szymon
3
Juźwiak Maksymilian
3
  4:11  11:2  11:5  11:1
Ładny Daniel
1
Kozicki Michał
2
  11:9  7:11  8:11  12:10  7:11
Lohmann Mateusz
3
Dębicki Maciej
3
  11:0  11:9  11:1
Maciejewski Szymon
0
Juźwiak Maksymilian
3
  11:4  11:9  9:11  11:5
Lohmann Mateusz
1
Dębicki Maciej
3
WALKOVER
Juźwiak Maksymilian
W
Dębicki Maciej
Miejsca 11 - 12
Maciejewski Szymon
1
  10:12  6:11  11:8  8:11
Lohmann Mateusz
3
Lohmann Mateusz
Miejsca 13 - 16
Łysiak Igor
3
  13:11  11:9  11:5
Czaplicki Mikołaj
0
Ładny Daniel
3
WALKOVER
Kozicki Michał
W
Łysiak Igor
3
  11:2  11:0  11:0
Ładny Daniel
0
Łysiak Igor
Miejsca 15 - 16
Czaplicki Mikołaj
Kort 2, 14:00 4.06.2017
Bye
Czaplicki Mikołaj
Miejsca 17 - 32
Bye
Poniatowski Mateusz
Iwan Wojciech
0
  4:11  4:11  4:11
Solawa Jakub
3
Bye
Gnitecki Aleksander
Zemojcin Jan
Bye
Bye
Bye
Białojański Krzysztof
Bye
Przybył Igor
Kort 4, 11:05 3.06.2017
Bye
Fink Filip
Bye
Poniatowski Mateusz
0
  5:11  7:11  8:11
Solawa Jakub
3
Gnitecki Aleksander
0
  6:11  5:11  3:11
Zemojcin Jan
3
Bye
Białojański Krzysztof
Przybył Igor
3
  11:9  11:7  11:5
Fink Filip
0
Solawa Jakub
3
  11:6  11:9  11:6
Zemojcin Jan
0
Białojański Krzysztof
3
  11:5  11:2  13:11
Przybył Igor
0
Solawa Jakub
3
WALKOVER
Białojański Krzysztof
W
Solawa Jakub
Miejsca 19 - 20
Zemojcin Jan
3
  11:8  10:12  9:11  11:2  11:5
Przybył Igor
2
Zemojcin Jan
Miejsca 21 - 24
Poniatowski Mateusz
1
  11:6  10:12  3:11  7:11
Gnitecki Aleksander
3
Bye
Kort 3, 10:15 4.06.2017
Fink Filip
Gnitecki Aleksander
3
WALKOVER
Fink Filip
W
Gnitecki Aleksander
Miejsca 23 - 24
Poniatowski Mateusz
Kort 2, 13:35 4.06.2017
Bye
Poniatowski Mateusz
Miejsca 25 - 32
Bye
Iwan Wojciech
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Iwan Wojciech
Bye
Bye
Bye
Iwan Wojciech
Kort 4, 12:20 3.06.2017
Bye
Iwan Wojciech
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:09:02 23-09-2017