Zakończenie Bydgoskiej Ligi Squasha "Oliver" - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Przybitkowski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 62 1
1 Karp AdamPotwierdzony Łódź 34 2
4 Meckien BartoszPotwierdzony 127 3
3 Kapuściński BartoszPotwierdzony Bydgoszcz 118 4
5 Gajos JakubPotwierdzony Łódź 159 5
8 Bobkowski PrzemysławBrak informacji Bydgoszcz 181 6
6 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 167 7
7 Kroll AdamPotwierdzony Bydgoszcz 174 8
21 Wawrzonkowski NikodemPotwierdzony Pszczółki 722 9
14 Sokołowski AndrzejPotwierdzony Bydgoszcz 352 10
9 Michalak PawełPotwierdzony Bydgoszcz 191 11
11 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 259 12
12 Ladziński MichałPotwierdzony Bydgoszcz 283 13
15 Majewski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 367 14
31 Hoppe DawidBrak informacji Niemcz 1489 15
18 Firfas DamianPotwierdzony Maksymilianowo 604 16
26 Witkowska DominikaPotwierdzony Warszawa 1096 17
16 Antczak MarcinPotwierdzony Pasłęk 406 18
30 Wilińska JoannaPotwierdzony Warszawa 1405 19
25 Niklas JakubPotwierdzony Bydgoszcz 932 20
23 Murawski PiotrPotwierdzony Szczecin 766 21
22 Mickiewicz MaciejBrak informacji Toruń 733 22
24 Lipiński TomaszBrak informacji Toruń 839 23
28 Przybitkowska JoannaBrak informacji Bydgoszcz 1164 24
32 Sopińska PatrycjaBrak informacji Warszawa 2688 25
20 Zakrzewski MateuszBrak informacji Ciele 693 26
27 Woźniak PawełBrak informacji Bydgoszcz 1160 27
10 Konopa BartoszPotwierdzony Solec Kujawski 236 28
29 Zakrzewska AgataBrak informacji 1237 29
17 Sobków SzymonPotwierdzony Zielona Góra 508 30
19 Grunt JarosławPotwierdzony Kwidzyn 653 31
13 Mohamed NaziaWalkover Toruń 340 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 03-07-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Karp Adam
2
  11:5  11:4
Sobków Szymon
0
Przybitkowska Joanna
0
  6:11  9:11
Majewski Kamil
2
Sokołowski Andrzej
2
  11:6  9:11  11:4
Zakrzewski Mateusz
1
Niklas Jakub
0
  4:11  3:11
Gajos Jakub
2
Stachurski Jakub
2
WALKOVER
Grunt Jarosław
W
Mickiewicz Maciej
1
  11:7  5:11  6:11
Michalak Paweł
2
Konopa Bartosz
1
  8:11  11:9  9:11
Hoppe Dawid
2
Witkowska Dominika
0
  9:11  10:12
Meckien Bartosz
2
Kapuściński Bartosz
2
  11:3  11:2
Woźniak Paweł
0
Wilińska Joanna
1
  7:11  11:9  4:11
Firfas Rafał
2
Mohamed Nazia
1
  7:11  11:8  8:11
Firfas Damian
2
Lipiński Tomasz
0
  4:11  6:11
Kroll Adam
2
Bobkowski Przemysław
2
  11:4  11:1
Zakrzewska Agata
0
Murawski Piotr
0
  5:11  10:12
Ladziński Michał
2
Antczak Marcin
1
  12:14  11:8  6:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Sopińska Patrycja
0
  2:11  9:11
Przybitkowski Kamil
2
Karp Adam
2
  11:3  11:2
Majewski Kamil
0
Sokołowski Andrzej
1
  6:11  12:10  7:11
Gajos Jakub
2
Stachurski Jakub
2
  11:5  11:1
Michalak Paweł
0
Hoppe Dawid
0
  8:11  4:11
Meckien Bartosz
2
Kapuściński Bartosz
2
  12:10  11:1
Firfas Rafał
0
Firfas Damian
0
  3:11  5:11
Kroll Adam
2
Bobkowski Przemysław
2
  11:8  11:7
Ladziński Michał
0
Wawrzonkowski Nikodem
1
  11:8  4:11  8:11
Przybitkowski Kamil
2
Karp Adam
3
  11:8  11:7  12:10
Gajos Jakub
0
Stachurski Jakub
0
  6:11  5:11  6:11
Meckien Bartosz
3
Kapuściński Bartosz
3
  11:6  12:14  9:11  11:5  11:4
Kroll Adam
2
Bobkowski Przemysław
