fairPlayce Squash Series - Season01 Episode08 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 234 1
6 Stolecki PawełPotwierdzony Jaworzno 478 2
3 Stefański MikołajPotwierdzony Poznań 353 3
4 Jaworski MarcinPotwierdzony Poznań 443 4
7 Szymaczek RafałPotwierdzony Poznań 530 5
2 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 315 6
5 Paczesny HubertPotwierdzony Kalisz 447 7
18 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 1053 8
12 Kotkowiak MateuszPotwierdzony Mosina 820 9
11 Roszkowski MaciejPotwierdzony Poznań 814 10
13 Ostapiński ŁukaszPotwierdzony Poznań 826 11
17 Henshaw MatthewPotwierdzony 911 12
15 Chudziak DariuszPotwierdzony Poznań 842 13
10 Gajewski MarekPotwierdzony Poznań 705 14
8 Grala PawełPotwierdzony Poznań 648 15
16 Jabłoński AndrzejPotwierdzony Poznań 856 16
21 Frieske PawełPotwierdzony 1416 17
9 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 661 18
20 Baraniak MateuszPotwierdzony Poznań 1214 19
22 Mańkowski DariuszPotwierdzony Poznań 1605 20
24 Tomczak TymoteuszPotwierdzony Poznań 2091 21
26 Stolecki LeonPotwierdzony Poznań 22
27 Stolecki FilipPotwierdzony Poznań 23
19 Juszczak GrzegorzPotwierdzony Kwileń 1196 25
14 Piechocki MaciejPotwierdzony Poznań 841 26
23 Mrozik TomaszPotwierdzony Trzcianka 2063 27
25 Laszuk PawełWalkover Trzcianka 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 19-06-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cendal Szymon
Bye
Stolecki Leon
0
  5:11  5:11
Ostapiński Łukasz
2
Chudziak Dariusz
2
  11:6  11:7
Mańkowski Dariusz
0
Bye
Szymaczek Rafał
Grala Paweł
2
  11:9  11:7
Juszczak Grzegorz
0
Sikorski Grzegorz
2
  11:6  15:13
Skąpski Bartłomiej
0
Roszkowski Maciej
2
WALKOVER
Laszuk Paweł
W
Bye
Jaworski Marcin
Stefański Mikołaj
Bye
Stolecki Filip
0
  0:11  2:11
Gajewski Marek
2
Kotkowiak Mateusz
2
  11:7  11:4
Mrozik Tomasz
0
Baraniak Mateusz
0
  6:11  12:14
Paczesny Hubert
2
Stolecki Paweł
2
  11:5  11:6
Frieske Paweł
0
Henshaw Matthew
2
  5:11  11:7  11:6
Piechocki Maciej
1
Jabłoński Andrzej
2
  11:7  5:11  12:10
Tomczak Tymoteusz
1
Bye
Dolata Szymon
Cendal Szymon
2
  12:10  11:5
Ostapiński Łukasz
0
Chudziak Dariusz
0
  3:11  10:12
Szymaczek Rafał
2
Grala Paweł
0
  9:11  8:11
Sikorski Grzegorz
2
Roszkowski Maciej
1
  8:11  11:5  6:11
Jaworski Marcin
2
Stefański Mikołaj
2
  11:6  11:6
Gajewski Marek
0
Kotkowiak Mateusz
1
  6:11  15:13  9:11
Paczesny Hubert
2
Stolecki Paweł
2
  11:2  11:3
Henshaw Matthew
0
Jabłoński Andrzej
0
  5:11  5:11
Dolata Szymon
2
Cendal Szymon
2
  11:5  4:11  11:6
Szymaczek Rafał
1
Sikorski Grzegorz
0
  9:11  9:11
Jaworski Marcin
2
Stefański Mikołaj
2
  12:10  11:4
Paczesny Hubert
