Najdłuższy mecz

M 35+M 40+M 45+M 50+
48"20'Wirowski Jakub3
Cichocki Jakub2
36"52'Cichocki Jakub1
Wojtunik Bartłomiej3
32"32'Jelonek Grzegorz2
Wilk Artur3
26"31'Gumplowicz Jacek3
Wilk Artur1
25"16'Michalski Piotr3
Gumplowicz Jacek1
21"17'Wirowski Jakub3
Gumplowicz Jacek1
19"42'Michalski Piotr3
Jelonek Grzegorz0
14"57'Cichocki Jakub3
Wilk Artur0
14"25'Wojtunik Bartłomiej0
Terlecki Jarosław3
13"58'Wirowski Jakub0
Terlecki Jarosław3
46"19'Sowa Grzegorz Tiger3
Cichocki Jakub2
42"17'Romański Krzysztof3
Leśniak Grzegorz2
38"7'Leśniak Grzegorz1
Wojtunik Bartłomiej3
27"4'Stopa Jacek2
Sowa Grzegorz Tiger3
23"11'Irach Marcin1
Stopa Jacek3
20"0'Leśniak Grzegorz0
Dutka Dariusz3
19"49'Dutka Dariusz0
Cichocki Jakub3
19"34'Terlecki Jarosław3
Wojtunik Bartłomiej0
18"39'Sowa Grzegorz Tiger0
Terlecki Jarosław3
18"3'Wojtasiewicz Arkadiusz3
Irach Marcin0
47"36'Kowalewski Jacek2
Sowa Grzegorz Tiger3
41"36'Grochowina Jacek2
Banasiak Tomasz3
36"11'Kowalski Piotr3
Dutka Dariusz2
35"35'Dutka Dariusz3
Biernat Piotr2
35"33'Romański Krzysztof3
Krysicki Tomasz2
34"27'Krysicki Tomasz2
Biernat Piotr3
33"41'Bystrzejewski Andrzej3
Grochowina Jacek1
30"44'Łuniewski Robert2
Bystrzejewski Andrzej3
29"41'Kowalski Piotr1
Kowalewski Jacek3
29"30'Banasiak Tomasz1
Dutka Dariusz3
43"47'Biernat Piotr3
Surray Peter2
37"5'Błażyca Ireneusz3
Sienkiewicz Leszek2
36"24'Biernat Piotr3
Żyła Zbigniew2
35"21'Biernat Piotr2
Błażyca Ireneusz3
32"58'Grochowina Jacek1
Krysicki Tomasz3
29"37'Grishin Sergei1
Grochowina Jacek3
29"36'Żyła Zbigniew1
Krysicki Tomasz3
29"14'Bystrzejewski Andrzej1
Kowalski Piotr3
25"22'Błażyca Ireneusz0
Bystrzejewski Andrzej3
24"46'Żyła Zbigniew1
Sienkiewicz Leszek3

Najdłużej na korcie

M 35+M 40+M 45+M 50+
Cichocki Jakub84"0'
Wirowski Jakub71"18'
Wilk Artur60"44'
Gumplowicz Jacek59"14'
Wojtunik Bartłomiej54"12'
Jelonek Grzegorz50"41'
Michalski Piotr46"45'
Terlecki Jarosław34"10'
Sowa Grzegorz "Tiger"75"4'
Leśniak Grzegorz67"17'
Cichocki Jakub57"10'
Stopa Jacek50"35'
Romański Krzysztof49"29'
Wojtunik Bartłomiej47"22'
Terlecki Jarosław45"1'
Dutka Dariusz40"26'
Irach Marcin35"17'
Wojtasiewicz Arkadiusz27"35'
Grochowina Jacek101"55'
Kowalski Piotr93"37'
Bystrzejewski Andrzej90"37'
Sowa Grzegorz "Tiger"87"24'
Biernat Piotr84"9'
Kowalewski Jacek77"30'
Dutka Dariusz77"27'
Banasiak Tomasz75"47'
Michalski Piotr74"3'
Krysicki Tomasz69"8'
Biernat Piotr106"10'
Żyła Zbigniew85"55'
Błażyca Ireneusz80"39'
Grochowina Jacek79"7'
Sienkiewicz Leszek68"40'
Krysicki Tomasz67"8'
Bystrzejewski Andrzej61"1'
Kowalski Piotr59"27'
Grishin Sergei35"32'
Surray Peter35"21'

