Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU13
59"31'Królewski Edward2
Daniluk Rafał3
55"17'Gnitecki Przemysław2
Popko Łukasz3
49"1'Michałowski Krzysztof3
Królewski Edward2
48"51'Busłowski Leszek1
Soszka Stefan3
42"48'Daniluk Rafał2
Soszka Stefan3
41"0'Aksiucik Paweł3
Gawryluk Olaf2
35"44'Michałowski Krzysztof3
Michalczuk Paweł2
35"44'Gnitecki Przemysław3
Michałowski Krzysztof1
35"42'Michalczuk Paweł3
Busłowski Leszek2
35"35'Aksiucik Paweł3
Czaban Łukasz2
23"30'Apoń Julia3
Klim Anna1
16"11'Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Sopińska Patrycja0
16"10'Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Kozak Agata0
15"17'Kozak Agata3
Popko Kinga0
14"53'Klim Anna0
Gawryluk Monika3
14"39'Sopińska Patrycja3
Gawryluk Monika0
14"15'Gawryluk Monika0
Królewska Elżbieta3
13"59'Apoń Julia3
Lisowska Anna0
13"41'Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Królewska Elżbieta0
13"8'Apoń Julia0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
21"34'Tomczyk Konrad3
Krutul Dawid1
15"23'Krutul Dawid3
Popko Aleksandra0
12"55'Tomczyk Konrad3
Rynkowska Magdalena0
11"21'Tomczyk Konrad3
Popko Aleksandra0
9"30'Rynkowska Magdalena0
Popko Aleksandra3
9"15'Krutul Dawid3
Rynkowska Magdalena0
13"1'Kuźmicki Nataniel3
Kragiel Cyprian Błażej0
11"7'Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra3
10"44'Jeleniewski Bartosz3
Kragiel Cyprian Błażej0
10"22'Kuźmicki Nataniel0
Jeleniewski Bartosz3
10"21'Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra3
9"47'Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra3
24"37'Dąbrowski Olgierd3
Kragiel Cyprian Błażej2
20"57'Kosiorek Jakub0
Kragiel Cyprian Błażej3
14"34'Dąbrowski Olgierd3
Kosiorek Jakub0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU13
Królewski Edward145"3'
Gnitecki Przemysław138"22'
Daniluk Rafał130"46'
Popko Łukasz128"56'
Soszka Stefan125"34'
Michałowski Krzysztof119"49'
Aksiucik Paweł119"34'
Busłowski Leszek118"22'
Michalczuk Paweł99"44'
Grochocki Tomasz96"44'
Nideraus-Martyniak Katarzyna52"8'
Apoń Julia41"56'
Kozak Agata36"4'
Królewska Elżbieta34"28'
Gawryluk Monika33"39'
Sopińska Patrycja32"51'
Klim Anna29"18'
Popko Aleksandra28"54'
Popko Kinga23"16'
Lisowska Anna22"20'
Tomczyk Konrad41"37'
Krutul Dawid39"53'
Popko Aleksandra33"16'
Rynkowska Magdalena30"54'
Kragiel Cyprian Błażej33"49'
Kuźmicki Nataniel33"6'
Popko Aleksandra30"23'
Jeleniewski Bartosz30"20'
Kragiel Cyprian Błażej44"4'
Dąbrowski Olgierd37"31'
Kosiorek Jakub34"47'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU13

1790 min
2 s



29 h 50 min 2 s

1427 min 45 s

18"42'
1 set
Busłowski Leszek1
Soszka Stefan3
12"42'
5 set
Gnitecki Przemysław2
Popko Łukasz3
12"0'
2 set
Gnitecki Przemysław3
Michałowski Krzysztof1
11"55'
5 set
Aksiucik Paweł3
Gawryluk Olaf2
11"36'
3 set
Michalczuk Paweł0
Popko Łukasz3
11"34'
3 set
Królewski Edward2
Daniluk Rafał3
11"15'
1 set
Gnitecki Przemysław2
Popko Łukasz3
11"12'
4 set
Michałowski Krzysztof3
Królewski Edward2
10"46'
5 set
Królewski Edward2
Daniluk Rafał3
10"25'
2 set
Michałowski Krzysztof3
Królewski Edward2