1
  2:11  11:5  7:11  8:11
Przybitkowski Kamil
3
Karp Adam
3
  11:4  11:8  11:9
Meckien Bartosz
0
Kapuściński Bartosz
1
  6:11  6:11  11:9  5:11
Przybitkowski Kamil
3
Karp Adam
2
  6:11  11:6  7:11  11:8  7:11
Przybitkowski Kamil
3
Przybitkowski Kamil
Miejsca 3 - 4
Meckien Bartosz
3
  9:11  11:1  11:5  11:4
Kapuściński Bartosz
1
Meckien Bartosz
Miejsca 5 - 8
Gajos Jakub
2
  6:11  11:8  11:7
Stachurski Jakub
1
Kroll Adam
1
  7:11  12:10  10:12
Bobkowski Przemysław
2
Gajos Jakub
2
  11:9  11:7
Bobkowski Przemysław
0
Gajos Jakub
Miejsca 7 - 8
Stachurski Jakub
2
WALKOVER
Kroll Adam
W
Stachurski Jakub
Miejsca 9 - 16
Majewski Kamil
0
  9:11  9:11
Sokołowski Andrzej
2
Michalak Paweł
2
  11:2  11:2
Hoppe Dawid
0
Firfas Rafał
2
  11:3  11:7
Firfas Damian
0
Ladziński Michał
0
  12:14  5:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Sokołowski Andrzej
2
  11:7  8:11  11:9
Michalak Paweł
1
Firfas Rafał
0
  5:11  9:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Sokołowski Andrzej
1
  11:6  6:11  2:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Wawrzonkowski Nikodem
Miejsca 11 - 12
Michalak Paweł
2
  11:9  11:8
Firfas Rafał
0
Michalak Paweł
Miejsca 13 - 16
Majewski Kamil
2
  11:8  11:7
Hoppe Dawid
0
Firfas Damian
0
  5:11  4:11
Ladziński Michał
2
Majewski Kamil
1
  9:11  14:12  9:11
Ladziński Michał
2
Ladziński Michał
Miejsca 15 - 16
Hoppe Dawid
2
  11:3  11:8
Firfas Damian
0
Hoppe Dawid
Miejsca 17 - 32
Sobków Szymon
W
WALKOVER
Przybitkowska Joanna
2
Zakrzewski Mateusz
1
  4:11  11:8  9:11
Niklas Jakub
2
Grunt Jarosław
0
  4:11  5:11
Mickiewicz Maciej
2
Konopa Bartosz
W
WALKOVER
Witkowska Dominika
2
Woźniak Paweł
W
WALKOVER
Wilińska Joanna
2
Mohamed Nazia
W
WALKOVER
Lipiński Tomasz
2
Zakrzewska Agata
0
  2:11  1:11
Murawski Piotr
2
Antczak Marcin
2
  11:9  11:6
Sopińska Patrycja
0
Przybitkowska Joanna
0
  7:11  9:11
Niklas Jakub
2
Mickiewicz Maciej
0
  4:11  9:11
Witkowska Dominika
2
Wilińska Joanna
2
  15:13  11:9
Lipiński Tomasz
0
Murawski Piotr
1
  11:7  6:11  14:16
Antczak Marcin
2
Niklas Jakub
0
  2:11  6:11
Witkowska Dominika
2
Wilińska Joanna
0
  8:11  14:16
Antczak Marcin
2
Witkowska Dominika
2
  11:7  11:8
Antczak Marcin
0
Witkowska Dominika
Miejsca 19 - 20
Niklas Jakub
1
  4:11  11:6  5:11
Wilińska Joanna
2
Wilińska Joanna
Miejsca 21 - 24
Przybitkowska Joanna
0
  4:11  3:11
Mickiewicz Maciej
2
Lipiński Tomasz
1
  11:7  7:11  3:11
Murawski Piotr
2
Mickiewicz Maciej
1
  12:10  9:11  7:11
Murawski Piotr
2
Murawski Piotr
Miejsca 23 - 24
Przybitkowska Joanna
W
WALKOVER
Lipiński Tomasz
2
Lipiński Tomasz
Miejsca 25 - 32
Sobków Szymon
W
WALKOVER
Zakrzewski Mateusz
2
Grunt Jarosław
W
WALKOVER
Konopa Bartosz
2
Woźniak Paweł
2
WALKOVER
Mohamed Nazia
W
Zakrzewska Agata
0
  9:11  7:11
Sopińska Patrycja
2
Zakrzewski Mateusz
2
  11:9  11:9
Konopa Bartosz
0
Woźniak Paweł
W
WALKOVER
Sopińska Patrycja
2
Zakrzewski Mateusz
0
  8:11  5:11
Sopińska Patrycja
2
Sopińska Patrycja
Miejsca 27 - 28
Konopa Bartosz
W
WALKOVER
Woźniak Paweł
2
Woźniak Paweł
Miejsca 29 - 32
Sobków Szymon
2
WALKOVER
Grunt Jarosław
W
Bye
Zakrzewska Agata
Sobków Szymon
W
WALKOVER
Zakrzewska Agata
2
Zakrzewska Agata
Miejsca 31 - 32
Grunt Jarosław
Bye
Grunt Jarosław
Stan na: 10:42:38 21-07-2017