fairPlayce Squash Series - Season01 Episode07 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 336 1
3 Stefański MikołajPotwierdzony Poznań 356 2
1 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 257 3
4 Szymaczek RafałPotwierdzony Poznań 528 4
8 Gajewski MarekPotwierdzony Gdańsk 826 5
12 Kotkowiak MateuszPotwierdzony Mosina 938 6
6 Michalczak ŁukaszPotwierdzony Bojanowo 721 7
5 Grala PawełPotwierdzony Poznań 597 8
9 Roszkowski MaciejPotwierdzony Poznań 843 9
16 Ślązak MarcinBrak informacji Biała 1415 10
13 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 1188 11
14 Mrozik TomaszBrak informacji Trzcianka 2927 12
11 Chudziak DariuszPotwierdzony Poznań 858 13
7 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 735 14
15 Baraniak MateuszBrak informacji Poznań 1344 15
10 Piechocki MaciejPotwierdzony Poznań 855 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 15-05-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cendal Szymon
2
  9:11  11:6  11:8
Roszkowski Maciej
1
Kotkowiak Mateusz
2
  11:6  11:7
Skąpski Bartłomiej
0
Michalczak Łukasz
2
  11:7  11:4
Piechocki Maciej
0
Sikorski Grzegorz
0
  8:11  6:11
Stefański Mikołaj
2
Szymaczek Rafał
2
  11:2  11:5
Baraniak Mateusz
0
Mrozik Tomasz
0
  5:11  4:11
Grala Paweł
2
Gajewski Marek
2
  11:6  11:9
Ślązak Marcin
0
Chudziak Dariusz
0
  2:11  5:11
Dolata Szymon
2
Cendal Szymon
2
  14:12  2:11  11:6
Kotkowiak Mateusz
1
Michalczak Łukasz
1
  6:11  12:10  3:11
Stefański Mikołaj
2
Szymaczek Rafał
2
  11:9  11:7
Grala Paweł
0
Gajewski Marek
0
  8:11  8:11
Dolata Szymon
2
Cendal Szymon
0
  10:12  7:11  10:12
Stefański Mikołaj
3
Szymaczek Rafał
0
  6:11  7:11  6:11
Dolata Szymon
3
Stefański Mikołaj
0
  9:11  4:11  9:11
Dolata Szymon
3
Dolata Szymon
Miejsca 3 - 4
Cendal Szymon
3
  9:11  11:9  2:11  11:5  13:11
Szymaczek Rafał
2
Cendal Szymon
Miejsca 5 - 8
Kotkowiak Mateusz
2
  11:8  13:11
Michalczak Łukasz
0
Grala Paweł
0
  6:11  4:11
Gajewski Marek
2
Kotkowiak Mateusz
1
  8:11  11:5  8:11
Gajewski Marek
2
Gajewski Marek
Miejsca 7 - 8
Michalczak Łukasz
2
  10:12  11:4  12:10
Grala Paweł
1
Michalczak Łukasz
Miejsca 9 - 16
Roszkowski Maciej
2
  7:11  11:6  11:9
Skąpski Bartłomiej
1
Piechocki Maciej
0
  7:11  5:11
Sikorski Grzegorz
2
Baraniak Mateusz
1
  12:10  7:11  9:11
Mrozik Tomasz
2
Ślązak Marcin
2
  6:11  11:7  11:9
Chudziak Dariusz
1
Roszkowski Maciej
2
  11:9  8:11  11:6
Sikorski Grzegorz
1
Mrozik Tomasz
0
  3:11  6:11
Ślązak Marcin
2
Roszkowski Maciej
2
  11:7  11:5
Ślązak Marcin
0
Roszkowski Maciej
Miejsca 11 - 12
Sikorski Grzegorz
2
  11:9  11:3
Mrozik Tomasz
0
Sikorski Grzegorz
Miejsca 13 - 16
Skąpski Bartłomiej
2
  11:9  11:5
Piechocki Maciej
0
Baraniak Mateusz
0
  5:11  2:11
Chudziak Dariusz
2
Skąpski Bartłomiej
0
  8:11  8:11
Chudziak Dariusz
2
Chudziak Dariusz
Miejsca 15 - 16
Piechocki Maciej
0
  8:11  8:11
Baraniak Mateusz
2
Baraniak Mateusz
Stan na: 21:27:35 21-09-2017