167 min 27 s

6"32'
4 set
Apoń Julia3
Klim Anna1
5"37'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Kozak Agata0
5"32'
1 set
Apoń Julia0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
4"58'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Kozak Agata0
4"51'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Sopińska Patrycja0
4"40'
1 set
Kozak Agata3
Popko Kinga0
4"29'
1 set
Apoń Julia3
Klim Anna1
4"26'
2 set
Gawryluk Monika0
Królewska Elżbieta3
4"22'
2 set
Kozak Agata3
Popko Kinga0
4"15'
3 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Sopińska Patrycja0

72 min 50 s

6"35'
3 set
Tomczyk Konrad3
Krutul Dawid1
5"44'
2 set
Krutul Dawid3
Popko Aleksandra0
5"21'
3 set
Tomczyk Konrad3
Rynkowska Magdalena0
5"15'
4 set
Tomczyk Konrad3
Krutul Dawid1
4"12'
1 set
Tomczyk Konrad3
Popko Aleksandra0
4"5'
2 set
Tomczyk Konrad3
Rynkowska Magdalena0
4"4'
3 set
Tomczyk Konrad3
Popko Aleksandra0
3"58'
1 set
Krutul Dawid3
Popko Aleksandra0
3"31'
3 set
Rynkowska Magdalena0
Popko Aleksandra3
3"14'
3 set
Krutul Dawid3
Popko Aleksandra0

63 min 49 s

4"55'
3 set
Kuźmicki Nataniel3
Kragiel Cyprian Błażej0
4"32'
3 set
Kuźmicki Nataniel0
Jeleniewski Bartosz3
4"23'
2 set
Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra3
4"14'
3 set
Jeleniewski Bartosz3
Kragiel Cyprian Błażej0
4"8'
1 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra3
3"54'
1 set
Kuźmicki Nataniel3
Kragiel Cyprian Błażej0
3"51'
2 set
Kuźmicki Nataniel3
Kragiel Cyprian Błażej0
3"50'
2 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra3
3"39'
3 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra3
3"35'
1 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra3

58 min 11 s

9"13'
3 set
Kosiorek Jakub0
Kragiel Cyprian Błażej3
7"59'
3 set
Dąbrowski Olgierd3
Kragiel Cyprian Błażej2
7"31'
2 set
Kosiorek Jakub0
Kragiel Cyprian Błażej3
5"14'
3 set
Dąbrowski Olgierd3
Kosiorek Jakub0
4"45'
1 set
Dąbrowski Olgierd3
Kosiorek Jakub0
4"11'
4 set
Dąbrowski Olgierd3
Kragiel Cyprian Błażej2
4"8'
2 set
Dąbrowski Olgierd3
Kosiorek Jakub0
4"2'
5 set
Dąbrowski Olgierd3
Kragiel Cyprian Błażej2
3"56'
1 set
Kosiorek Jakub0
Kragiel Cyprian Błażej3
3"54'
1 set
Dąbrowski Olgierd3
Kragiel Cyprian Błażej2

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU13

6667

4932

Jońca Wojciech213
Królewski Edward202
Michałowski Krzysztof193
Gnitecki Przemysław183
Popko Łukasz182
Aksiucik Paweł180
Soszka Stefan179
Purta Maciej178
Daniluk Rafał175
Busłowski Leszek175

748

Nideraus-Martyniak Katarzyna132
Królewska Elżbieta86
Sopińska Patrycja84
Apoń Julia83
Kozak Agata80
Gawryluk Monika75
Popko Kinga69
Popko Aleksandra58
Klim Anna37
Lisowska Anna28

307

Tomczyk Konrad110
Krutul Dawid92
Popko Aleksandra69
Rynkowska Magdalena36

273

Popko Aleksandra100
Jeleniewski Bartosz75
Kuźmicki Nataniel63
Kragiel Cyprian Błażej35