Czas setów

WSZYSTKIEM 35+M 40+M 45+M 50+

1318 min
43 s



21 h 58 min 43 s

230 min 32 s

13"22'
3 set
Wirowski Jakub3
Cichocki Jakub2
9"48'
1 set
Cichocki Jakub1
Wojtunik Bartłomiej3
8"51'
5 set
Wirowski Jakub3
Cichocki Jakub2
8"36'
2 set
Cichocki Jakub1
Wojtunik Bartłomiej3
7"32'
1 set
Gumplowicz Jacek3
Wilk Artur1
7"9'
1 set
Wirowski Jakub3
Cichocki Jakub2
6"56'
3 set
Jelonek Grzegorz2
Wilk Artur3
6"37'
2 set
Wirowski Jakub3
Cichocki Jakub2
6"34'
3 set
Cichocki Jakub1
Wojtunik Bartłomiej3
6"23'
4 set
Michalski Piotr3
Gumplowicz Jacek1

247 min 38 s

15"25'
4 set
Leśniak Grzegorz1
Wojtunik Bartłomiej3
11"44'
5 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Cichocki Jakub2
10"25'
5 set
Romański Krzysztof3
Leśniak Grzegorz2
9"30'
4 set
Romański Krzysztof3
Leśniak Grzegorz2
8"40'
4 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Cichocki Jakub2
7"20'
1 set
Romański Krzysztof0
Terlecki Jarosław3
7"15'
3 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Cichocki Jakub2
7"4'
2 set
Dutka Dariusz0
Cichocki Jakub3
7"2'
3 set
Leśniak Grzegorz1
Wojtunik Bartłomiej3
6"49'
2 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Cichocki Jakub2

488 min 24 s

11"11'
5 set
Kowalewski Jacek2
Sowa Grzegorz Tiger3
10"13'
4 set
Kowalewski Jacek2
Sowa Grzegorz Tiger3
8"52'
1 set
Kowalski Piotr3
Bystrzejewski Andrzej0
8"41'
2 set
Grochowina Jacek2
Banasiak Tomasz3
8"18'
3 set
Grochowina Jacek3
Michalski Piotr1
8"17'
4 set
Bystrzejewski Andrzej3
Grochowina Jacek1
7"50'
2 set
Kowalewski Jacek2
Sowa Grzegorz Tiger3
7"46'
2 set
Kowalski Piotr1
Kowalewski Jacek3
7"37'
2 set
Pazdaj Cezary0
Kowalski Piotr3
7"31'
3 set
Kowalski Piotr1
Kowalewski Jacek3

352 min 9 s

10"24'
4 set
Biernat Piotr3
Surray Peter2
10"23'
1 set
Błażyca Ireneusz0
Bystrzejewski Andrzej3
9"34'
3 set
Krysicki Tomasz0
Kowalski Piotr3
8"55'
1 set
Błażyca Ireneusz3
Sienkiewicz Leszek2
8"53'
1 set
Bystrzejewski Andrzej1
Kowalski Piotr3
8"47'
2 set
Żyła Zbigniew1
Sienkiewicz Leszek3
8"24'
5 set
Biernat Piotr3
Surray Peter2
8"16'
2 set
Grishin Sergei1
Grochowina Jacek3
8"7'
5 set
Błażyca Ireneusz3
Sienkiewicz Leszek2
8"2'
1 set
Biernat Piotr2
Błażyca Ireneusz3

małych punktów

WSZYSTKIEM 35+M 40+M 45+M 50+

4288

731

Cichocki Jakub114
Wirowski Jakub102
Terlecki Jarosław99
Gumplowicz Jacek94
Wojtunik Bartłomiej87
Wilk Artur86
Michalski Piotr83
Jelonek Grzegorz66

851

Sowa Grzegorz "Tiger"114
Terlecki Jarosław99
Romański Krzysztof93
Stopa Jacek86
Dutka Dariusz82
Wojtasiewicz Arkadiusz81
Cichocki Jakub79
Leśniak Grzegorz76
Irach Marcin55
Wojtunik Bartłomiej51

