Drużynowe Mistrzostwa Polski 2017 - OPEN


Pozycja Drużyna Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
14 PURETECH KAHUNA 1 Brak informacji 1
3 Squash City & Euvic Team Brak informacji 2
1 SNS Foods McWil Squash4You Team KrakówBrak informacji 3
4 Play Kwadrat Squash Team Brak informacji 4
7 EuroLed Malta Squash Team Brak informacji 5
16 SNS Foods Squash Team Brak informacji 6
6 Quick Nick Squash and More Hitmen 1 Brak informacji 7
5 Squash Point Team Brak informacji 8
11 Dunlop Sport I'm Fit & MySquash Team Brak informacji 9
13 Rampa Squash Team Brak informacji 10
15 PURETECH KAHUNA 2 Brak informacji 11
8 LOGISAT DvdMaxBrak informacji 12
10 Audi Sieńko i Syn Powersquash Team Brak informacji 13
9 Kolagen.Pro Hasta La VistaBrak informacji 14
2 Pizza Paolo Zadyma Squash Team Zabierzów Brak informacji 15
12 Hedonia Devils Brak informacji 16




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
PURETECH KAHUNA 1
2
Dunlop Sport I'm Fit & MySquash Team
2
Audi Sieńko i Syn Powersquash Team
1
Quick Nick Squash and More Hitmen 1
3
EuroLed Malta Squash Team
4
PURETECH KAHUNA 2
0
Hedonia Devils
0
Play Kwadrat Squash Team
4
Squash City & Euvic Team
4
LOGISAT DvdMax
0
Kolagen.Pro Hasta La Vista
2
Squash Point Team
2
Pizza Paolo Zadyma Squash Team Zabierzów
1
SNS Foods Squash Team
3
Rampa Squash Team
2
SNS Foods McWil Squash4You Team Kraków
2
PURETECH KAHUNA 1
3
Quick Nick Squash and More Hitmen 1
0
EuroLed Malta Squash Team
1
Play Kwadrat Squash Team
3
Squash City & Euvic Team
3
Squash Point Team
0
SNS Foods Squash Team
0
SNS Foods McWil Squash4You Team Kraków
3
PURETECH KAHUNA 1
2
Play Kwadrat Squash Team
2
Squash City & Euvic Team
3
SNS Foods McWil Squash4You Team Kraków
1
PURETECH KAHUNA 1
3
Squash City & Euvic Team
1
PURETECH KAHUNA 1
Miejsca 3 - 4
Play Kwadrat Squash Team
1
SNS Foods McWil Squash4You Team Kraków
3
SNS Foods McWil Squash4You Team Kraków
Miejsca 5 - 8
Quick Nick Squash and More Hitmen 1
0
EuroLed Malta Squash Team
4
Squash Point Team
2
SNS Foods Squash Team
2
EuroLed Malta Squash Team
4
SNS Foods Squash Team
0
EuroLed Malta Squash Team
Miejsca 7 - 8
Quick Nick Squash and More Hitmen 1
2
Squash Point Team
2
Quick Nick Squash and More Hitmen 1
Miejsca 9 - 16
Dunlop Sport I'm Fit & MySquash Team
4
Audi Sieńko i Syn Powersquash Team
0
PURETECH KAHUNA 2
4
Hedonia Devils
0
LOGISAT DvdMax
4
Kolagen.Pro Hasta La Vista
0
Pizza Paolo Zadyma Squash Team Zabierzów
0
Rampa Squash Team
3
Dunlop Sport I'm Fit & MySquash Team
3
PURETECH KAHUNA 2
1
LOGISAT DvdMax
0
Rampa Squash Team
4
Dunlop Sport I'm Fit & MySquash Team
3
Rampa Squash Team
1
Dunlop Sport I'm Fit & MySquash Team
Miejsca 11 - 12
PURETECH KAHUNA 2
3
LOGISAT DvdMax
1
PURETECH KAHUNA 2
Miejsca 13 - 16
Audi Sieńko i Syn Powersquash Team
4
Hedonia Devils
0
Kolagen.Pro Hasta La Vista
3
Pizza Paolo Zadyma Squash Team Zabierzów
1
Audi Sieńko i Syn Powersquash Team
4
Kolagen.Pro Hasta La Vista
0
Audi Sieńko i Syn Powersquash Team
Miejsca 15 - 16
Hedonia Devils
0
Pizza Paolo Zadyma Squash Team Zabierzów
4
Pizza Paolo Zadyma Squash Team Zabierzów
Stan na: 08:43:42 21-07-2017