Masters Squash Tour vol.3 - M 45+


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
6 Sowa Grzegorz "Tiger"Brak informacji Zielona Góra 9 1
1 Kowalewski JacekBrak informacji Wrocław 1 2
13 Kowalski PiotrBrak informacji Bolesławiec 3
10 Bystrzejewski AndrzejBrak informacji Białystok 4
3 Dutka DariuszBrak informacji Nowy Sącz 5 5
2 Banasiak TomaszBrak informacji Warszawa 2 6
12 Grochowina JacekBrak informacji Warszawa 7
8 Biernat PiotrBrak informacji Częstochowa 43 8
9 Romański KrzysztofBrak informacji Szczecin 49 9
11 Krysicki TomaszBrak informacji Łódź 10
7 Michalski PiotrBrak informacji Poznań 11 11
5 Pazdaj CezaryBrak informacji Piła 8 12
4 Łuniewski RobertBrak informacji Warszawa 7 13


* Na podstawie notowania PFS M45+ z dnia 03-07-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kowalewski Jacek
Bye
Krysicki Tomasz
2
  7:11  11:9  6:11  12:10  6:11
Biernat Piotr
3
Pazdaj Cezary
0
  7:11  10:12  8:11
Kowalski Piotr
3
Bye
Dutka Dariusz
Łuniewski Robert
2
  11:9  5:11  3:11  11:7  2:11
Bystrzejewski Andrzej
3
Grochowina Jacek
3
  2:11  12:10  12:10  11:6
Michalski Piotr
1
Sowa Grzegorz "Tiger"
3
  11:7  11:6  11:7
Romański Krzysztof
0
Bye
Banasiak Tomasz
Kowalewski Jacek
3
  11:6  11:5  11:2
Biernat Piotr
0
Kowalski Piotr
3
  5:11  9:11  11:8  11:7  12:10
Dutka Dariusz
2
Bystrzejewski Andrzej
3
  11:7  9:11  11:2  11:8
Grochowina Jacek
1
Sowa Grzegorz "Tiger"
3
  12:10  11:6  11:5
Banasiak Tomasz
0
Kowalewski Jacek
3
  11:2  10:12  11:9  11:4
Kowalski Piotr
1
Bystrzejewski Andrzej
1
  8:11  2:11  11:1  8:11
Sowa Grzegorz "Tiger"
3
Kowalewski Jacek
2
  11:5  11:7  4:11  7:11  8:11
Sowa Grzegorz "Tiger"
3
Sowa Grzegorz "Tiger"
Miejsca 3 - 4
Kowalski Piotr
3
  13:11  11:7  11:7
Bystrzejewski Andrzej
0
Kowalski Piotr
Miejsca 5 - 8
Biernat Piotr
2
  7:11  11:6  11:6  10:12  9:11
Dutka Dariusz
3
Grochowina Jacek
2
  3:11  7:11  11:6  11:6  7:11
Banasiak Tomasz
3
Dutka Dariusz
3
  9:11  11:9  11:8  11:9
Banasiak Tomasz
1
Dutka Dariusz
Miejsca 7 - 8
Biernat Piotr
1
  2:11  7:11  11:3  6:11
Grochowina Jacek
3
Grochowina Jacek
Miejsca 9 - 16
Bye
Krysicki Tomasz
Pazdaj Cezary
Bye
Łuniewski Robert
1
  8:11  11:8  6:11  5:11
Michalski Piotr
3
Romański Krzysztof
Bye
Krysicki Tomasz
3
  12:10  11:7  11:5
Pazdaj Cezary
0
Michalski Piotr
0
  7:11  10:12  9:11
Romański Krzysztof
3
Krysicki Tomasz
2
  11:6  11:6  6:11  6:11  10:12
Romański Krzysztof
3
Romański Krzysztof
Miejsca 11 - 12
Pazdaj Cezary
1
  6:11  5:11  13:11  7:11
Michalski Piotr
3
Michalski Piotr
Miejsca 13 - 16
Bye
Bye
Łuniewski Robert
Bye
Bye
Łuniewski Robert
Łuniewski Robert
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 02:40:47 23-08-2017