Milon Turniej B+ - Open

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Piechotka TomaszPotwierdzony Warszawa 93 1
1 Michałowski KrzysztofPotwierdzony Lublin 78 2
3 Włodarczyk SzymonPotwierdzony Lublin 107 3
4 Piskórz TomaszPotwierdzony Lublin 128 4
5 Kowalik MaciejPotwierdzony Warszawa 136 5
7 Pietrzak DariuszPotwierdzony Lublin 193 6
6 Derecki ŁukaszPotwierdzony Lublin 172 7
8 Lepionka KrzysztofPotwierdzony Lublin 221 8
10 Andrzejczyk AdrianPotwierdzony Warszawa 291 9
12 Jasiński PawełPotwierdzony Siedlce 409 10
19 Padysz MateuszPotwierdzony Siedlce 1459 11
11 Dunikowski PiotrPotwierdzony Lublin 394 12
9 Purta MaciejPotwierdzony Białystok 288 13
15 Wróbel AdamPotwierdzony 668 14
13 Korzeniowski TomaszPotwierdzony Mysłowice 578 15
14 Purta DariuszPotwierdzony Białystok 589 16
17 Głuchowski ArturPotwierdzony Siedlce 822 17
16 Bargenda IwonaPotwierdzony 734 18
20 Dmuch PrzemysławPotwierdzony Chełm 1630 19
21 Bieńczyk TomaszPotwierdzony Biała Podlaska 1910 20
18 Dziewa ErnestPotwierdzony Lublin 831 21
22 Jonaitis SauliusPotwierdzony Lublin 1942 22


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 03-07-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Michałowski Krzysztof
Bye
Bye
Purta Dariusz
Jasiński Paweł
2
  11:2  11:2
Dmuch Przemysław
0
Bye
Kowalik Maciej
Derecki Łukasz
Bye
Jonaitis Saulius
0
  0:11  5:11
Purta Maciej
2
Bargenda Iwona
0
  7:11  7:11
Padysz Mateusz
2
Bye
Włodarczyk Szymon
Piskórz Tomasz
Bye
Dziewa Ernest
0
  4:11  3:11
Andrzejczyk Adrian
2
Korzeniowski Tomasz
2
  11:8  11:8
Głuchowski Artur
0
Bye
Pietrzak Dariusz
Lepionka Krzysztof
Bye
Bieńczyk Tomasz
0
  1:11  4:11
Wróbel Adam
2
Dunikowski Piotr
Bye
Bye
Piechotka Tomasz
Michałowski Krzysztof
2
  11:1  11:2
Purta Dariusz
0
Jasiński Paweł
0
  2:11  9:11
Kowalik Maciej
2
Derecki Łukasz
2
  11:4  6:11  11:8
Purta Maciej
1
Padysz Mateusz
0
  3:11  5:11
Włodarczyk Szymon
2
Piskórz Tomasz
2
  11:3  10:12  11:3
Andrzejczyk Adrian
1
Korzeniowski Tomasz
1
  6:11  11:9  13:15
Pietrzak Dariusz
2
Lepionka Krzysztof
2
  11:5  11:5
Wróbel Adam
0
Dunikowski Piotr
0
  1:11  4:11
Piechotka Tomasz
2
Michałowski Krzysztof
2
  14:12  11:7
Kowalik Maciej
0
Derecki Łukasz
1
  3:11  11:8  7:11
Włodarczyk Szymon
2
Piskórz Tomasz
2
  11:6  11:6
Pietrzak Dariusz
0
Lepionka Krzysztof
0
  7:11  5:11
Piechotka Tomasz
2
Michałowski Krzysztof
3
  11:6  3:11  5:11  11:4  11:3
Włodarczyk Szymon
2
Piskórz Tomasz
1
  7:11  11:8  8:11  7:11
Piechotka Tomasz
3
Michałowski Krzysztof
0
  6:11  8:11  4:11
Piechotka Tomasz
3
Piechotka Tomasz
Miejsca 3 - 4
Włodarczyk Szymon
2
  11:8  9:11  11:9
Piskórz Tomasz
1
Włodarczyk Szymon
Miejsca 5 - 8
Kowalik Maciej
2
  12:10  11:5
Derecki Łukasz
0
Pietrzak Dariusz
2
  11:8  11:8
Lepionka Krzysztof
0
Kowalik Maciej
2
WALKOVER
Pietrzak Dariusz
W
Kowalik Maciej
Miejsca 7 - 8
Derecki Łukasz
2
  11:5  11:8
Lepionka Krzysztof
0
Derecki Łukasz
Miejsca 9 - 16
Purta Dariusz
0
  4:11  4:11
Jasiński Paweł
2
Purta Maciej
1
  5:11  12:10  10:12
Padysz Mateusz
2
Andrzejczyk Adrian
2
  11:9  11:4
Korzeniowski Tomasz
0
Wróbel Adam
0
  8:11  4:11
Dunikowski Piotr
2
Jasiński Paweł
2
  11:8  11:5
Padysz Mateusz
0
Andrzejczyk Adrian
2
  11:7  11:6
Dunikowski Piotr
0
Jasiński Paweł
1
  13:11  9:11  10:12
Andrzejczyk Adrian
2
Andrzejczyk Adrian
Miejsca 11 - 12
Padysz Mateusz
2
  11:9  11:5
Dunikowski Piotr
0
Padysz Mateusz
Miejsca 13 - 16
Purta Dariusz
0
  4:11  4:11
Purta Maciej
2
Korzeniowski Tomasz
1
  3:11  11:6  10:12
Wróbel Adam
2
Purta Maciej
2
  11:6  11:7
Wróbel Adam
0
Purta Maciej
Miejsca 15 - 16
Purta Dariusz
1
  11:9  11:13  7:11
Korzeniowski Tomasz
2
Korzeniowski Tomasz
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Dmuch Przemysław
Bye
Bye
Jonaitis Saulius
Bargenda Iwona
Bye
Bye
Dziewa Ernest
Głuchowski Artur
Bye
Bye
Bieńczyk Tomasz
Bye
Bye
Bye
Dmuch Przemysław
Jonaitis Saulius
0
  7:11  7:11
Bargenda Iwona
2
Dziewa Ernest
0
  5:11  3:11
Głuchowski Artur
2
Bieńczyk Tomasz
Bye
Dmuch Przemysław
1
  11:13  11:8  6:11
Bargenda Iwona
2
Głuchowski Artur
2
  11:4  11:6
Bieńczyk Tomasz
0
Bargenda Iwona
0
  7:11  6:11
Głuchowski Artur
2
Głuchowski Artur
Miejsca 19 - 20
Dmuch Przemysław
2
  11:5  10:12  11:7
Bieńczyk Tomasz
1
Dmuch Przemysław
Miejsca 21 - 24
Bye
Jonaitis Saulius
Dziewa Ernest
Bye
Jonaitis Saulius
0
  10:12  9:11
Dziewa Ernest
2
Dziewa Ernest
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 10:41:13 21-07-2017