FitFabric PSqL Tour.C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Rybarczyk KamilPotwierdzony Łódź 1
2 Sycz PawełPotwierdzony 2
4 Rosiak RobertPotwierdzony Pabianice 3
8 Banaszek ArkadiuszPotwierdzony Ustronie 4
12 Michałowski TomaszPotwierdzony Łódź 5
5 Markiewicz ArturPotwierdzony Łódź 6
14 Przybyłek PawełPotwierdzony Łódź 7
10 Mankiewicz MichałPotwierdzony Łódź 8
3 Polinceusz DariuszPotwierdzony Piotrków Trybunalski 9
11 Mościcki ArturPotwierdzony Łódź 10
9 Jankowski PawełPotwierdzony Radom 11
13 Dąbrowski ArturPotwierdzony 12
6 Strumiłło MarcinPotwierdzony 13
7 Najgebaur PatrykPotwierdzony 14
15 Śmieszek MichałPotwierdzony Łódź 15
16 Pardyka PawełPotwierdzony Łódź 16


* Na podstawie notowania SSA OPEN z dnia 10-07-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Rybarczyk Kamil
2
  11:5  11:7
Mościcki Artur
0
Przybyłek Paweł
2
  11:7  11:8
Najgebaur Patryk
0
Rosiak Robert
2
  11:4  11:5
Jankowski Paweł
0
Markiewicz Artur
2
  11:5  11:7
Pardyka Paweł
0
Polinceusz Dariusz
1
  11:6  6:11  6:11
Michałowski Tomasz
2
Banaszek Arkadiusz
2
  11:7  11:6
Strumiłło Marcin
0
Mankiewicz Michał
2
  11:7  11:9
Śmieszek Michał
0
Dąbrowski Artur
0
  3:11  5:11
Sycz Paweł
2
Rybarczyk Kamil
2
  11:1  11:2
Przybyłek Paweł
0
Rosiak Robert
2
  11:5  11:3
Markiewicz Artur
0
Michałowski Tomasz
1
  11:2  5:11  2:11
Banaszek Arkadiusz
2
Mankiewicz Michał
0
  8:11  1:11
Sycz Paweł
2
Rybarczyk Kamil
2
  11:8  11:5
Rosiak Robert
0
Banaszek Arkadiusz
0
  10:12  3:11
Sycz Paweł
2
Rybarczyk Kamil
2
  11:8  8:11  11:6
Sycz Paweł
1
Rybarczyk Kamil
Miejsca 3 - 4
Rosiak Robert
2
  7:11  11:5  11:6
Banaszek Arkadiusz
1
Rosiak Robert
Miejsca 5 - 8
Przybyłek Paweł
0
  9:11  4:11
Markiewicz Artur
2
Michałowski Tomasz
2
  11:7  10:12  13:11
Mankiewicz Michał
1
Markiewicz Artur
1
  8:11  11:1  9:11
Michałowski Tomasz
2
Michałowski Tomasz
Miejsca 7 - 8
Przybyłek Paweł
2
  11:8  11:5
Mankiewicz Michał
0
Przybyłek Paweł
Miejsca 9 - 16
Mościcki Artur
2
  11:6  9:11  12:10
Najgebaur Patryk
1
Jankowski Paweł
2
  11:0  11:0
Pardyka Paweł
0
Polinceusz Dariusz
2
  11:7  11:7
Strumiłło Marcin
0
Śmieszek Michał
0
  7:11  9:11
Dąbrowski Artur
2
Mościcki Artur
2
  11:9  10:12  11:7
Jankowski Paweł
1
Polinceusz Dariusz
2
  11:2  11:8
Dąbrowski Artur
0
Mościcki Artur
0
  6:11  7:11
Polinceusz Dariusz
2
Polinceusz Dariusz
Miejsca 11 - 12
Jankowski Paweł
2
  10:12  11:7  11:4
Dąbrowski Artur
1
Jankowski Paweł
Miejsca 13 - 16
Najgebaur Patryk
2
  11:0  11:0
Pardyka Paweł
0
Strumiłło Marcin
2
  11:7  12:10
Śmieszek Michał
0
Najgebaur Patryk
0
  2:11  9:11
Strumiłło Marcin
2
Strumiłło Marcin
Miejsca 15 - 16
Pardyka Paweł
0
  0:11  0:11
Śmieszek Michał
2
Śmieszek Michał
Stan na: 04:15:01 23-08-2017