IMP Juniorów 2017 - BU 13


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Krysiak LeonBrak informacji Masłów 1
2 Marcinkowski ŁukaszBrak informacji Poznań 2
3 Marcinkowski MateuszBrak informacji Poznań 3
4 Kozik AleksanderPotwierdzony Zabrze 4
5 Sienkiewicz MichałBrak informacji Warszawa 6
6 Binasik AntoniBrak informacji Warszawa 7
7 Kuc KrzysztofBrak informacji Warszawa 8
8 Kazanowski NikodemPotwierdzony Warszawa 10
9 Nagalski JakubBrak informacji Warszawa 11
10 Szopiak JakubBrak informacji 12
11 Celm MaksymilianBrak informacji Puszczykowo 13
12 Breczko BartłomiejBrak informacji Kraków 18
13 Jakubiec AntekBrak informacji Dawidy Bankowe 19
14 Winter AlexBrak informacji 22
15 Dzido TymoteuszBrak informacji Wieliczka 23
16 Sieradzan Wojciech Brak informacji Kielce 24
17 Szymański MikołajBrak informacji Bolesławiec 26
18 Fojtuch OliwierBrak informacji Bielsko-Biała 58
19 Filipiak FilipBrak informacji Bielsko-Biała 64
20 Kolarz SzymonBrak informacji Bielsko-Biała 70
21 Becella TymonBrak informacji 86
22 Morcinek AdrianBrak informacji Mierzyn 161
23 Zugaj PrzemysławBrak informacji Szczecin 341
24 Czajkowski AleksyBrak informacji Wałbrzych


* Na podstawie notowania PFS OU13 z dnia 08-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Marcinkowski Mateusz
Bye
Szymański Mikołaj
0
Kort 4, 10:15 3.06.2017
Sieradzan Wojciech
0
Nagalski Jakub
0
Kort 1, 10:40 3.06.2017
Czajkowski Aleksy
0
Bye
Kazanowski Nikodem
Kuc Krzysztof
Bye
Fojtuch Oliwier
0
Kort 2, 10:40 3.06.2017
Winter Alex
0
Jakubiec Antek
0
Kort 3, 10:40 3.06.2017
Morcinek Adrian
0
Bye
Kozik Aleksander
Marcinkowski Łukasz
Bye
Becella Tymon
0
Kort 4, 10:40 3.06.2017
Dzido Tymoteusz
0
Breczko Bartłomiej
0
Kort 1, 11:05 3.06.2017
Zugaj Przemysław
0
Bye
Binasik Antoni
Sienkiewicz Michał
Bye
Filipiak Filip
0
Kort 2, 11:05 3.06.2017
Szopiak Jakub
0
Celm Maksymilian
0
Kort 4, 11:30 3.06.2017
Kolarz Szymon
0
Bye
Krysiak Leon
Marcinkowski Mateusz
Kort 1, 14:00 3.06.2017
Kort 2, 14:00 3.06.2017
Kazanowski Nikodem
Kuc Krzysztof
Kort 3, 14:00 3.06.2017
Kort 4, 14:00 3.06.2017
Kozik Aleksander
Marcinkowski Łukasz
Kort 1, 14:25 3.06.2017
Kort 2, 14:25 3.06.2017
Binasik Antoni
Sienkiewicz Michał
Kort 3, 14:25 3.06.2017
Kort 4, 14:25 3.06.2017
Krysiak Leon
Kort 1, 16:55 3.06.2017
Kort 2, 16:55 3.06.2017
Kort 3, 16:55 3.06.2017
Kort 1, 17:20 3.06.2017
Kort 1, 11:55 4.06.2017
Kort 1, 12:20 4.06.2017
Kort 1, 17:20 4.06.2017
Miejsca 3 - 4
Kort 1, 16:55 4.06.2017
Miejsca 5 - 8
Kort 1, 11:05 4.06.2017
Kort 1, 11:30 4.06.2017
Kort 1, 16:30 4.06.2017
Miejsca 7 - 8
Kort 2, 17:20 4.06.2017
Miejsca 9 - 16
Kort 1, 14:50 3.06.2017
Kort 2, 14:50 3.06.2017
Kort 3, 14:50 3.06.2017
Kort 4, 14:50 3.06.2017
Kort 4, 11:30 4.06.2017
Kort 3, 11:30 4.06.2017
Kort 2, 16:55 4.06.2017
Miejsca 11 - 12
Kort 1, 16:05 4.06.2017
Miejsca 13 - 16
Kort 4, 12:45 4.06.2017
Kort 1, 12:45 4.06.2017
Kort 4, 16:05 4.06.2017
Miejsca 15 - 16
Kort 3, 16:05 4.06.2017
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Kort 4, 17:20 3.06.2017
Kort 2, 17:20 3.06.2017
Kort 3, 17:20 3.06.2017
Kort 4, 17:45 3.06.2017
Kort 2, 11:30 4.06.2017
Kort 2, 11:55 4.06.2017
Kort 1, 14:50 4.06.2017
Miejsca 19 - 20
Kort 2, 16:05 4.06.2017
Miejsca 21 - 24
Kort 3, 12:45 4.06.2017
Kort 2, 12:45 4.06.2017
Kort 1, 15:15 4.06.2017
Miejsca 23 - 24
Kort 2, 14:50 4.06.2017
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 01:20:05 28-05-2017