1577

Michalski Piotr148
Sowa Grzegorz "Tiger"146
Bystrzejewski Andrzej145
Kowalski Piotr144
Grochowina Jacek140
Biernat Piotr139
Dutka Dariusz135
Krysicki Tomasz120
Kowalewski Jacek117
Banasiak Tomasz103

1129

Biernat Piotr170
Żyła Zbigniew154
Błażyca Ireneusz121
Grochowina Jacek117
Kowalski Piotr109
Krysicki Tomasz108
Sienkiewicz Leszek100
Bystrzejewski Andrzej91
Grishin Sergei74
Surray Peter47

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEM 35+M 40+M 45+M 50+

66

12

16

22

16

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEM 35+M 40+M 45+M 50+

244

44

51

88

61

Szybkość zdobycia punktów

M 35+M 40+M 45+M 50+
14.36'
1 set
Jelonek Grzegorz0
Terlecki Jarosław3
15.82'
3 set
Michalski Piotr3
Jelonek Grzegorz0
17.91'
1 set
Michalski Piotr0
Wojtunik Bartłomiej3
18.09'
2 set
Wojtunik Bartłomiej0
Terlecki Jarosław3
18.73'
2 set
Jelonek Grzegorz0
Terlecki Jarosław3
18.82'
1 set
Wirowski Jakub0
Terlecki Jarosław3
19.00'
2 set
Michalski Piotr3
Gumplowicz Jacek1
19.55'
2 set
Michalski Piotr0
Wojtunik Bartłomiej3
20.00'
1 set
Cichocki Jakub3
Wilk Artur0
20.09'
4 set
Gumplowicz Jacek3
Wilk Artur1
12.73'
1 set
Stopa Jacek2
Sowa Grzegorz Tiger3
16.55'
1 set
Dutka Dariusz3
Wojtasiewicz Arkadiusz0
17.00'
1 set
Romański Krzysztof3
Leśniak Grzegorz2
18.45'
3 set
Stopa Jacek0
Dutka Dariusz3
18.55'
2 set
Romański Krzysztof0
Terlecki Jarosław3
19.09'
2 set
Terlecki Jarosław3
Wojtunik Bartłomiej0
19.45'
3 set
Dutka Dariusz3
Wojtasiewicz Arkadiusz0
19.55'
4 set
Irach Marcin1
Stopa Jacek3
19.82'
3 set
Romański Krzysztof0
Terlecki Jarosław3
20.09'
5 set
Stopa Jacek2
Sowa Grzegorz Tiger3
17.45'
1 set
Grochowina Jacek3
Biernat Piotr1
18.09'
2 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Romański Krzysztof0
19.00'
3 set
Bystrzejewski Andrzej1
Sowa Grzegorz Tiger3
19.09'
1 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Romański Krzysztof0
19.73'
1 set
Michalski Piotr3
Pazdaj Cezary1
19.91'
2 set
Bystrzejewski Andrzej1
Sowa Grzegorz Tiger3
20.09'
5 set
Łuniewski Robert2
Bystrzejewski Andrzej3
20.36'
4 set
Łuniewski Robert1
Michalski Piotr3
21.18'
3 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Romański Krzysztof0
21.55'
3 set
Łuniewski Robert2
Bystrzejewski Andrzej3
3.09'
1 set
Żyła Zbigniew1
Sienkiewicz Leszek3
17.64'
1 set
Grishin Sergei1
Grochowina Jacek3
18.73'
1 set
Żyła Zbigniew3
Mikulski Edward0
18.73'
4 set
Biernat Piotr2
Błażyca Ireneusz3
20.00'
3 set
Grishin Sergei3
Mikulski Edward0
20.91'
1 set
Biernat Piotr0
Grochowina Jacek3
21.45'
2 set
Grishin Sergei3
Mikulski Edward0
22.18'
1 set
Grishin Sergei3
Mikulski Edward0
23.00'
2 set
Bystrzejewski Andrzej1
Kowalski Piotr3
23.64'
2 set
Błażyca Ireneusz3
Sienkiewicz Leszek2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0