5 urodziny klubu Squash Korona - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Wicher MateuszPotwierdzony Jaworzno 157 1
1 Korostyński DamianPotwierdzony Kraków 73 2
3 Habas KrzysztofPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 127 3
11 Pędzik GrzegorzPotwierdzony Kielce 328 4
7 Kowal MichałBrak informacji Kielce 187 5
10 Gwóźdź MarcinPotwierdzony Łódź 263 6
5 Janiszewski MichałWalkover Łódź 160 8
9 Leżuch GrzegorzWalkover Kielce 201 8
14 Śmietański SebastianPotwierdzony Kraków 447 9
15 Karpeta SebastianPotwierdzony 487 10
27 Kumański ŁukaszPotwierdzony Kielce 1515 11
24 Gredka NorbertPotwierdzony Kielce 1041 12
12 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 386 13
6 Martynowski MichałWalkover Lublin 168 14
8 Pietrzak DariuszWalkover Lublin 192 16
13 Sieradzan MichałWalkover Kielce 443 16
29 Figarski JanPotwierdzony Skarżysko-Kamienna 2051 17
21 Krzywicki PawełPotwierdzony Lublin 716 18
19 Banaszek ArkadiuszPotwierdzony Ustronie 703 19
30 Pawelczyk KrzysztofPotwierdzony Kielce 2275 20
23 Pawlik ArturBrak informacji Kielce 812 21
31 Skrońska-Maziuk MonikaPotwierdzony Kielce 22
16 Krysiak GrzegorzPotwierdzony Masłów 536 23
20 Waryszak SławomirPotwierdzony Ząbki 712 24
28 Gajda MichałPotwierdzony Suchedniów 1818 25
32 Figarski MarcinPotwierdzony Skarżysko-Kamienna 26
17 Sikora JanuszWalkover Legionowo 607 28
26 Misiuda KarolWalkover Kielce 1427 32
2 Giemza MikołajWalkover Piekoszów 84 32
18 Wróbel WaldemarWalkover 688 32
25 Trybulak PawełWalkover Masłów I 1277 32
22 Kołodziej MarcinWalkover Kielce 796 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 05-06-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Korostyński Damian
2
WALKOVER
Wróbel Waldemar
W
Pawlik Artur
0
  8:11  9:11
Śmietański Sebastian
2
Leżuch Grzegorz
2
  11:2  11:2
Banaszek Arkadiusz
0
Gajda Michał
0
  9:11  5:11
Martynowski Michał
2
Kowal Michał
2
WALKOVER
Trybulak Paweł
W
Kumański Łukasz
2
  11:3  11:4
Krysiak Grzegorz
0
Sieradzan Michał
2
  11:5  11:2
Figarski Jan
0
Kołodziej Marcin
W
WALKOVER
Habas Krzysztof
2
Wicher Mateusz
2
  11:2  11:5
Krzywicki Paweł
0
Figarski Marcin
0
  2:11  8:11
Karpeta Sebastian
2
Kucharski Marcin
2
  6:11  12:10  15:13
Skrońska-Maziuk Monika
1
Misiuda Karol
W
WALKOVER
Janiszewski Michał
2
Pietrzak Dariusz
2
  11:5  11:8
Sikora Janusz
0
Pawelczyk Krzysztof
1
  12:10  6:11  1:11
Gwóźdź Marcin
2
Pędzik Grzegorz
2
  11:3  11:7
Waryszak Sławomir
0
Gredka Norbert
2
WALKOVER
Giemza Mikołaj
W
Korostyński Damian
2
  11:7  11:7
Śmietański Sebastian
0
Leżuch Grzegorz
2
  11:6  16:14
Martynowski Michał
0
Kowal Michał
2
  11:9  11:8
Kumański Łukasz
0
Sieradzan Michał
0
  9:11  10:12
Habas Krzysztof
2
Wicher Mateusz
2
  11:2  11:5
Karpeta Sebastian
0
Kucharski Marcin
0
  8:11  2:11
Janiszewski Michał
2
Pietrzak Dariusz
0
  5:11  9:11
