FitFabric PSqL Tour.C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C, Łódzki ranking squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
7 Sycz PawełNieobecny 413
1 Suwalski HubertPotwierdzony Koluszki 264 1
2 Rybarczyk KamilPotwierdzony Łódź 483 2
4 Tarsalewski RafałPotwierdzony Pabianice 657 3
11 Mościcki ArturPotwierdzony Łódź 680 4
5 Jędras JakubPotwierdzony Pabianice 576 5
8 Michałowski TomaszPotwierdzony Łódź 867 6
3 Rosiak RobertPotwierdzony Pabianice 937 7
9 Mankiewicz MichałWalkover Łódź 949 8
10 Jankowski PawełPotwierdzony Radom 1452 9
13 Maciszewski AdamPotwierdzony Łask 830 10
14 Kośliński SebastianPotwierdzony Łódź 11
15 Koliński PiotrPotwierdzony Łódź 1001 12
16 Filipczak ArkadiuszPotwierdzony Wolbórz 1143 13
12 Pardyka PawełPotwierdzony Łódź 1466 14
6 Polinceusz DariuszPotwierdzony Piotrków Trybunalski 630 15


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 28-08-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Suwalski Hubert
2
  11:6  11:5
Koliński Piotr
0
Filipczak Arkadiusz
1
  11:9  3:11  6:11
Jędras Jakub
2
Polinceusz Dariusz
1
  7:11  11:8  10:12
Mościcki Artur
2
Jankowski Paweł
0
  4:11  8:11
Rosiak Robert
2
Tarsalewski Rafał
2
  11:7  11:6
Kośliński Sebastian
0
Mankiewicz Michał
2
WALKOVER
Sycz Paweł
W
Michałowski Tomasz
2
  11:6  11:5
Maciszewski Adam
0
Pardyka Paweł
0
  4:11  7:11
Rybarczyk Kamil
2
Suwalski Hubert
2
  11:7  11:8
Jędras Jakub
0
Mościcki Artur
2
  11:8  11:5
Rosiak Robert
0
Tarsalewski Rafał
2
  11:9  11:6
Mankiewicz Michał
0
Michałowski Tomasz
0
  10:11  5:11
Rybarczyk Kamil
1
Suwalski Hubert
2
  11:8  11:4
Mościcki Artur
0
Tarsalewski Rafał
0
  6:11  8:11
Rybarczyk Kamil
2
Suwalski Hubert
2
  11:5  11:6
Rybarczyk Kamil
0
Suwalski Hubert
Miejsca 3 - 4
Mościcki Artur
1
  7:11  11:6  5:11
Tarsalewski Rafał
2
Tarsalewski Rafał
Miejsca 5 - 8
Jędras Jakub
2
  15:13  5:11  11:3
Rosiak Robert
1
Mankiewicz Michał
1
  11:5  7:11  5:11
Michałowski Tomasz
2
Jędras Jakub
2
  11:2  11:5
Michałowski Tomasz
0
Jędras Jakub
Miejsca 7 - 8
Rosiak Robert
2
WALKOVER
Mankiewicz Michał
W
Rosiak Robert
Miejsca 9 - 16
Koliński Piotr
2
  12:10  11:7
Filipczak Arkadiusz
0
Polinceusz Dariusz
0
  9:11  7:11
Jankowski Paweł
2
Kośliński Sebastian
Bye
Maciszewski Adam
2
  12:10  11:7
Pardyka Paweł
0
Koliński Piotr
0
  10:12  5:11
Jankowski Paweł
2
Kośliński Sebastian
1
  11:6  6:11  7:11
Maciszewski Adam
2
Jankowski Paweł
2
  2:11  11:9  11:6
Maciszewski Adam
1
Jankowski Paweł
Miejsca 11 - 12
Koliński Piotr
0
  1:11  7:11
Kośliński Sebastian
2
Kośliński Sebastian
Miejsca 13 - 16
Filipczak Arkadiusz
2
  11:2  11:2
Polinceusz Dariusz
0
Bye
Pardyka Paweł
Filipczak Arkadiusz
2
  11:7  11:9
Pardyka Paweł
0
Filipczak Arkadiusz
Miejsca 15 - 16
Polinceusz Dariusz
Bye
Polinceusz Dariusz
Stan na: 04:04:12 24-10-2017