Squashowe Mistrzostwa Kościana i Powiatu kat. C (ZAMKNIĘTY!) - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Nowak MikołajBrak informacji Kościan 1185 1
6 Szubert PrzemysławBrak informacji Kościan 1412 2
3 Kowalczyk EmilBrak informacji Kościan 1005 3
5 Gościniak ŁukaszBrak informacji Czempiń 1378 4
2 Buszkiewicz Tomasz Brak informacji Kościan 808 5
1 Raburski MironWalkover 759 6
7 Kowalczyk DariuszBrak informacji Kościan 2390 7
8 Matyśkiewicz AdamWalkover 2447 8
14 Przybyła SzymonBrak informacji Kiełczewo 2709 9
17 Bednarek BartoszBrak informacji Poznań 10
10 Kołacki MikołajBrak informacji Kościan 2538 11
13 Borowczak BartoszBrak informacji Kościan 2663 12
16 Wrzosek MichałBrak informacji Kościan 13
9 Grześkowiak MaksymBrak informacji Kościan 2453 15
22 Stachowiak SebastianWalkover 16
11 Kawecki OlgierdWalkover 2599 16
12 Gościniak AnnaBrak informacji 2599 17
15 Rawecki RafałBrak informacji Kościan 2784 18
19 Gołąb MaciejBrak informacji Kościan 19
18 Frąckowiak FilipWalkover Kościan 20
23 Głowacki MariuszBrak informacji Kościan 21
21 Szmatuła StefanBrak informacji Kościan 22
20 Glapiak MarcinBrak informacji Kościan 23


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 22-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Raburski Miron
Bye
Bye
Kołacki Mikołaj
Grześkowiak Maksym
2
  11:6  11:4
Gołąb Maciej
0
Bye
Gościniak Łukasz
Kowalczyk Dariusz
Bye
Szmatuła Stefan
0
  1:11  4:11
Wrzosek Michał
2
Gościniak Anna
0
  2:11  8:11
Bednarek Bartosz
2
Bye
Nowak Mikołaj
Kowalczyk Emil
Bye
Głowacki Mariusz
0
  1:11  2:11
Kawecki Olgierd
2
Przybyła Szymon
2
  11:2  11:7
Frąckowiak Filip
0
Bye
Matyśkiewicz Adam
Szubert Przemysław
Bye
Glapiak Marcin
1
  11:8  8:11  8:11
Borowczak Bartosz
2
Rawecki Rafał
0
  5:11  3:11
Stachowiak Sebastian
2
Bye
Buszkiewicz Tomasz
Raburski Miron
2
  11:7  11:3
Kołacki Mikołaj
0
Grześkowiak Maksym
0
  3:11  7:11
Gościniak Łukasz
2
Kowalczyk Dariusz
2
  8:11  11:5  11:6
Wrzosek Michał
1
Bednarek Bartosz
0
  7:11  6:11
Nowak Mikołaj
2
Kowalczyk Emil
2
  11:2  12:10
Kawecki Olgierd
0
Przybyła Szymon
0
  3:11  2:11
Matyśkiewicz Adam
2
Szubert Przemysław
2
  11:2  11:0
Borowczak Bartosz
0
Stachowiak Sebastian
0
  9:11  7:11
Buszkiewicz Tomasz
2
Raburski Miron
1
  11:13  11:8  4:11
Gościniak Łukasz
2
Kowalczyk Dariusz
0
  9:11  7:11
Nowak Mikołaj
2
Kowalczyk Emil
2
  11:9  3:11  11:7
Matyśkiewicz Adam
1
Szubert Przemysław
2
  11:9  11:9
Buszkiewicz Tomasz
0
Gościniak Łukasz
0
  9:11  5:11  10:12
Nowak Mikołaj
3
Kowalczyk Emil
1
  11:8  11:13  7:11  10:12
Szubert Przemysław
3
Nowak Mikołaj
3
  13:11  11:7  11:6
Szubert Przemysław
0
Nowak Mikołaj
Miejsca 3 - 4
Gościniak Łukasz
0
  8:11  11:13  5:11
Kowalczyk Emil
3
Kowalczyk Emil
Miejsca 5 - 8
Raburski Miron
2
  11:9  11:4
Kowalczyk Dariusz
0
Matyśkiewicz Adam
1
  11:7  10:12  4:11
Buszkiewicz Tomasz
2
Raburski Miron
W
WALKOVER
Buszkiewicz Tomasz
2
Buszkiewicz Tomasz
Miejsca 7 - 8
Kowalczyk Dariusz
2
WALKOVER
Matyśkiewicz Adam
W
Kowalczyk Dariusz
Miejsca 9 - 16
Kołacki Mikołaj
2
  11:4  14:12
Grześkowiak Maksym
0
Wrzosek Michał
0
  5:11  8:11
Bednarek Bartosz
2
Kawecki Olgierd
W
WALKOVER
Przybyła Szymon
2
Borowczak Bartosz
2
WALKOVER
Stachowiak Sebastian
W
Kołacki Mikołaj
0
  0:11  6:11
Bednarek Bartosz
2
Przybyła Szymon
2
  11:1  11:6
Borowczak Bartosz
0
Bednarek Bartosz
1
  12:14  11:2  10:12
Przybyła Szymon
2
Przybyła Szymon
Miejsca 11 - 12
Kołacki Mikołaj
2
  11:9  11:4
Borowczak Bartosz
0
Kołacki Mikołaj
Miejsca 13 - 16
Grześkowiak Maksym
0
  8:11  3:11
Wrzosek Michał
2
Bye
Bye
Wrzosek Michał
Bye
Wrzosek Michał
Miejsca 15 - 16
Grześkowiak Maksym
Bye
Grześkowiak Maksym
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Gołąb Maciej
Bye
Bye
Szmatuła Stefan
Gościniak Anna
Bye
Bye
Głowacki Mariusz
Frąckowiak Filip
Bye
Bye
Glapiak Marcin
Rawecki Rafał
Bye
Bye
Gołąb Maciej
Szmatuła Stefan
0
  1:11  3:11
Gościniak Anna
2
Głowacki Mariusz
0
  8:11  7:11
Frąckowiak Filip
2
Glapiak Marcin
0
  6:11  7:11
Rawecki Rafał
2
Gołąb Maciej
0
  5:11  5:11
Gościniak Anna
2
Frąckowiak Filip
1
  7:11  11:4  8:11
Rawecki Rafał
2
Gościniak Anna
2
  11:4  11:8
Rawecki Rafał
0
Gościniak Anna
Miejsca 19 - 20
Gołąb Maciej
2
WALKOVER
Frąckowiak Filip
W
Gołąb Maciej
Miejsca 21 - 24
Bye
Szmatuła Stefan
Głowacki Mariusz
2
  13:11  11:6
Glapiak Marcin
0
Szmatuła Stefan
0
  2:11  3:11
Głowacki Mariusz
2
Głowacki Mariusz
Miejsca 23 - 24
Bye
Glapiak Marcin
Glapiak Marcin
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:40:04 27-07-2017