407

Kragiel Cyprian Błażej122
Dąbrowski Olgierd121
Kosiorek Jakub88
Wawiernia Filip76

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU13

113

80

15

6

6

6

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU13

389

285

46

19

18

21

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU13
0.36'
4 set
Kraszewski Bartosz1
Dębicki Grzegorz3
0.45'
2 set
Czaban Łukasz3
Rusinkiewicz Łukasz0
0.45'
1 set
Czaban Łukasz3
Rusinkiewicz Łukasz0
11.82'
3 set
Jońca Wojciech3
Dębicki Grzegorz1
13.45'
3 set
Popko Kinga0
Ginter Jakub3
13.73'
3 set
Purta Dariusz0
Daniluk Rafał3
13.82'
2 set
Popko Kinga0
Ginter Jakub3
13.91'
1 set
Kraszewski Bartosz0
Piskórz Tomasz3
14.36'
3 set
Tomczyk Konrad0
Michałowski Krzysztof3
14.82'
1 set
Tomczyk Konrad0
Michałowski Krzysztof3
12.91'
3 set
Sopińska Patrycja3
Popko Aleksandra0
14.55'
2 set
Popko Aleksandra0
Kozak Agata3
15.64'
2 set
Sopińska Patrycja3
Popko Aleksandra0
16.18'
1 set
Sopińska Patrycja3
Popko Aleksandra0
16.27'
3 set
Popko Aleksandra0
Kozak Agata3
16.45'
3 set
Popko Kinga0
Królewska Elżbieta3
16.64'
3 set
Apoń Julia0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
16.64'
1 set
Gawryluk Monika0
Królewska Elżbieta3
17.64'
3 set
Kozak Agata3
Popko Kinga0
18.27'
1 set
Klim Anna0
Gawryluk Monika3
14.64'
1 set
Rynkowska Magdalena0
Popko Aleksandra3
14.64'
1 set
Krutul Dawid3
Rynkowska Magdalena0
15.18'
2 set
Tomczyk Konrad3
Popko Aleksandra0
16.27'
2 set
Tomczyk Konrad3
Krutul Dawid1
16.82'
2 set
Rynkowska Magdalena0
Popko Aleksandra3
17.00'
2 set
Krutul Dawid3
Rynkowska Magdalena0
17.09'
1 set
Tomczyk Konrad3
Krutul Dawid1
17.36'
1 set
Tomczyk Konrad3
Rynkowska Magdalena0
17.45'
3 set
Krutul Dawid3
Rynkowska Magdalena0
17.64'
3 set
Krutul Dawid3
Popko Aleksandra0
12.73'
2 set
Kuźmicki Nataniel0
Jeleniewski Bartosz3
12.73'
2 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra3
13.18'
3 set
Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra3
14.45'
3 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra3
16.09'
2 set
Jeleniewski Bartosz3
Kragiel Cyprian Błażej0
18.27'
1 set
Jeleniewski Bartosz3
Kragiel Cyprian Błażej0
18.36'
1 set
Kuźmicki Nataniel0
Jeleniewski Bartosz3
18.55'
1 set
Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra3
19.55'
1 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra3
19.91'
3 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra3
18.00'
2 set
Dąbrowski Olgierd3
Kragiel Cyprian Błażej2
21.27'
1 set
Dąbrowski Olgierd3
Kragiel Cyprian Błażej2
21.45'
1 set
Kosiorek Jakub0
Kragiel Cyprian Błażej3
22.00'
5 set
Dąbrowski Olgierd3
Kragiel Cyprian Błażej2
22.55'
2 set
Dąbrowski Olgierd3
Kosiorek Jakub0
22.82'
4 set
Dąbrowski Olgierd3
Kragiel Cyprian Błażej2
25.91'
1 set
Dąbrowski Olgierd3
Kosiorek Jakub0
26.61'
3 set
Dąbrowski Olgierd3
Kragiel Cyprian Błażej2
28.55'
3 set
Dąbrowski Olgierd3
Kosiorek Jakub0
29.94'
3 set
Dąbrowski Olgierd3
Kragiel Cyprian Błażej2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0