0
Stolecki Paweł
2
  11:9  11:8
Dolata Szymon
0
Cendal Szymon
3
  11:4  11:8  11:2
Jaworski Marcin
0
Stefański Mikołaj
2
  11:7  7:11  11:9  5:11  3:11
Stolecki Paweł
3
Cendal Szymon
3
  11:7  8:11  12:10  11:3
Stolecki Paweł
1
Cendal Szymon
Miejsca 3 - 4
Jaworski Marcin
1
  9:11  9:11  11:8  6:11
Stefański Mikołaj
3
Stefański Mikołaj
Miejsca 5 - 8
Szymaczek Rafał
2
  10:12  12:10  11:6
Sikorski Grzegorz
1
Paczesny Hubert
0
  9:11  5:11
Dolata Szymon
2
Szymaczek Rafał
2
  7:11  11:7  11:9
Dolata Szymon
1
Szymaczek Rafał
Miejsca 7 - 8
Sikorski Grzegorz
0
  8:11  9:11
Paczesny Hubert
2
Paczesny Hubert
Miejsca 9 - 16
Ostapiński Łukasz
2
  3:11  11:3  11:3
Chudziak Dariusz
1
Grala Paweł
0
  4:11  5:11
Roszkowski Maciej
2
Gajewski Marek
1
  12:14  11:7  6:11
Kotkowiak Mateusz
2
Henshaw Matthew
2
  11:6  11:7
Jabłoński Andrzej
0
Ostapiński Łukasz
0
  6:11  9:11
Roszkowski Maciej
2
Kotkowiak Mateusz
2
  11:2  11:7
Henshaw Matthew
0
Roszkowski Maciej
0
  8:11  11:13
Kotkowiak Mateusz
2
Kotkowiak Mateusz
Miejsca 11 - 12
Ostapiński Łukasz
2
  11:9  7:11  15:13
Henshaw Matthew
1
Ostapiński Łukasz
Miejsca 13 - 16
Chudziak Dariusz
2
  11:5  11:6
Grala Paweł
0
Gajewski Marek
2
  12:10  11:4
Jabłoński Andrzej
0
Chudziak Dariusz
2
  11:3  11:7
Gajewski Marek
0
Chudziak Dariusz
Miejsca 15 - 16
Grala Paweł
2
  11:4  11:8
Jabłoński Andrzej
0
Grala Paweł
Miejsca 17 - 32
Bye
Stolecki Leon
Mańkowski Dariusz
Bye
Juszczak Grzegorz
0
  10:12  9:11
Skąpski Bartłomiej
2
Bye
Bye
Bye
Stolecki Filip
Mrozik Tomasz
1
  8:11  13:11  1:11
Baraniak Mateusz
2
Frieske Paweł
2
  11:2  11:6
Piechocki Maciej
0
Tomczak Tymoteusz
Bye
Stolecki Leon
0
  7:11  3:11
Mańkowski Dariusz
2
Skąpski Bartłomiej
Bye
Stolecki Filip
0
  3:11  3:11
Baraniak Mateusz
2
Frieske Paweł
2
  11:5  12:10
Tomczak Tymoteusz
0
Mańkowski Dariusz
1
  5:11  13:11  6:11
Skąpski Bartłomiej
2
Baraniak Mateusz
0
  5:11  2:11
Frieske Paweł
2
Skąpski Bartłomiej
1
  11:9  5:11  8:11
Frieske Paweł
2
Frieske Paweł
Miejsca 19 - 20
Mańkowski Dariusz
0
  11:13  4:11
Baraniak Mateusz
2
Baraniak Mateusz
Miejsca 21 - 24
Stolecki Leon
Bye
Stolecki Filip
0
  4:11  7:11
Tomczak Tymoteusz
2
Stolecki Leon
1
  2:11  11:7  6:11
Tomczak Tymoteusz
2
Tomczak Tymoteusz
Miejsca 23 - 24
Bye
Stolecki Filip
Stolecki Filip
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Juszczak Grzegorz
Bye
Bye
Mrozik Tomasz
Piechocki Maciej
Bye
Bye
Juszczak Grzegorz
Mrozik Tomasz
W
WALKOVER
Piechocki Maciej
2
Juszczak Grzegorz
2
  11:9  12:10
Piechocki Maciej
0
Juszczak Grzegorz
Miejsca 27 - 28
Bye
Mrozik Tomasz
Mrozik Tomasz
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:29:25 22-11-2017