Gwóźdź Marcin
2
Pędzik Grzegorz
2
  11:4  11:3
Gredka Norbert
0
Korostyński Damian
3
  8:11  11:7  11:9  11:3
Leżuch Grzegorz
1
Kowal Michał
1
  2:1  11:13  11:9  6:11
Habas Krzysztof
2
Wicher Mateusz
3
  13:11  11:3  11:6
Janiszewski Michał
0
Gwóźdź Marcin
2
  11:9  11:5  4:11  9:11  8:11
Pędzik Grzegorz
3
Korostyński Damian
3
  5:11  13:11  11:4  11:4
Habas Krzysztof
1
Wicher Mateusz
3
  11:9  11:4  11:0
Pędzik Grzegorz
0
Korostyński Damian
2
  11:6  11:6  5:11  7:11  9:11
Wicher Mateusz
3
Wicher Mateusz
Miejsca 3 - 4
Habas Krzysztof
2
  11:6  11:7
Pędzik Grzegorz
0
Habas Krzysztof
Miejsca 5 - 8
Leżuch Grzegorz
W
WALKOVER
Kowal Michał
2
Janiszewski Michał
W
WALKOVER
Gwóźdź Marcin
2
Kowal Michał
2
  9:11  11:7  11:3
Gwóźdź Marcin
1
Kowal Michał
Miejsca 7 - 8
Bye
Bye
Bye
Miejsca 9 - 16
Śmietański Sebastian
2
  11:9  11:5
Martynowski Michał
0
Kumański Łukasz
2
  11:9  11:7
Sieradzan Michał
0
Karpeta Sebastian
2
  11:4  11:5
Kucharski Marcin
0
Pietrzak Dariusz
W
WALKOVER
Gredka Norbert
2
Śmietański Sebastian
2
  12:14  11:9  12:10
Kumański Łukasz
1
Karpeta Sebastian
2
  10:12  11:5  12:10
Gredka Norbert
1
Śmietański Sebastian
2
  11:7  11:3
Karpeta Sebastian
0
Śmietański Sebastian
Miejsca 11 - 12
Kumański Łukasz
2
  11:7  11:4
Gredka Norbert
0
Kumański Łukasz
Miejsca 13 - 16
Martynowski Michał
2
WALKOVER
Sieradzan Michał
W
Kucharski Marcin
Bye
Martynowski Michał
W
WALKOVER
Kucharski Marcin
2
Kucharski Marcin
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Miejsca 17 - 32
Bye
Pawlik Artur
Banaszek Arkadiusz
2
  10:12  12:10  11:7
Gajda Michał
1
Bye
Krysiak Grzegorz
Figarski Jan
Bye
Krzywicki Paweł
2
  12:10  11:5
Figarski Marcin
0
Skrońska-Maziuk Monika
Bye
Sikora Janusz
1
  7:11  11:8  9:11
Pawelczyk Krzysztof
2
Waryszak Sławomir
Bye
Pawlik Artur
0
  8:11  8:11
Banaszek Arkadiusz
2
Krysiak Grzegorz
1
  5:11  11:8  8:11
Figarski Jan
2
Krzywicki Paweł
2
  11:3  11:8
Skrońska-Maziuk Monika
0
Pawelczyk Krzysztof
2
  11:5  11:8
Waryszak Sławomir
0
Banaszek Arkadiusz
1
  3:11  12:10  7:11
Figarski Jan
2
Krzywicki Paweł
2
  11:5  11:2
Pawelczyk Krzysztof
0
Figarski Jan
2
  11:9  9:11  11:3
Krzywicki Paweł
1
Figarski Jan
Miejsca 19 - 20
Banaszek Arkadiusz
2
  11:7  11:5
Pawelczyk Krzysztof
0
Banaszek Arkadiusz
Miejsca 21 - 24
Pawlik Artur
2
  11:6  11:9
Krysiak Grzegorz
0
Skrońska-Maziuk Monika
2
  14:12  11:4
Waryszak Sławomir
0
Pawlik Artur
2
  11:9  11:5
Skrońska-Maziuk Monika
0
Pawlik Artur
Miejsca 23 - 24
Krysiak Grzegorz
2
  11:9  11:5
Waryszak Sławomir
0
Krysiak Grzegorz
Miejsca 25 - 32
Bye
Gajda Michał
Bye
Bye
Figarski Marcin
Bye
Sikora Janusz
Bye
Gajda Michał
Bye
Figarski Marcin
2
WALKOVER
Sikora Janusz
W
Gajda Michał
2
  12:10  11:2
Figarski Marcin
0
Gajda Michał
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 17:55:04 21-08-2017